Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Oświetlenie
Oświetlenie dekoracyjne
Oświetlenie dekoracyjne
...
Oświetlenie
Oświetlenie dekoracyjne
Bożonarodzeniowe oświetlenie dekoracyjne
Dekoracje świetlne
Girlandy świetlne
Filtry
1
W magazynie
Nowości
Premium
Kolor
Cena
Umiejscowienie
Okazja
+ Więcej (3)
Boże Narodzenie
395 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
zestaw 4 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Lone
4 szt., na baterie, białe, ø 3,5 cm, wysokość 2 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
16,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Star Trading
Girlanda świetlna Baze
Plastikowa, LED, na baterie, długość 190 cm
(50)
W magazynie
20 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Ulubione
Star Trading
Świeczki LED zestaw Saul
3 szt., solarne, zewnętrzne, białe, ø 5,5 cm, wysokość 5,5 cm
(59)
W magazynie
61,99 zł
20,66 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 10 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Carolin
10 szt., na baterie, biała, ø 2 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
228 zł
22,80 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Girlanda świetlna Pompom
W kolorze złota, plastikowa, LED, na baterie, z timerem, długość 225 cm
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
23 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Star Trading
Świeczki LED zestaw Presse
2 szt., na baterie, czerwone, ø 2 cm, wysokość 25 cm
(4)
W magazynie
52 zł
26 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Carla
4 szt., biała, z wosku, LED, na baterie, ø6,5x7 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
28 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Dakls
Dekoracja świetlna
Czarna, szklana, LED, na baterie, 9x9x10 cm
(8)
W magazynie
30 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Myren
Biała, szklana, LED, do kontaktu, ø9x9 cm
(10)
W magazynie
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Markslöjd
Girlanda świetlna Bell
Plastikowa, LED, na baterie, z timerem, długość 210 cm
(34)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille Exclusive
2 szt., na baterie, białe, ø 6 cm, wysokość 3 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62,99 zł
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Laura
2 szt., na baterie, biała, ø 6 cm, wysokość 8 cm
(3)
W magazynie
63 zł
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Laura
2 szt., na baterie, bordowa, ø 6 cm, wysokość 8 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Laura
2 szt., na baterie, ciemnozielona, ø 6 cm, wysokość 8 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Dakls
Dekoracja świetlna
W naturalnym kolorze, z litego drewna, LED, na baterie, 13x3x15,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille
2 szt., na baterie, zewnętrzne, białe, ø 5 cm, wysokość 6,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
32 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Star Trading
Świeczki LED zestaw Flamme Stripe
2 szt., na baterie, jasnozielone, ø 2 cm, wysokość 25 cm
(7)
W magazynie
65 zł
32,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sara Mini
2 szt., na baterie, białe, ø 5 cm, wysokość 6,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
32,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille Rechargeable
2 szt., do ładowarki, białe, ø 4 cm, wysokość 2 cm
(3)
W magazynie
66 zł
33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Dekoracja świetlna
Czerwona, ceramiczna, LED, na baterie, 11x7x11 cm
(5)
W magazynie
33 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sara Crown
2 szt., na baterie, białe, ø 5 cm, wysokość 25 cm
W magazynie
69 zł
34,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille Tall Exclusive
2 szt., na baterie, białe, ø 2 cm, wysokość 20 cm
(5)
W magazynie
70,99 zł
35,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Star Trading
Girlanda świetlna Jutta
W naturalnym kolorze, tekstylna, LED, na baterie, z timerem, długość 200 cm
(7)
W magazynie
36 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Girlanda świetlna Tri
W kolorze srebra, metalowa, LED, na baterie, z timerem, długość 160 cm
(5)
W magazynie
37 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Girlanda świetlna
Biała, plastikowa, LED, na baterie, długość 220 cm
(5)
W magazynie
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille Tall Exclusive
2 szt., na baterie, białe, ø 2 cm, wysokość 25 cm
(2)
W magazynie
78 zł
39 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Star Trading
Dekoracja świetlna Freddy
Biała, z litego drewna, LED, na baterie, 8,5x4,5x14 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Dekoracja świetlna Joylight
Biała/szara, plastikowa, LED, na baterie, ø6,5x18 cm
(5)
W magazynie
40 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Star Trading
Dekoracja świetlna Freddy
Biała/zielona, z litego drewna, LED, na baterie, 8,5x4,5x14 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Diva
Pomarańczowa, papierowa, ø60x20 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille Exclusive Mini
2 szt., na baterie, białe, ø 5 cm, wysokość 6,5 cm
(2)
W magazynie
81 zł
40,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Dekoracja świetlna Joylight
Biała/czarna, plastikowa, LED, na baterie, ø6,5x18 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Casa Selección
Girlanda świetlna Snowmen
W naturalnym kolorze, plastikowa, LED, na baterie, długość 135 cm
(5)
W magazynie
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Star Trading
Dekoracja świetlna Fauna
W naturalnym kolorze, szklana, LED, na baterie, ø8x9 cm
(25)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Girlanda świetlna Zoo
Plastikowa, LED, na baterie, długość 160 cm
(11)
W magazynie
41,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Girlanda świetlna
Czarna, plastikowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 280 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Markslöjd
Girlanda świetlna Signe
Szara, plastikowa, LED, długość 210 cm
(1)
W magazynie
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Star Trading
Świeczki LED zestaw M-Twinkle
2 szt., na baterie, białe, ø 4 cm, wysokość 6 cm
(6)
W magazynie
86 zł
43 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świeczka LED Sille
Na baterie, kremowa, ø 5 cm, wysokość 17 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Forest Friends
Szklana, LED, na baterie, ø8x9 cm
(1)
W magazynie
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Dakls
Podświetlana gwiazda na choinkę Startop
W kolorze srebra, metalowa, LED, na baterie, 20x5x24 cm
(1)
W magazynie
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świeczka LED Sille
Na baterie, czerwona, ø 5 cm, wysokość 17 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Dekoracja świetlna
Zielona, ceramiczna, LED, na baterie, 10x8x16,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ego Dekor
Świąteczna dekoracja świetlna Mountains
Biała, ceramiczna, LED, na baterie, 6x10x12 cm
(7)
W magazynie
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Girlanda świetlna Knirke multi
W kolorze srebra, metalowa, LED, na baterie, sterowana pilotem, długość 390 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Girlanda świetlna Gerda
W kolorze srebra, metalowa, LED, na baterie, z timerem, długość 180 cm
(8)
W magazynie
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Clara
2 szt., biała, z wosku, LED, na baterie, ø8x10 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
47 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Girlanda świetlna Knirke
Zielona, metalowa, LED, na baterie, z timerem, IP44, długość 390 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
2
3
4
5
...
9
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Lampy stojące
Lampy sufitowe
Oświetlenie punktowe
Lampy stołowe
Abażury i klosze
Żarówki
Kable zasilające
Ulubione filtry
Zewnętrzne oświetlenie dekoracyjne
Bożonarodzeniowe oświetlenie dekoracyjne
Oświetlenie dekoracyjne na choinkę