Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Oświetlenie
Oświetlenie dekoracyjne
Oświetlenie dekoracyjne
...
Oświetlenie
Oświetlenie dekoracyjne
Bożonarodzeniowe oświetlenie dekoracyjne
Dekoracje świetlne
Girlandy świetlne
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Nowości
Premium
Kolor
Cena
Umiejscowienie
Okazja
+ Więcej (3)
Boże Narodzenie
393 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Marigold
Zielona, papierowa, do kontaktu, ø45x19 cm
(13)
W magazynie
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Girlanda świetlna Bubbly
Plastikowa, LED, solarna, długość 180 cm
(4)
W magazynie
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Girlanda świetlna Knirke
Zielona, metalowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 500 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Loco
Czerwona, plastikowa, LED, na baterie, z timerem, 24,5x10,5x22,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
189 zł
z kodem
222 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Świecznik elektryczny Melissa
Szary, z litego drewna, do kontaktu, 47x5x36 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
226 zł
z kodem
266 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Asteri
Szara, metalowa, do kontaktu, 15x15x35 cm
W magazynie
230 zł
z kodem
270 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Celina
Biała, szklana, LED, na baterie, ø5x8 cm
(1)
W magazynie
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Glitter
W kolorze złota, papierowa, do kontaktu, 45x16x65 cm
(9)
W magazynie
127 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Celina
Szklana, LED, na baterie, długość 120 cm
(3)
W magazynie
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna House
Szklana, LED, na baterie, z timerem, 24x14x25 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
192 zł
z kodem
226 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Girlanda świetlna Knirke
Zielona, metalowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 350 cm
(1)
W magazynie
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Sirius
Girlanda świetlna Knirke
Zielona, metalowa, LED, solarna, IP44, długość 16 m
(3)
W magazynie
106 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Carla
4 szt., biała, z wosku, LED, na baterie, ø6,5x7 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
z kodem
112 zł bez kodu
28 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Tara
W kolorze złota, z juty, do kontaktu, 45x15x70 cm
(1)
W magazynie
150 zł
z kodem
176 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Świeczki LED zestaw Smilla
3 szt., na USB, beżowe, ø 5 cm, wysokość 15 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
207 zł
z kodem
244 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Świecznik elektryczny Avento
Biały, z płyty MDF, do kontaktu, 67x6x34,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
309 zł
z kodem
363 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Laura
2 szt., na baterie, ciemnozielona, ø 6 cm, wysokość 8 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
63 zł bez kodu
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Lubeck
Plastikowa, LED, na baterie, z timerem, 28x14,5x21 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
312 zł
z kodem
367 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Markslöjd
Girlanda świetlna Bell
Plastikowa, LED, na baterie, z timerem, długość 210 cm
(34)
W magazynie
Ostatnia sztuka
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Solvalla
W kolorze srebra, papierowa, do kontaktu, ø45x21 cm
(15)
W magazynie
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Star Trading
Girlanda świetlna Dew Drop Flower
Czarna, plastikowa, LED, na baterie, z timerem, IP44, długość 210 cm
(23)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zasilanie (2)
-15% z kodem
Sirius
Girlanda świetlna Kiki
Plastikowa, LED, do kontaktu, z timerem, długość 400 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Świecznik elektryczny Ariele
W naturalnym kolorze, z litego drewna, do kontaktu, 47x7x52 cm
W magazynie
189 zł
z kodem
222 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Saturnus
Czerwona, papierowa, do kontaktu, 45x15x69 cm
(1)
W magazynie
104 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille Exclusive
Na baterie, biała, ø 7,5 cm, wysokość 25 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Chapelle
Biała, plastikowa, LED, na baterie, z timerem, 17x14x23 cm
(2)
W magazynie
200 zł
z kodem
235 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Plain
2 szt., biała, papierowa, LED, na baterie, z timerem, 14x12x20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Świecznik elektryczny Organo
Szary, metalowy, do kontaktu, 17x4x30 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
289 zł
z kodem
340 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille
2 szt., na baterie, zewnętrzne, białe, ø 5 cm, wysokość 6,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
32 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Vega
Czarna, metalowa, LED, do kontaktu, 48,5x6x46 cm
(2)
W magazynie
218 zł
z kodem
257 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Carla
Biała, z wosku, LED, na baterie, ø11x19 cm
(4)
W magazynie
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Hård
Biała, papierowa, do kontaktu, 35x10x58 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
133 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Solvalla
Biała, papierowa, do kontaktu, ø45x21 cm
(54)
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Markslöjd
Świecznik elektryczny Cassiopeia
Biały, z litego drewna, do kontaktu, 34,5x8x49 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
326 zł
z kodem
383 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Sombra
Biała, papierowa, do kontaktu, ø70x20 cm
W magazynie
162 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Dekoracja świetlna Sofus
W naturalnym kolorze, bambusowa, LED, do kontaktu, IP44, 50x12x48 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
157 zł
z kodem
185 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Star Trading
Girlanda świetlna Dew Drop
Plastikowa, LED, solarna, IP44, długość 500 cm
(46)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Fauna
Biała, z litego drewna, LED, na baterie, 28x11x14 cm
(14)
W magazynie
Ostatnia sztuka
80 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Girlanda świetlna Serie LED
Ciemnozielona, plastikowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
156 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille Exclusive
Na baterie, biała, ø 7,5 cm, wysokość 20 cm
(6)
W magazynie
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
zestaw 10 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Carolin
10 szt., na baterie, biała, ø 2 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
194 zł
z kodem
228 zł bez kodu
22,80 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Świecznik elektryczny Organo
Czarny, metalowy, do kontaktu, 17x4x30 cm
(3)
W magazynie
244 zł
z kodem
287 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille Advent
Na baterie, biała/w kolorze złota, ø 7,5 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Clara
Czarna/pomarańczowa, papierowa, do kontaktu, 45x20x65 cm
(1)
W magazynie
108 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Star Trading
Świecznik elektryczny Gustavo
Czarny, metalowy, do kontaktu, 37x6x37 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
281 zł
z kodem
330 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Dekoracja świetlna Fauna
Biała, z litego drewna, LED, na baterie, 22x6x34 cm
(2)
W magazynie
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Glitter
Brązowa, papierowa, do kontaktu, ø45x16 cm
(3)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Star Trading
Girlanda świetlna Serie LED
Czarna, plastikowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 11 m
(1)
W magazynie
98 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
1
2
3
4
5
...
9
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Lampy stojące
Lampy sufitowe
Oświetlenie punktowe
Lampy stołowe
Abażury i klosze
Żarówki
Kable zasilające
Ulubione filtry
Zewnętrzne oświetlenie dekoracyjne
Bożonarodzeniowe oświetlenie dekoracyjne
Oświetlenie dekoracyjne na choinkę