Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Poduszki
Poduszki
...
Tekstylia
Poduszki
Poduszki · Oferty i zniżki
Poduszki dekoracyjne
Poszewki na poduszki
Poduszki specjalistyczne
Wałki pod drzwi
Poduszki do sof
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Skład i rodzaj materiału
Kształt
Rozmiar poduszki
+ Więcej (10)
Oferty i zniżki
997 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Mioli Decor
Poduszka dekoracyjna Top
Z mikropluszu, różowa, ø 25 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Feathers
Ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
Dostawa od 16.10.2026
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Satin Stripe
2 szt., adamaszkowe, w paski, kopertowe, 50x75 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
28,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Mila Home
Poszewka na poduszkę Komodo Beach
Na zamek , abstrakcyjny wzór, 43x43 cm
(1)
Dostawa od 15.12.2026
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(3)
Dostawa od 15.12.2026
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Cral
Bawełniana, na zamek , w paski, 45x45 cm
Dostawa od 07.12.2026
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Christmas Tree
Aksamitna, ze świątecznym motywem, niebieska, 34x40 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poduszka na sofę Martina
Z materiału bouclé, kremowa, szerokość 70 cm
(1)
Dostawa od 07.12.2026
283 zł
z kodem
354 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poduszka do sofy modułowej Neom
Ciemnoniebieska, szerokość 72 cm
(2)
Dostawa od 07.12.2026
170 zł
z kodem
212,10 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Augustina
Z mieszanki wełny, na zamek , 45x45 cm
(1)
Dostawa od 07.12.2026
102 zł
z kodem
127,90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar poduszki (2)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Portobello
Lniana, kopertowa, 70x90 cm
(17)
Dostawa od 19.11.2026
173 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poduszka na sofę Blok
Sztruksowa, zielona, szerokość 60 cm, waga 1 kg
(9)
Dostawa od 07.12.2026
263 zł
z kodem
329 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar poduszki (3)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Natural
Lniana, kopertowa, 70x90 cm
(2)
Dostawa od 19.11.2026
173 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw So Soft Non-Iron
4 szt., kopertowe, 50x75 cm
(26)
Dostawa od 04.11.2026
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
13,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Mila Home
Poszewki na poduszki zestaw Natural
4 szt., z bawełny organicznej, na zamek , 43x43 cm
(9)
Dostawa od 15.12.2026
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Brushed
2 szt., flanelowe, kopertowe, 75x50 cm
(18)
Dostawa od 04.11.2026
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
34,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka rozgrzewająca Warmers
Z lawendowym wypełnieniem, beżowa, 45x12 cm
Dostawa od 09.11.2026
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Marshmallow
Aksamitna, zielona, ø 40 cm
(14)
Dostawa od 09.11.2026
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poduszka na sofę Martina
Kremowa, szerokość 47 cm
(1)
Dostawa od 07.12.2026
187 zł
z kodem
234 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka rozgrzewająca Warmers
Z lawendowym wypełnieniem, szara, 20x30 cm
Dostawa od 09.11.2026
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poduszka na sofę Martina
Kremowa, szerokość 52 cm
(1)
Dostawa od 07.12.2026
263 zł
z kodem
329 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Linen Tales for Bonami
Z mieszanki lnu, kopertowa, 70x90 cm
(7)
Dostawa od 19.11.2026
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę White Botany
Lniana, na zamek , kwiecista, 50x50 cm
(5)
Dostawa od 19.11.2026
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Christmas Tree
Z materiału bouclé, ze świątecznym motywem, biała, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Patch
Sztruksowa, brązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(4)
Dostawa od 09.11.2026
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw So Soft Easy Iron
4 szt., z mikrowłókna, kopertowe, 50x75 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
15,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Taśma uszczelniająca Cocoon
Brązowa, 10x95 cm
(1)
Dostawa od 09.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Termofor Warmers
Kremowy, 2 l
Dostawa od 09.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Taśma uszczelniająca Cocoon
Beżowa, 10x95 cm
(2)
Dostawa od 09.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Termofor Warmers
Beżowy, 2 l
Dostawa od 09.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Termofor Warmers
Z mikropluszu, beżowy, 2 l
Dostawa od 09.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Linen Tales for Bonami
Z mieszanki lnu, kopertowa, 80x80 cm
(24)
Dostawa od 19.11.2026
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Velvet
2 szt., na zamek , 45x45 cm
(35)
Dostawa od 16.10.2026
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
27,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Rozmiar poduszki (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Velvet
2 szt., na zamek , 45x45 cm
(3)
Dostawa od 16.10.2026
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
27,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Velvet
2 szt., na zamek , 45x45 cm
(35)
Dostawa od 16.10.2026
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
27,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poduszka na sofę Blok
Z tkaniny szenilowej, beżowa, szerokość 60 cm, waga 1 kg
(9)
Dostawa od 07.12.2026
272 zł
z kodem
339,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar poduszki (3)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poduszka na sofę Blok
Z tkaniny szenilowej, beżowa, szerokość 60 cm, waga 800 g
(6)
Dostawa od 07.12.2026
229 zł
z kodem
286,70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar poduszki (3)
Aby zobaczyć więcej wyników usuń jeden z filtrów
Oferty i zniżki
1
...
17
18
19
20
21
Powiązane kategorie
Zasłony i firany
Dywany
Pościel
Prześcieradła
Narzuty na łóżko
Kołdry i wkłady do poduszek
Ochraniacze na materac
Poduszki
Ulubione filtry
Poduszki ze świątecznym motywem