Mid Season Sale | Zaoszczędź do 40% →
20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanieKoszykMenu

Ozdób swoje wnętrze sztucznymi kwiatami

Co prawda jeszcze do niedawna sztuczne kwiaty były uważane za dość tandetne, ale już tak nie jest. Sztuczne kwiaty przeżywają swój powrót i często nawet nie jesteśmy w stanie rozpoznać ich od tych prawdziwych. Stały się bardzo pożądane, oferując styl, luksus i ponadczasowość.

Zalety sztucznych kwiatów

Poza tym, że wyglądają jak żywe kwiaty, są prawie bezobsługowe. Nie trzeba ich podlewać, przesadzać i nigdy nie zblakną. Wystarczy, że raz na jakiś czas je odkurzysz. Nadają się zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz. Jednak ich największą zaletą jest to, że przy regularnym odkurzaniu są odpowiednie także dla alergików.


Gdzie umieścić sztuczne kwiaty

Możesz wybierać spośród roślin domowych, sukulentów, roślin ogrodowych, a nawet kwiatów ciętych. Hitem są również wszelkiego rodzaju gałązki. Te świetnie wyglądają ułożone w wysokim wazonie. Jeśli chcesz, aby Twoje sztuczne aranżacje kwiatowe wyglądały naprawdę naturalnie i żywo, dodaj kilka naturalnych elementów. Idealnie sprawdzą się na przykład źdźbła trawy, gałązki lub kamyczki.

Popularne są również sztuczne kwiaty w skrzynce na kwiaty, gdzie nie trzeba co roku sadzić nowych roślin. Równie praktyczne są sztuczne lub suszone kwiaty do wieńców. Szczególnie jesienne wieńce na drzwi lub stół wyglądają obłędnie.