Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 177 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Unique Furniture
Konsola Nola
W naturalnym kolorze, 40x130 cm, wysokość 75 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 679 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Krzesła zestaw Kirkland
2 szt., białe
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 099 zł
549,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Fotele jadalniane zestaw Rowley
2 szt., tapicerowane, jasnoszare
W magazynie
1 439 zł
719,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Unique Furniture
Stolik Nola
Biały, wysokość 45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 399 zł
Do koszyka
Do koszyka
Unique Furniture
Stół Cesura
Z blatem w dekorze dębu, 100x200 cm
Dostawa od 21.10.2026
2 519 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Unique Furniture
Szafka nocna Nola
Czarna, 50x40 cm, wysokość 70 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 229 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Fotele jadalniane zestaw Marilla
2 szt., obrotowe, tapicerowane, z szenilu, pomarańczowe
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 239 zł
1 119,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Hokery zestaw Marilla
2 szt., z regulowaną wysokością/obrotowe, tapicerowane, pomarańczowe, wysokość siedziska 67 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 539 zł
769,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Krzesła zestaw Pero
2 szt., tapicerowane, z imitacji skóry, czarne
Dostawa od 19.10.2026
1 329 zł
664,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Hokery zestaw Avola
2 szt., z podłokietnikami/obrotowe, tapicerowane, zielone, wysokość siedziska 69 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 539 zł
769,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Unique Furniture
Stół Cesura
Rozkładany, z dodatkowym blatem, z blatem w dekorze dębu, ø 120 cm, długość po rozłożeniu 160 cm
Dostawa od 21.10.2026
2 109 zł
Do koszyka
Do koszyka
Unique Furniture
Stół Cesura
Z blatem w dekorze dębu, 100x200 cm
(1)
Dostawa od 21.10.2026
2 329 zł
Do koszyka
Do koszyka
Unique Furniture
Fotel jadalniany Roxana
Z podłokietnikami/obrotowy, tapicerowany, różowy
Dostawa od 19.10.2026
1 109 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Lorena Canals
Dziecięcy worek do siedzenia Solar System
Ze zdejmowanym pokrowcem, kremowy, waga 2 kg
(1)
Dostawa od 21.10.2026
784 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Lorena Canals
Poduszka dziecięca Sunflower
Bawełniana, musztardowa/brązowa, 90x90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
459 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Lorena Canals
Dziecięcy worek do siedzenia Cleo Vintage Nude
Ze zdejmowanym pokrowcem, szaroróżowy, szerokość 55 cm, głębokość 85 cm, waga 2 kg
W magazynie
Ostatnie sztuki
674 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Vipack
Komoda dziecięca Amori
Z przewijakiem, z płyty MDF, powłoka: barwienie, biała, szerokość 90 cm, wysokość 103 cm, głębokość 73 cm
Dostawa od 19.10.2026
2 380 zł
Do koszyka
Do koszyka
Vipack
Zestaw mebli dla dzieci Dino
2 szt., z litego drewna bukowego, biały
Dostawa od 21.10.2026
2 088 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Vipack
Zestaw mebli dla dzieci Forrest
2 szt., z litego drewna dębowego, w naturalnym kolorze
W magazynie
Ostatnia sztuka
8 838 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Vipack
Zestaw mebli dla dzieci Forrest
2 szt., z litego drewna dębowego, w naturalnym kolorze
7 658 zł
Do koszyka
Do koszyka
Vipack
Zestaw mebli dla dzieci Dino
2 szt., z litego drewna bukowego, biały
Dostawa od 19.10.2026
1 918 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Cotton House
Pościel Verona
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, kwiecista, 140x200 cm
(9)
W magazynie
90 zł
Do koszyka
Do koszyka
My House
Pościel Jasmine
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, biała, 140x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
Do koszyka
Do koszyka
Cotton House
Pościel Jasana
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, w paski, niebieska, 140x200 cm
(4)
W magazynie
90 zł
Do koszyka
Do koszyka
My House
Pościel Savoy
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, biała, 140x200 cm
W magazynie
143 zł
Do koszyka
Do koszyka
My House
Pościel Fiona
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, zielona, 140x200 cm
(6)
W magazynie
143 zł
Do koszyka
Do koszyka
Cotton House
Pościel Korin
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, kwiecista, szara, 140x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
Do koszyka
Do koszyka
My House
Pościel Monty
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, z satyny bawełnianej, w paski/w kratkę, niebieska, 140x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
Do koszyka
Do koszyka
My House
Pościel Gloria
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, szara, 140x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
Do koszyka
Do koszyka
My House
Pościel Adeline
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, biała/pomarańczowa, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Malerifabrikken
Obraz Trace Of Nature
100x100 cm, ręcznie malowany, z ramą w zestawie/na płótnie
(2)
Dostawa od 06.11.2026
2 179 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Malerifabrikken
Obraz Cloudline
120x90 cm, ręcznie malowany, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 06.11.2026
2 109 zł
Do koszyka
Do koszyka
Cooksmart ®
Podkładka na biurko Coastal Birds
Jasnoniebieska, szklana
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
Cooksmart ®
Skarbonka Forest Fable
Szklana, ø 7 cm, wysokość 13 cm
(5)
W magazynie
30 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Cooksmart ®
Ścierki zestaw Hen House
3 szt., bawełniane, szare/brązowe, 45x65 cm
(12)
W magazynie
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Ulubione
Cooksmart ®
Rękawice kuchenne zestaw Forest Fable
2 szt., bawełniana, brązowa/kremowa, 19x37 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(20)
W magazynie
66 zł
33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Cooksmart ®
Maty stołowe zestaw Hen House
4 szt., korkowe, z nadrukiem, 21x29 cm
(5)
W magazynie
63 zł
15,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Cooksmart ®
Rękawice kuchenne zestaw Hen House
2 szt., bawełniana, szara, 19x18 cm, wytrzymałość cieplna 100 °C
(7)
W magazynie
60 zł
30 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Cooksmart ®
Ścierki zestaw Forest Fable
3 szt., bawełniane, zielone/brązowe/kremowe, 45x65 cm
(7)
W magazynie
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Cooksmart ®
Poduszka na krzesło Hen House
Bawełniana, wiązana, z nadrukiem, 36x34 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Ulubione
Cooksmart ®
Rękawice kuchenne zestaw Hen House
2 szt., bawełniana, szara, 19x37 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(20)
W magazynie
64 zł
32 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Cooksmart ®
Poduszka na krzesło Forest Fable
Bawełniana, wiązana, z nadrukiem, 36x34 cm
W magazynie
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Cooksmart ®
Zestaw ścierki i foremki do wykrawania Forest Fable
2 szt., bawełniany, brązowy/kremowy, 45x65 cm
(12)
W magazynie
35 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Cooksmart ®
Maty stołowe zestaw Forest Fable
4 szt., korkowe, z nadrukiem, 21x29 cm
(7)
W magazynie
68 zł
17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Cooksmart ®
Zestaw ścierki i foremki do wykrawania Hen House
2 szt., bawełniany, biały, 45x65 cm
(11)
W magazynie
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
Cooksmart ®
Fartuch Hen House
Bawełniany, szary
(8)
W magazynie
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Cooksmart ®
Rękawice kuchenne zestaw Forest Fable
2 szt., bawełniana, brązowa/kremowa, 19x18 cm, wytrzymałość cieplna 100 °C
(10)
W magazynie
59 zł
29,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Cooksmart ®
Fartuch Forest Fable
Bawełniany, brązowy/kremowy
(7)
W magazynie
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
150
151
152
...
382
Załaduj więcej