Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Pojemniki i organizery
...
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Pojemniki i organizery · Najtańsze · Wenko
Organizery
Koszyki
Pojemniki do przechowywania
Przechowywanie ubrań
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Nowości
Premium
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (2)
Wenko
136 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Wenko
Pojemnik Mera
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 30x15x8 cm
(13)
Dostawa od 26.10.2026
54 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Drążek rozporowy Herkules
Wiszący, metalowy/plastikowy, biały, 8x4,5 cm, wysokość 80 cm
(197)
W magazynie
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy Terra
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 24x10 cm, wysokość 6 cm
(93)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy Gara
Stalowy, biały, 19x13 cm, wysokość 12,5 cm
(249)
W magazynie
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy Femme
Na kosmetyki, ze szkła akrylowego, 22,5x12,5 cm, wysokość 8 cm
(467)
W magazynie
Ostatnia sztuka
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy Gara
Na waciki, stalowy, biały/w naturalnym kolorze, 14,5x10,5 cm, wysokość 13,5 cm
(171)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Pojemnik do przechowywania ubrań Balance
Usztywniany, tekstylny, szary, 44x33x19 cm
(108)
W magazynie
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Dozownik do folii Black Outdoor Kitchen
Plastikowy, czarny, 38x7 cm, wysokość 5 cm
(26)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Wenko
Organizery do szafy zestaw Herkules
3 szt., na torebki, plastikowe, szare, 9x14 cm, wysokość 12,5 cm
(130)
W magazynie
Ostatnia sztuka
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
21,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na kieliszki do wina
Wiszący, ze stali chromowanej, w kolorze srebra, 25x34 cm, wysokość 8 cm
(519)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy Gara
Stalowy, czarny, 19x13 cm, wysokość 12,5 cm
(38)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy Gara
Stalowy, szary, 19x13 cm, wysokość 12,5 cm
(94)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na ręczniki papierowe Black Outdoor Kitchen Clayton
Metalowy, czarny, ø 15 cm, wysokość 33 cm
(177)
W magazynie
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na ręczniki papierowe Nio
Bez wiercenia, czarny, 7x27,5 cm, wysokość 4,5 cm
(85)
W magazynie
Ostatnia sztuka
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Koszyk Rika
Wiklinowy, czarny/w naturalnym kolorze, wysokość 15 cm
(2)
W magazynie
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Organizer do lodówki Kira
Plastikowy, bez wiercenia, biały, wysokość 10 cm
W magazynie
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na ręczniki papierowe Nio
Bez wiercenia, biały, 7x27,5 cm, wysokość 4,5 cm
(42)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Organizery na buty zestaw
2 szt., plastikowe, 30x52 cm, wysokość 11 cm
(510)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
34 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Wieszak na ręczniki papierowe Black Outdoor Kitchen Ima
Bez wiercenia, metalowy, czarny, 6x30 cm, wysokość 6,5 cm
(63)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy Terra
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 22x14 cm, wysokość 12 cm
(109)
W magazynie
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy Terra
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 22x15 cm, wysokość 7 cm
(109)
W magazynie
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Koszyki zestaw Cynthia
2 szt., z hiacyntu wodnego, w naturalnym kolorze, wysokość 11 cm
(1)
W magazynie
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Wysuwany wieszak
Wiszący, metalowy, w kolorze srebra, 3x58,5 cm, wysokość 6 cm
(98)
W magazynie
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Organizer na buty Balance
Tekstylny, szary, 60x74 cm, wysokość 15 cm
(104)
W magazynie
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Drążek do zdejmowania ubrań Herkules
Metalowy/plastikowy, biały, 3x1 cm, wysokość 76 cm
(172)
W magazynie
61 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy Terra
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 28x14 cm, wysokość 6 cm
(59)
W magazynie
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do folii
Plastikowy, szary, 38x7 cm, wysokość 5 cm
(68)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Koszyk
Wiszący, metalowy, w kolorze srebra, 27,5x28 cm, wysokość 15 cm
(31)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
73,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na kieliszki do wina
Wiszący, metalowy, czarny, 20x28 cm, wysokość 7 cm
(220)
W magazynie
64 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na przybory kuchenne Black Outdoor Kitchen Baco
Metalowy, czarny, 15x18 cm, wysokość 25,5 cm
(28)
W magazynie
65 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy
Na kosmetyki/obrotowy, ze szkła akrylowego, ø 11,5 cm, wysokość 17,5 cm
(588)
W magazynie
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Stojak na noże Mesina
Bambusowy, w naturalnym kolorze
(16)
W magazynie
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Dodatkowa półka Ima
Bez wiercenia, metalowa, czarna, 30x9 cm, wysokość 6,5 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na ręczniki papierowe Cerri
Wiszący, ze stali chromowanej, w kolorze srebra, 9x33 cm, wysokość 6 cm
(362)
Dostawa od 26.10.2026
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer na przyprawy Martina
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 38x20 cm, wysokość 6 cm
(33)
W magazynie
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Worek próżniowy
(82)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Stojaki na sztućce i serwetki zestaw Black Outdoor Kitchen Baco
2 szt., metalowe, czarne
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na ręczniki papierowe
Bez wiercenia, z mocowaniem Static-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 8,5x30 cm
(795)
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki do wieszaka na ubrania zestaw Herkules
2 szt., wiszące, plastikowe, w kolorze srebra, 29x15 cm, wysokość 12,5 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
41 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Organizer do szuflady
Tekstylny, 28,5x20 cm, wysokość 5 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Organizer na przyprawy Jet
Bez wiercenia, z mocowaniem Static-loc, metalowy, czarny, 25x7 cm, wysokość 7,5 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer na przyprawy Ima
Bez wiercenia, metalowy, czarny, 30x11 cm, wysokość 12 cm
(27)
W magazynie
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer na przyprawy Uno
Obrotowy, ze stali nierdzewnej, szary, ø 26,5 cm, wysokość 1,5 cm
(600)
W magazynie
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Organizer do lodówki Kira
Plastikowy, bez wiercenia, biały, wysokość 10 cm
W magazynie
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na ręczniki papierowe Marble
Czarny, ø 15 cm, wysokość 32 cm
(38)
W magazynie
73 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer na sztućce do szuflady
Plastikowy, biały/szary, 40 x 32 cm
(41)
W magazynie
75 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Dodatkowa półka Simon
Regulowana, plastikowa, biała, 17x38,5 cm, wysokość 7 cm
(1)
W magazynie
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Wenko
Organizery na buty zestaw
4 szt., plastikowe, białe, 11,5x29 cm, wysokość 15 cm
(255)
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
23,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
2
3
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Skrzynie
Organizery
Koszyki
Pojemniki do przechowywania
Gazetniki
Organizery do szafy
Przechowywanie ubrań
Schowki pod łóżko