Załóż konto i zdobądź 20 zł rabatu na pierwsze zakupy. Załóż konto i zdobądź 20 zł rabatu na pierwsze zakupy.
  • Codziennie nowe inspiracje
  • 20 zł rabatu na pierwsze zakupy
  • Zapisz swoje ulubione produkty
lub
Wejdź przez Facebook
Obserwujemy dla Ciebie ten produkt!

Obserwowanie produktu jest aktywne.: Już obserwujesz .

Jak tylko produkt będzie dostępny, napiszemy do Ciebie na . Tutaj możesz zmienić adres, na który wyślemy powiadomienie, lub anulować obserwowanie . Tutaj możesz zmienić adres, na który mamy wysłać powiadomienie.

Ok
Anulowano obserwowanie produktu

Obserwowanie produktu zostało anulowane. Jeśli zmienisz zdanie, możesz je z powrotem aktywować.

Ok

Ktoś Cię ubiegł :(

Z przykrością informujemy, że ktoś Cię wyprzedził i wybrany przez Ciebie produkt nie jest już dostępny. Aktywowaliśmy ponowne obserwowanie produktu, abyś mógł go w końcu kupić! Jeśli nie jesteś już zainteresowany produktem, anuluj obserwowanie tutaj.

Ok

Ta witryna używa plików cookie. Więcej o używanych przez nas plikach, ich zastosowaniu, modyfikacji i akceptacji można znaleźć tutaj

ok
Menu
20 złRejestracjaLogowanie20 złKoszyk
Strona głównaStrona głównaInspiracje

Ogrodowe trendy. Urban Gardening

Podziwiasz miejskie tarasy przepełnione zielenią? Nie, nie są zaczarowane. To nowy trend Urban Gardening, który stara się wprowadzić zieleń do miast.

Jeżeli kochasz rośliny, uprawianie owoców i warzyw, oryginalne doniczki oraz tekstylia z tropikalnymi motywami, śmiało ożyw nimi swój balkon lub taras.

Przywróćmy zieleń do miast

Digitalizacja i modernizacja to nic złego, ale czy przy tym wszystkim nie zapomnieliśmy o roślinach? Styl Urban Gardening jest odpowiedzią na coraz dotkliwsze odseparowanie człowieka od natury.

Możesz potraktować go jako trend w aranżacji balkonów i tarasów lub jako styl życia. Wnieś zieleń na miejski balkon, posadź małe drzewo w donicy lub uprawiaj własne owoce i warzywa.

Wszystko zaczyna się od jednej doniczki

Twoja droga do Urban Gardeningu może zacząć się od doniczki z bazylią, a skończyć na pięknym balkonie wypełnionym zielenią.

Miłośnicy boho docenią wiszące doniczki, a zapominalscy te samonawadniające.

Postaw na dodatki w kolorze roślin

Jeżeli nie czujesz się na siłach zaczynać ogrodniczego projektu, wprowadź zieleń w dodatkach. Poduszki, koce i dekoracje z tropikalnymi motywami wniosą atmosferę relaksującej oazy roślinności.