Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Poduszki
Poduszki
...
Tekstylia
Poduszki
Poduszki · Oferty i zniżki
Poduszki dekoracyjne
Poszewki na poduszki
Poduszki specjalistyczne
Wałki pod drzwi
Poduszki do sof
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Skład i rodzaj materiału
Kształt
Rozmiar poduszki
+ Więcej (10)
Oferty i zniżki
994 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Nowość
Mioli Decor
Poduszka dekoracyjna Sugar Candy
Zielona/różowa, ze zdejmowaną poszewką, 60x15 cm
Dostawa od 04.11.2026
136 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Microvelvet
Aksamitna, beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 60x60 cm
(5)
Dostawa od 09.11.2026
149 zł
z kodem
186 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Poduszka dekoracyjna Isnel
Z bawełny z recyklingu, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
Dostawa od 21.10.2026
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Lina
Bawełniana, kopertowa, 50x70 cm
(4)
Dostawa od 30.10.2026
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Cosmopolitan Design
Poduszka dekoracyjna Rome Velvet
Aksamitna, czarna, 42x42 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
290 zł
z kodem
362 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Native Natural
Poduszka dekoracyjna Merino
Wełniana, biała, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(17)
Dostawa od 23.10.2026
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Poduszka ergonomiczna Bagel
Wypełniona pianką pamięciową, czarna, ø 44 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cosy Ribbed
Z mikropluszu, w kolorze khaki, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(6)
Dostawa od 04.11.2026
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę White Flowers
Lniana, na zamek , kwiecista, 50x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Cosmopolitan Design
Poduszka dekoracyjna Rome Velvet
Aksamitna, różowa, 50x50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
339 zł
z kodem
424 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Termofor Bambi
Polarowy, jasnoróżowy, 1,8 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Casa Selección
Poduszki dekoracyjne zestaw
2 szt., żółte, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
52,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kate Louise
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Poduszka dekoracyjna
Zielona, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(1)
Dostawa od 15.12.2026
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Poduszka ergonomiczna Comfort
Czarna, 25x43 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Natural Stripes
Lniana, w paski, kopertowa, 50x70 cm
(5)
Dostawa od 19.11.2026
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Damian
Jasnozielona, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(6)
Dostawa od 09.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Poduszka dekoracyjna Anniversary
Z mieszanki bawełny, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
Dostawa od 21.10.2026
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Mila Home
Poszewka na poduszkę Acid Rain
Na zamek , geometryczna, 43x43 cm
(1)
Dostawa od 15.12.2026
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mila Home
Poduszka ergonomiczna
Wypełniona pianką pamięciową, czarna, 42x54 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kate Louise
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Ashes of Roses
Lniana, kopertowa, 40x60 cm
(8)
Dostawa od 19.11.2026
139 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Maximex
Poduszka rozgrzewająca
Czarna, 48x30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Sage
Lniana, kopertowa, 70x90 cm
(6)
Dostawa od 19.11.2026
178 zł
z kodem
222 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Velvet
2 szt., na zamek , 50x70 cm
(1)
Dostawa od 16.10.2026
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar poduszki (2)
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Rabbit
Z mikropluszu, zielona, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(8)
Dostawa od 09.11.2026
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , 43x43 cm
(7)
Dostawa od 15.12.2026
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Blue Fog
Lniana, na zamek , 45x45 cm
(11)
Dostawa od 19.11.2026
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Poduszka dekoracyjna Isnel
Z bawełny z recyklingu, zielona, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
Dostawa od 21.10.2026
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Poszewka na poduszkę
Na zamek , 45x45 cm
(27)
Dostawa od 15.12.2026
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Sateen White
2 szt., z satyny bawełnianej, kopertowe, 50x75 cm
(14)
Dostawa od 04.11.2026
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Sateen
2 szt., z satyny bawełnianej, kopertowe, 50x75 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
71 zł
z kodem
88,99 zł bez kodu
44,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cosy Ribbed
Z mikropluszu, ceglasta, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(7)
Dostawa od 04.11.2026
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Golden Fall
Lniana, na zamek , 40x40 cm
(1)
Dostawa od 19.11.2026
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Forest Green
Lniana, kopertowa, 40x40 cm
(212)
Dostawa od 19.11.2026
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (4)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę White
Lniana, na zamek , 45x45 cm
(11)
Dostawa od 19.11.2026
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Forest Green
Lniana, kopertowa, 50x70 cm
(3)
Dostawa od 19.11.2026
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Round Soft Touch
Aksamitna, szara, ø 40 cm
Dostawa od 04.11.2026
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Easy Iron Percale
2 szt., z perkalu, kopertowe, 50x75 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
27 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Ashes of Roses
Lniana, kopertowa, 40x60 cm
(3)
Dostawa od 19.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Round Soft Touch
Aksamitna, jasnoróżowa, ø 40 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Nowość
Mila Home
Poszewki na poduszki zestaw Merry Christmas
4 szt., na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
Dostawa od 15.12.2026
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Poduszka dekoracyjna Vajen
Z mikropluszu, kremowa, 45x45 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Mila Home
Poszewki na poduszki zestaw Merry Christmas
4 szt., na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
Dostawa od 15.12.2026
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Mila Home
Poszewka na poduszkę Merry Christmas
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
Dostawa od 15.12.2026
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Mila Home
Poszewka na poduszkę Merry Christmas
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
Dostawa od 15.12.2026
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Mila Home
Poszewka na poduszkę Merry Christmas
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
Dostawa od 15.12.2026
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Mila Home
Poszewki na poduszki zestaw Merry Christmas
4 szt., na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
Dostawa od 15.12.2026
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
17
18
19
20
21
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Zasłony i firany
Dywany
Pościel
Prześcieradła
Narzuty na łóżko
Kołdry i wkłady do poduszek
Ochraniacze na materac
Poduszki
Ulubione filtry
Poduszki ze świątecznym motywem