Ta witryna używa plików cookie. Więcej o używanych przez nas plikach, ich zastosowaniu, modyfikacji i akceptacji można znaleźć tutaj

ok

Hot Summer Sale | Zdobądź produkty nawet 70% taniej → W dniach 8-9.08. dział obsługi klienta czynny jest od 8:00 do 16:00.

Hot Summer Sale | Zdobądź produkty nawet 70% taniej → W dniach 8-9.08. dział obsługi klienta czynny jest od 8:00 do 16:00.

Menu
20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanie20 zł dla CiebieKoszyk
Strona głównaStrona głównaInspiracje

Odkryj trend: wzór lastriko

Lastriko to klasyczny „cętkowany” wzór na podłogach lub płytkach. Od kilku lat przeżywa swoją drugą młodość.

Podoba Ci się, ale nie masz odwagi kupić blatu kuchennego lub schodów wykonanych z tego materiału? Przedstawiamy parę wskazówek dotyczących mniejszych dekoracji z wzorem lastriko.

Wiele postaci lastriko

Dużą zaletą lastriko jest wszechstronność. Minimaliści pokochają jego monochromatyczny wariant, a jego bardziej figlarna wersja będzie wyróżniać się we wnętrzach w stylu retro lub eklektycznym.

Gdzie się odnajdzie?

Lastriko w swojej oryginalnej kamiennej formie jest używane od tysięcy lat, ale dopiero od niedawna pojawia się na mniejszych akcesoriach, zarówno w formie kamiennej, jak i jako nadruk.

Więc nawet jeśli nie masz ochoty wykładać łazienki tym wzorem, możesz się nim cieszyć i sprawić, by kuchnia, sypialnia, salon, łazienka i ogród były wyjątkowe. Wystarczy wybrać odpowiednie dodatki – pojemniki, doniczki, haczyki, poduszki czy pościel.

Więcej podobnych inspiracji