Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Pojemniki i organizery
...
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Pojemniki i organizery · Oferty i zniżki
Organizery
Koszyki
Pojemniki do przechowywania
Przechowywanie ubrań
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
1 147 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Koszyk Black Outdoor Kitchen Fago
Wiszący, plastikowy, czarny, 18x25,5 cm, wysokość 18 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Stojak na telefon komórkowy Tower
Metalowy, 10x13 cm, wysokość 2 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Organizer do szafy Tower
Na torebki, biały, 54x6 cm, wysokość 5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Rex London
Pojemnik do przechowywania ubrań Vintage Ivy
Z plastiku z recyklingu, 58x28x48 cm
(27)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+15
+16
Premium
-20% z kodem
Zone
Koszyk Inu
Druciany, metalowy, jasnobrązowy, ø 22 cm, wysokość 8 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
151 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Pojemnik
Bambusowy, brązowy, pojemność 540 ml, 22,5x15x6 cm
(260)
W magazynie
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Stojak na pokrywki Lido
Ze stali nierdzewnej, czarny, 28x16 cm, wysokość 14 cm
(28)
W magazynie
41 zł
z kodem
50,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Pojemnik pod łóżko
Tekstylny/plastikowy, wysokość 15 cm
(101)
W magazynie
26 zł
z kodem
32,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bigso
Organizer Paulina Canvas Paper Laminate A5
Kartonowy, 23,5x29,5 cm, wysokość 1,5 cm
(4)
W magazynie
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Pokrowiec na garnitur
Biały, długość 56 cm, wysokość 100 cm
(82)
W magazynie
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Compactor
Organizer kuchenny
Metalowy, czarny, 9x23 cm, wysokość 11 cm
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Pokrowiec na garnitur Business
Niebieski, długość 60 cm, wysokość 100 cm
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Reling kuchenny
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 54,5 cm
(47)
W magazynie
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Organizer Sortit
Na dokumenty, metalowy, 25x38 cm, wysokość 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
403 zł
z kodem
504 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Stojak na pokrywki Deck
W kolorze srebra, 42x14 cm, wysokość 16 cm
(18)
W magazynie
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Organizer łazienkowy Bristol
Tekstylny, biały/różowy, 21x9 cm, wysokość 37 cm
(58)
W magazynie
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Organizer łazienkowy Allegre
W naturalnym kolorze, 28x14 cm, wysokość 6 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rotho
Pojemnik Deco
Z pokrywką, plastikowy, beżowy, pojemność 16 l, 37x27x20 cm
(14)
W magazynie
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Drążki teleskopowe do szafy zestaw Herkules
2 szt., metalowe/plastikowe, białe, wysokość 120 cm
(57)
W magazynie
83 zł
z kodem
103,99 zł bez kodu
52 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy Gara
Stalowy, biały, 19x13 cm, wysokość 12,5 cm
(249)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Organizer na przyprawy Duo
Regulowany, plastikowy, szary, 42x26 cm, wysokość 9 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bigso
Koszyk Soft Storage
Do przechowywania, tekstylny, beżowy, wysokość 19 cm
(14)
W magazynie
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Wenko
Worki próżniowe zestaw
6 szt.
(29)
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
22 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Organizery do szafy zestaw Herkules
2 szt., metalowe, szare, 94x38 cm, wysokość 8 cm
(32)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
84 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Metaltex
Organizer do lodówki Frigo
Plastikowy, wysokość 10 cm
(13)
W magazynie
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Uchwyt na kieliszki do wina Tower
Wiszący, metalowy, biały, 7x26 cm, wysokość 11 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rotho
Organizer do lodówki Cauma
Plastikowy, wysokość 6 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (7)
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Hermia
Organizery do lodówki zestaw
3 szt., plastikowe, wysokość 14 cm
(18)
W magazynie
90 zł
z kodem
112 zł bez kodu
37,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Homéa
Pojemnik
Z pokrywką, plastikowy, jasnozielony, pojemność 4,5 l, 24,5x18x15 cm
(3)
W magazynie
29 zł
z kodem
35,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Hanging Vacuum S
2 szt.
(207)
W magazynie
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
16,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rotho
Organizer do lodówki Cauma
Plastikowy, wysokość 3 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (7)
-20% z kodem
Bigso
Organizer Ringo Paper Laminate
Kartonowy, 25x31,5 cm, wysokość 5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Koszyk
Z trawy morskiej, w naturalnym kolorze, ø 36 cm, wysokość 46 cm
(283)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Compactor
Organizer do szafy Nancy
Wiszący, tekstylny, beżowy, 15x30 cm, wysokość 128 cm
(17)
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Organizer na sztućce do szuflady
Regulowany, plastikowy, czarny, 47,5 x 35 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
183 zł
z kodem
229 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer na sztućce do szuflady
Plastikowy, biały/szary, 40 x 32 cm
(41)
W magazynie
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Oxford
Próżniowy/usztywniany, tekstylny, szary, 56x56x16 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
145,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Organizer łazienkowy Amenity
Czarny, wysokość 5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer na przyprawy Duo
Obrotowy, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, ø 26,5 cm, wysokość 16 cm
(595)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Pojemnik do przechowywania ubrań Air
Tekstylny, niebieski, 91x53x48 cm
(44)
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
TemaHome
Pojemnik Berlin
Biały, 33x34x34 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
351 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Metaltex
Stojak na przybory kuchenne Tokyo Lava
Ze stali nierdzewnej, czarny, 13x16 cm, wysokość 28 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Wieszak na ścierki kuchenne Tower
Wiszący, czarny, 6x19 cm, wysokość 4 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Bigso
Pojemnik Cube Soft Storage
Tekstylny, szary, 31,5x31,5x31,5 cm
(22)
W magazynie
41 zł
z kodem
50,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Reling kuchenny
Ze stali nierdzewnej, szary, 35 cm
(31)
W magazynie
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Pojemnik do przechowywania ubrań Daisy
Z plastiku z recyklingu, zielony/niebieski, 58x28x48 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+15
+16
-20% z kodem
Metaltex
Uchwyt na ręczniki papierowe i folię
Ścienny, plastikowy, w kolorze srebra, 25x38 cm, wysokość 8 cm
(99)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
KIS
Pojemnik Bi-Box S
Z pokrywką, plastikowy, biały, pojemność 11 l, 36,5x26x19 cm
(2)
W magazynie
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
1
...
13
14
15
...
24
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Skrzynie
Organizery
Koszyki
Pojemniki do przechowywania
Gazetniki
Organizery do szafy
Przechowywanie ubrań
Schowki pod łóżko