Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Oświetlenie
Oświetlenie dekoracyjne
Oświetlenie dekoracyjne
...
Oświetlenie
Oświetlenie dekoracyjne
Bożonarodzeniowe oświetlenie dekoracyjne
Dekoracje świetlne
Girlandy świetlne
Filtry
1
W magazynie
Nowości
Premium
Kolor
Cena
Umiejscowienie
Okazja
+ Więcej (3)
Boże Narodzenie
395 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Sirius
Świeczka LED Sille
Na baterie, kremowa, ø 7,5 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świeczka LED Sille
Na baterie, czerwona, ø 7,5 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świeczka LED Flamme Swirl
Na baterie, szara, ø 7,5 cm, wysokość 15 cm
(2)
W magazynie
47,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Star Trading
Girlanda świetlna Dew Drop
Plastikowa, LED, solarna, IP44, długość 500 cm
(46)
W magazynie
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świeczka LED Flamme Swirl
Na baterie, beżowa, ø 7,5 cm, wysokość 15 cm
(3)
W magazynie
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 2 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Coco
2 szt., biała, z wosku, LED, na baterie, sterowana pilotem, 6,5x6,5x10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Polly
2 szt., biała, plastikowa, LED, na baterie, 8x8x16 cm
(8)
W magazynie
50 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Dekoracja świetlna Nutcracker
Szklana, LED, na baterie, 5,5x5,5x9 cm
W magazynie
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Asta
2 szt., biała, z wosku, LED, na baterie, z timerem, ø9x10 cm
(6)
W magazynie
104 zł
52 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świeczka LED Flamme Granny
Na baterie, zielona, ø 7 cm, wysokość 15 cm
(4)
W magazynie
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świeczka LED Sille
Na baterie, kremowa, ø 5 cm, wysokość 26 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Girlanda świetlna Easy-Line
Zielona, plastikowa, LED, do kontaktu, sterowana pilotem, IP44, długość 390 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
53 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Dekoracja świetlna Billy
Z litego drewna, LED, na baterie, 15x3x17 cm
(1)
W magazynie
53 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Vilma Tree
2 szt., czarna, szklana, LED, na baterie, sterowana pilotem, ø6x11 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
54 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Vilma
2 szt., zielona, szklana, LED, na baterie, ø6x11 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
108 zł
54 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Markslöjd
Dekoracja świetlna Cosy
Biała, plastikowa, LED, na baterie, ø10x20 cm
(14)
W magazynie
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Alberte
2 szt., bordowa, szklana, LED, na baterie, z timerem, ø6,5x10,5 cm
(3)
W magazynie
111 zł
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Markslöjd
Dekoracja świetlna Vikhem
Szara, metalowa, LED, na baterie, 22x8x44,5 cm
(27)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świeczka LED Sille
Na baterie, czerwona, ø 7,5 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świeczka LED Sille
Na baterie, kremowa, ø 10 cm, wysokość 9 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świeczka LED Sille Exclusive
Na baterie, biała, ø 5 cm, wysokość 15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Sirius
Świeczka LED Sille
Na baterie, czerwona, ø 10 cm, wysokość 9 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Hannah
Czerwona, szklana, LED, na baterie, ø1,5x14 cm
(1)
W magazynie
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Flinga
Biała, papierowa, LED, na baterie, 20x4x43 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Girlanda świetlna Knirke
Zielona, plastikowa, LED, na baterie, z timerem, IP44, długość 390 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Girlanda świetlna Sken
Zielona, gumowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 800 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świeczka LED Sille
Na baterie, czerwona, ø 5 cm, wysokość 20 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Fauna
Biała, z litego drewna, LED, na baterie, 40x2x12 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille Tall Rechargeable
2 szt., do ładowarki, białe, ø 2 cm, wysokość 25 cm
W magazynie
121 zł
60,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille Rechargeable
2 szt., do ładowarki, białe, ø 6 cm, wysokość 3 cm
(1)
W magazynie
121 zł
60,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świeczka LED Sille Exclusive
Na baterie, biała, ø 7,5 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Lou
Biała, z wosku, LED, na baterie, sterowana pilotem, ø7x10 cm
W magazynie
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Star Trading
Girlanda świetlna Globini
Biała, plastikowa, LED, solarna, IP44, długość 475 cm
(183)
W magazynie
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Dekoracja świetlna Billy
W naturalnym kolorze, z litego drewna, LED, na baterie, ø6x17 cm
(9)
W magazynie
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świeczka LED Sille
Na baterie, czerwona, ø 5 cm, wysokość 15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille Mini Rechargeable
2 szt., do ładowarki, białe, ø 5 cm, wysokość 6,5 cm
W magazynie
127 zł
63,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Girlanda świetlna Bubbly
Plastikowa, LED, solarna, długość 180 cm
(4)
W magazynie
64 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świeczka LED Sille Exclusive
Na baterie, biała, ø 5 cm, wysokość 20 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Star Trading
Świeczka LED Flamme Granny
Na baterie, biała, ø 10 cm, wysokość 18 cm
(2)
W magazynie
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Smilla
2 szt., na USB, beżowe, ø 5 cm, wysokość 6,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
131 zł
65,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Joylight
Biała, plastikowa, LED, na baterie, 12x10,5x20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Świąteczna dekoracja świetlna Mishell
Jasnoszara, stalowa, LED, na baterie, 35x5,5x35 cm
W magazynie
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świeczka LED Sille Exclusive
Na baterie, biała, ø 7,5 cm, wysokość 12,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Ulubione
Star Trading
Girlanda świetlna Dew Drop Flower
Czarna, plastikowa, LED, na baterie, z timerem, IP44, długość 210 cm
(23)
W magazynie
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zasilanie (2)
Sirius
Świeczka LED Sille Exclusive
Na baterie, biała, ø 6 cm, wysokość 25 cm
(3)
W magazynie
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Markslöjd
Girlanda świetlna Dun
Biała, plastikowa, LED, na baterie, długość 260 cm
(8)
W magazynie
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Girlanda świetlna Ina
Biała, metalowa, LED, na baterie, sterowana pilotem, długość 200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Girlanda świetlna Mia
Plastikowa, LED, na baterie, długość 270 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
2
3
4
5
...
9
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Lampy stojące
Lampy sufitowe
Oświetlenie punktowe
Lampy stołowe
Abażury i klosze
Żarówki
Kable zasilające
Ulubione filtry
Zewnętrzne oświetlenie dekoracyjne
Bożonarodzeniowe oświetlenie dekoracyjne
Oświetlenie dekoracyjne na choinkę