Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Pojemniki i organizery
...
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Pojemniki i organizery · Oferty i zniżki
Organizery
Koszyki
Pojemniki do przechowywania
Przechowywanie ubrań
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
1 139 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
YAMAZAKI
Uchwyty wielofunkcyjne zestaw Film Hook
2 szt., silikonowe, białe, 4,5x2 cm, wysokość 4,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
26 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
iDesign
Organizer łazienkowy Palette Station
Na kosmetyki, z plastiku z recyklingu, w kolorze matowej czerni, 10x20 cm, wysokość 8 cm
(4)
W magazynie
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Stojak na przybory kuchenne Duo
Szary, 16,5x23 cm, wysokość 16 cm
(4)
W magazynie
60 zł
z kodem
74,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Pojemnik District
Z pokrywką/dekoracyjny, metalowy, niebieski, ø 10x6 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Stojak na pokrywki i patelnie Plates
W kolorze srebra, 30x14 cm, wysokość 16 cm
(23)
W magazynie
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Koszyk Galileo
Wiszący, ze stali nierdzewnej, czarny, 12x26 cm, wysokość 36 cm
(11)
W magazynie
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Black Edition
Próżniowy/usztywniany, tekstylny, czarny, 40x25x25 cm
(8)
W magazynie
82 zł
z kodem
102 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Koszyk
Tekstylny, biały, wysokość 20 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Stojak na ręczniki papierowe Myroll
Ze stali nierdzewnej, czarny, ø 15 cm, wysokość 32 cm
(28)
W magazynie
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rotho
Pojemniki zestaw Brisen
2 szt., z pokrywką, plastikowe, jasnoróżowe, pojemność 7 l, 18,5x27x26 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
31 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Stojak na telefon komórkowy My Pocket
Metalowy, 14x26 cm, wysokość 23 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Organizer na przyprawy
Obrotowy, plastikowy, ø 27 cm, wysokość 3,5 cm
(11)
W magazynie
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Compactor
Pojemniki zestaw Stripes
2 szt., z pokrywką, kartonowe, jasnoniebieskie, 31x40x21 cm
(12)
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Pojemniki zestaw Tuc-tuc
2 szt., dekoracyjne, z cyny, ø 11x13 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Stojak na kubki Myhooks
Wiszący, stalowy, czarny, 6x25 cm, wysokość 6 cm
(25)
W magazynie
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Casa De Engel
Organizer na butelki
Plastikowy, wysokość 10,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Pokrowiec na sukienkę Air
Niebieski, wysokość 150 cm
(47)
W magazynie
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bigso
Koszyk Soft Storage
Do przechowywania, tekstylny, szary, wysokość 19 cm
(6)
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Worki próżniowe zestaw
5 szt.
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Stojak na ręczniki papierowe Emy
Marmurowy, w naturalnym kolorze, ø 15 cm, wysokość 30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
140 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Stojak na tablet Magnetic Tower
Plastikowy, 5x2,5 cm, wysokość 5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Addis
Organizer na sztućce do szuflady
Plastikowy, czarny, 40 x 38,5 cm
(38)
W magazynie
Ostatnie sztuki
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Organizer na sztućce do szuflady DrawerStore™
Plastikowy, szary, 40 x 38,5 cm
(71)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Organizer na przyprawy Kumino
Ze stali nierdzewnej, czarny, 33x7 cm, wysokość 37 cm
(27)
W magazynie
82 zł
z kodem
101,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Vialli Design
Stojak na noże Nero
Plastikowy, czarny
(441)
W magazynie
70 zł
z kodem
87,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
LEGO®
Organizer
Z szufladką, plastikowy, 16x32 cm, wysokość 11,5 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
116,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Rotho
Pojemnik Deco
Z pokrywką, plastikowy, czarny, pojemność 5 l, 27x19x13 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
31,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Organizer na sztućce do szuflady DrawerStore
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 40 x 38,5 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Compactor
Worki próżniowe zestaw Aspi Form XL
2 szt.
(9)
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
24 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Pantone
Organizer Cool Gray 9
Na artykuły papiernicze, ceramiczny, ø 7 cm, wysokość 11,5 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Koszyk Galileo
Wiszący, stalowy, w kolorze srebra, 11,5x12 cm, wysokość 36 cm
(164)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Pojemnik do przechowywania ubrań Heritage Tube Map
Z plastiku z recyklingu, biały, 58x28x48 cm
(1)
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+15
+16
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bigso
Pojemniki zestaw Ture Canvas Paper Laminate
3 szt., kartonowe, beżowe, 45x36x24 cm
W magazynie
191 zł
z kodem
239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Premium Valve XL
2 szt.
(20)
W magazynie
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
30,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
LEGO®
Organizer
Z szufladką, plastikowy, 16x32 cm, wysokość 11,5 cm
(15)
W magazynie
Ostatnia sztuka
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
KIS
Pojemnik Scuba Box
Z pokrywką, plastikowy, czarny, pojemność 43 l, 49,5x39x34 cm
W magazynie
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bigso
Pojemnik Tellus Paper Laminate
Kartonowy, ciemnoszary
(6)
W magazynie
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bigso
Koszyk Soft Storage
Tekstylny, niebieski, ø 22 cm, wysokość 22 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
30 zł
z kodem
37,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Stojak na kubki
Wiszący, metalowy, czarny, 33x1,5 cm, wysokość 7 cm
(104)
W magazynie
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bigso
Koszyk Soft Storage
Tekstylny, szary, ø 20 cm, wysokość 20 cm
(59)
W magazynie
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
KIS
Pojemnik Bi-Box
Z pokrywką, plastikowy, morski, pojemność 11 l, 36,5x26x19 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik pod łóżko Ecologik
Próżniowy/usztywniany, tekstylny, wysokość 15,5 cm
(1)
W magazynie
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Casa Selección
Stojak na ręczniki papierowe
Metalowy, czarny/w naturalnym kolorze, 16x16 cm, wysokość 31 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Compactor
Koszyk Anji
Do regału, bambusowy, w naturalnym kolorze, wysokość 31 cm
(5)
W magazynie
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Wenko
Stojak na noże Mesina
Bambusowy, w naturalnym kolorze
(16)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Dozownik do folii Tower
Bez wiercenia, plastikowy, biały, 5,5x32,5 cm, wysokość 5 cm
(48)
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań
Próżniowy/usztywniany, tekstylny, biały/niebieski, 40x25x25 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Stojak na przybory kuchenne
Metalowy, biały/w naturalnym kolorze, ø 14 cm, wysokość 17 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
17
18
19
...
24
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Skrzynie
Organizery
Koszyki
Pojemniki do przechowywania
Gazetniki
Organizery do szafy
Przechowywanie ubrań
Schowki pod łóżko