Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Poduszki
Poduszki
...
Tekstylia
Poduszki
Poduszki · Oferty i zniżki
Poduszki dekoracyjne
Poszewki na poduszki
Poduszki specjalistyczne
Wałki pod drzwi
Poduszki do sof
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Skład i rodzaj materiału
Kształt
Rozmiar poduszki
+ Więcej (10)
Oferty i zniżki
994 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Khaki
Lniana, kopertowa, 65x65 cm
(212)
Dostawa od 19.11.2026
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Mijolnir
Poszewka na poduszkę Gauze
Muślinowa, 50x70 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Mila Home
Poszewka na poduszkę Merry Christmas
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
Dostawa od 15.12.2026
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Mila Home
Poszewki na poduszki zestaw Merry Christmas
4 szt., na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
Dostawa od 15.12.2026
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Mila Home
Poszewka na poduszkę Merry Christmas
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
Dostawa od 15.12.2026
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Mila Home
Poszewka na poduszkę Merry Christmas
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
Dostawa od 15.12.2026
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Mila Home
Poszewki na poduszki zestaw Merry Christmas
2 szt., na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
Dostawa od 15.12.2026
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Poduszka dekoracyjna Liena
Bordowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
Dostawa od 20.10.2026
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Natural Stripes
Lniana, w paski, kopertowa, 40x40 cm
(1)
Dostawa od 19.11.2026
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Nowość
Mila Home
Poszewka na poduszkę Merry Christmas
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
Dostawa od 15.12.2026
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Natural Stripes
Lniana, w paski, kopertowa, 70x90 cm
(1)
Dostawa od 19.11.2026
173 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Portobello
Lniana, kopertowa, 50x60 cm
(13)
Dostawa od 19.11.2026
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cosy Diamond
Z mikropluszu, różowa, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(5)
Dostawa od 04.11.2026
60 zł
z kodem
74,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Ulubione
Minimalist Cushion Covers
Poszewki na poduszki zestaw Yellow Tree
4 szt., na zamek , 45x45 cm
(22)
Dostawa od 15.12.2026
131 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Easy Iron Percale
2 szt., z perkalu, kopertowe, 50x75 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
19,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Easy Iron Percale
2 szt., z perkalu, kopertowe, 50x75 cm
(15)
Dostawa od 04.11.2026
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
19,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Dark Grey
Lniana, kopertowa, 70x90 cm
(20)
Dostawa od 19.11.2026
173 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Premium
-20% z kodem
Nowość
Kave Home
Poszewka na poduszkę Dorevi
Bawełniana/jedwabna, na zamek , abstrakcyjny wzór, 40x60 cm
Dostawa od 07.12.2026
171 zł
z kodem
213,16 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Damian
Różowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(5)
Dostawa od 09.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Ulubione
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Microvelvet
Aksamitna, żółta, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(60)
Dostawa od 09.11.2026
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Rabbit
Z mikropluszu, kremowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(5)
Dostawa od 09.11.2026
90 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Hübsch
Poduszka dekoracyjna Morph
Bawełniana, niebieska, 60x60 cm
Dostawa od 02.11.2026
222 zł
z kodem
278 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Amber
2 szt., bawełniane, na zamek , 40x40 cm
(8)
Dostawa od 16.10.2026
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Blue Fog
Lniana, kopertowa, 50x70 cm
(7)
Dostawa od 19.11.2026
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Egyptian Cotton
2 szt., z bawełny egipskiej, kopertowe, 50x75 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
38,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(4)
Dostawa od 15.12.2026
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Taśma uszczelniająca Mink
Niebieska, 10x90 cm
(68)
Dostawa od 09.11.2026
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Dibel
Na zamek , strukturalna, 30x50 cm
Dostawa od 14.12.2026
85 zł
z kodem
106,58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Indira
Bawełniana, zielona, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
Dostawa od 09.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Solene
Bawełniana, niebieska, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
Dostawa od 09.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Abby
Bawełniana, różowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
Dostawa od 09.11.2026
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Solene
Bawełniana, w kolorze terakoty, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
Dostawa od 09.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Poszewka na poduszkę
Na zamek , 45x45 cm
(10)
Dostawa od 15.12.2026
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Camel
Lniana, kopertowa, 40x40 cm
(2)
Dostawa od 19.11.2026
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Micadoni
Poduszka na sofę Poppy
Z materiału bouclé, w kolorze terakoty, szerokość 50 cm, waga 1,5 kg
Dostawa od 04.11.2026
134 zł
z kodem
167 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Chocolate
Lniana, kopertowa, 50x60 cm
(141)
Dostawa od 19.11.2026
165 zł
z kodem
206 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Micadoni
Poduszka na sofę Poppy
Z materiału bouclé, beżowa, szerokość 50 cm, waga 1,5 kg
Dostawa od 04.11.2026
137 zł
z kodem
171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Micadoni
Poduszka na sofę Poppy
Z materiału bouclé, biała, szerokość 50 cm, waga 1,5 kg
Dostawa od 11.11.2026
137 zł
z kodem
171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Poszewka na poduszkę Scala
60x40 cm
Dostawa od 30.10.2026
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Brushed
2 szt., flanelowe, kopertowe, 50x75 cm
(5)
Dostawa od 04.11.2026
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
36,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Altea
Z mieszanki bawełny, beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 50x50 cm
(1)
Dostawa od 30.10.2026
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Micadoni
Poduszka na sofę Poppy
Z materiału bouclé, zielona, szerokość 50 cm, waga 1,5 kg
Dostawa od 02.12.2026
137 zł
z kodem
171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , 45x45 cm
(1)
Dostawa od 15.12.2026
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Micadoni
Poduszka na sofę Poppy
Z materiału bouclé, szara, szerokość 50 cm, waga 1,5 kg
Dostawa od 02.12.2026
137 zł
z kodem
171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Micadoni
Poduszka na sofę Poppy
Z materiału bouclé, ciemnoniebieska, szerokość 50 cm, waga 1,5 kg
Dostawa od 02.12.2026
137 zł
z kodem
171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
House Nordic
Poduszka dekoracyjna Tavira
Z materiału bouclé, szarobrązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
142 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Pineapple Elephant
Poszewki na poduszki zestaw Tamba Leaf
2 szt., strukturalne, 50x75 cm
Dostawa od 04.11.2026
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
68,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Foxy
Ze sztucznego futra, kremowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(2)
Dostawa od 30.10.2026
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
17
18
19
20
21
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Zasłony i firany
Dywany
Pościel
Prześcieradła
Narzuty na łóżko
Kołdry i wkłady do poduszek
Ochraniacze na materac
Poduszki
Ulubione filtry
Poduszki ze świątecznym motywem