Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Naczynia i serwowanie
Misy i miski
Miski
Miski
...
Misy i miski
Miski
Miski · Oferty i zniżki
Filtry
1
Premium
Nowości
W magazynie
Kolor
Materiał
Rodzaj
Zestaw
+ Więcej (8)
Oferty i zniżki
311 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Miska Margrethe
Plastikowa, czerwona, 250 ml, ø 10 cm
(1)
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (4)
-20% z kodem
Green Gate
Miska
Na zupę, porcelanowa, biała/różowa, 150 ml, ø 10 cm
(2)
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
ZicZac
Miska Querco
Do serwowania, korkowa, w naturalnym kolorze, 200 ml, ø 20 cm
W magazynie
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Miska Margrethe
Plastikowa, czarna, 250 ml, ø 10 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (4)
Premium
-20% z kodem
Casafina
Miska Pacifica
Na ramen, kamionkowa, zielona, 970 ml, ø 19 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kütahya Porselen
Miski zestaw Lux
2 szt., białe, 90 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
149,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Gate
Miska Kylie
Na zupę, kamionkowa, biała, 150 ml, ø 10 cm
(1)
W magazynie
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
ZicZac
Miska Querco
Do serwowania, korkowa, w naturalnym kolorze, 112,5 ml, ø 15 cm
W magazynie
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
BonBistro
Miska Nuance
Porcelanowa, jasnoszara, 710 ml, ø 16 cm
Dostawa od 23.10.2026
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
BonBistro
Miska Azul
Na zupę, porcelanowa, biała/niebieska, 710 ml, ø 16 cm
Dostawa od 23.10.2026
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Miska Hammershøi
Na zupę, porcelanowa, biała/zielona/różowa, 600 ml, ø 12 cm
(10)
Dostawa od 19.10.2026
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Nowość
ONA
Miska Duo
Kamionkowa, zielona, 710 ml, ø 15,5 cm
Dostawa od 23.10.2026
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Nowość
BonBistro
Miska Azul
Na dip, porcelanowa, biała/niebieska, 210 ml, ø 10 cm
Dostawa od 23.10.2026
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Bitz
Miska Gastro Dark Blue/Black
Na zupę, kamionkowa, czarna/niebieska, 1 l, ø 20 cm
(16)
W magazynie
Ostatnia sztuka
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
OYOY Mini
Miska dla dzieci Enkei
Silikonowa, czerwona, ø 6 cm
Dostawa od 19.10.2026
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
OYOY Mini
Miska dla dzieci Enkei
Silikonowa, szaroniebieska, ø 6 cm
Dostawa od 19.10.2026
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
La Rochére
Pucharek
Do lodów, szklany, 370 ml, ø 12,5 cm
Dostawa od 21.10.2026
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Premier Housewares
Miski zestaw Beaufort
4 szt., do lodów, szklane, ø 12 cm
Dostawa od 29.10.2026
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
19 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
La Rochére
Miska Riviera
Do lodów/na sałatkę, szklana, 110 ml
Dostawa od 21.10.2026
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
BonBistro
Pucharek Revera
6 szt., do lodów/na sałatkę, ze szkła z recyklingu, zielony, 400 ml, ø 13,5 cm
Dostawa od 23.10.2026
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
25,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Costa Nova
Miski zestaw Latte
4 szt., na zupę, kamionkowe, szare, 550 ml, ø 14,5 cm
(8)
Dostawa od 21.10.2026
158 zł
z kodem
197,80 zł bez kodu
49,45 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Miska Fuyu
Szklana, ø 16 cm
(1)
Dostawa od 02.11.2026
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Miska Brisa
Na zupę/na sałatkę, kamionkowa, biała/niebieska, 200 ml
(8)
Dostawa od 21.10.2026
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Aby zobaczyć więcej wyników usuń jeden z filtrów
Oferty i zniżki
1
2
3
4
5
6
7
Ulubione filtry
Miski w zestawie
Plastikowe miski
Szklane miski
Porcelanowe miski
Bambusowe miski
Ceramiczne miski