Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Oświetlenie
Oświetlenie dekoracyjne
Oświetlenie dekoracyjne
...
Oświetlenie
Oświetlenie dekoracyjne
Bożonarodzeniowe oświetlenie dekoracyjne
Dekoracje świetlne
Girlandy świetlne
Filtry
1
W magazynie
Nowości
Premium
Kolor
Cena
Umiejscowienie
Okazja
+ Więcej (3)
Boże Narodzenie
395 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille Exclusive
3 szt., na baterie, białe, ø 7,5 cm, wysokość 15 cm
(9)
W magazynie
179,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Dot
Czerwona, papierowa, do kontaktu, ø70x16 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
140 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille Tall Exclusive
2 szt., na baterie, białe, ø 2 cm, wysokość 20 cm
(5)
W magazynie
70,99 zł
35,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Markslöjd
Dekoracja świetlna Tangle
W kolorze srebra, metalowa, LED, do kontaktu, z timerem, IP44, ø46x2,5 cm
(9)
W magazynie
223 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Girlanda świetlna Dun
Biała, plastikowa, LED, na baterie, długość 260 cm
(8)
W magazynie
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Glitter
W kolorze złota, papierowa, do kontaktu, ø45x16 cm
(8)
W magazynie
96 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
zestaw 3 szt.
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Meteor
3 szt., czarna, metalowa, LED, do kontaktu, IP44, ø25x200 cm
(7)
W magazynie
214 zł
71,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Clara
Biała, z wosku, LED, na baterie, z timerem, ø10x13 cm
(6)
W magazynie
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
zestaw 2 szt.
Star Trading
Świeczki LED zestaw M-Twinkle
2 szt., na baterie, białe, ø 4 cm, wysokość 6 cm
(6)
W magazynie
86 zł
43 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Girlanda świetlna Jutta
W naturalnym kolorze, tekstylna, LED, na baterie, z timerem, długość 200 cm
(7)
W magazynie
36 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Galaxy
Niebieska, papierowa, do kontaktu, ø60x16 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Solvalla
Biała, papierowa, do kontaktu, ø75x22 cm
(13)
W magazynie
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Glitter
W kolorze złota, papierowa, do kontaktu, 45x16x65 cm
(9)
W magazynie
149 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Polly
2 szt., biała, plastikowa, LED, na baterie, 8x8x16 cm
(8)
W magazynie
50 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Girlanda świetlna Knirke
Zielona, metalowa, LED, solarna, IP44, długość 12 m
(6)
W magazynie
121 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Kupol
Brązowa, plastikowa, LED, na baterie, z timerem, ø12,5x17,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Dekoracja świetlna Saturnus
Biała, papierowa, do kontaktu, ø45x45 cm
(5)
W magazynie
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Claire
Biała, z wosku, LED, na baterie, z timerem, ø11x16 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Girlanda świetlna Snowmen
W naturalnym kolorze, plastikowa, LED, na baterie, długość 135 cm
(5)
W magazynie
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Dekoracja świetlna Joylight
Biała/szara, plastikowa, LED, na baterie, ø6,5x18 cm
(5)
W magazynie
40 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Markslöjd
Świecznik elektryczny Gylling
W kolorze mosiądzu, metalowy, do kontaktu, 42x6x53 cm
(4)
W magazynie
450 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Gingko
Dekoracja świetlna Amber
Ciemnobrązowa, z litego drewna orzechowego, LED, przenośna, na USB, ze ściemniaczem, 8x8x9,5 cm
(4)
W magazynie
262 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Star Trading
Girlanda świetlna Bubbly
Plastikowa, LED, solarna, długość 180 cm
(4)
W magazynie
64 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Dekoracja świetlna Flamme Table
W kolorze złota, metalowa, LED, na baterie, z timerem, 28,5x4x28 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Girlanda świetlna Glow
Brązowa, szklana, LED, do kontaktu, IP44, długość 360 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świeczka LED Flamme Granny
Na baterie, zielona, ø 7 cm, wysokość 15 cm
(4)
W magazynie
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Folkabo
Biała, z litego drewna, LED, na baterie, 27x5x27 cm
(4)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Dekoracja świetlna Barlumi
Czarna, metalowa, LED, wbijana, do kontaktu, IP44, 60x1x120 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
242 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Star Trading
Świecznik elektryczny Ada
W jasnym naturalnym kolorze, z litego drewna sosnowego, do kontaktu, 37,5x4x30 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
255 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świeczki LED zestaw
10 szt., na baterie, zewnętrzne, białe, ø 6 cm, wysokość 13 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
281 zł
Do koszyka
Do koszyka
Dakls
Dekoracja świetlna
W naturalnym kolorze, z litego drewna, LED, na baterie, 13x3x15,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
Do koszyka
Do koszyka
Dakls
Dekoracja świetlna
Czarna, szklana, LED, na baterie, 9x9x10 cm
(8)
W magazynie
30 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Solvalla
W kolorze złota, papierowa, do kontaktu, ø45x21 cm
(8)
W magazynie
114 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Star Trading
Świeczka LED Flamme Swirl Antique
Na baterie, biała, ø 2 cm, wysokość 25 cm
(5)
W magazynie
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Casa Selección
Girlanda świetlna
Biała, plastikowa, LED, na baterie, długość 220 cm
(5)
W magazynie
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Dekoracja świetlna
Zielona, ceramiczna, LED, na baterie, 10x8x16,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Lucy
Zielona, szklana, LED, na baterie, z timerem, ø10x16,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Kupol
Brązowa, plastikowa, LED, na baterie, z timerem, ø12,5x17,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Neon Angel
Czarna, metalowa, LED, wbijana, na baterie, IP44, 23,5x1,5x65 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świeczka LED Sara Exclusive
Na baterie, biała, ø 7,5 cm, wysokość 20 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Sirius
Świeczka LED Sille Rechargeable
Do ładowarki, biała, ø 10 cm, wysokość 25 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Sirius
Girlanda świetlna Ina
Biała, metalowa, LED, na baterie, sterowana pilotem, długość 200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille
2 szt., na baterie, zewnętrzne, białe, ø 5 cm, wysokość 6,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
32 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Carla
Biała, z wosku, LED, na baterie, ø11x19 cm
(4)
W magazynie
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Star Trading
Świeczki LED zestaw Presse
2 szt., na baterie, czerwone, ø 2 cm, wysokość 25 cm
(4)
W magazynie
52 zł
26 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Girlanda świetlna Knirke multi
W kolorze srebra, metalowa, LED, na baterie, sterowana pilotem, długość 390 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świeczki LED zestaw Flamme
2 szt., na baterie, czarne, ø 2 cm, wysokość 25 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Forest Friends
Biała, z litego drewna, LED, na baterie, 37x6x38 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
2
3
4
5
...
9
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Lampy stojące
Lampy sufitowe
Oświetlenie punktowe
Lampy stołowe
Abażury i klosze
Żarówki
Kable zasilające
Ulubione filtry
Zewnętrzne oświetlenie dekoracyjne
Bożonarodzeniowe oświetlenie dekoracyjne
Oświetlenie dekoracyjne na choinkę