Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Naczynia i serwowanie
Misy i miski
Miski
Miski
...
Misy i miski
Miski
Miski · Oferty i zniżki
Filtry
1
Premium
Nowości
W magazynie
Kolor
Materiał
Rodzaj
Zestaw
+ Więcej (8)
Oferty i zniżki
311 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Miska Alenia
Na dip, ceramiczna, szara, ø 12 cm
(2)
W magazynie
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Emile Henry
Miska Ultime
Na zupę, ceramiczna, ciemnozielona, 550 ml, ø 14 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Mason Cash
Miski zestaw In The Meadow
4 szt., na zupę, ceramiczne, 175 ml, ø 10 cm
(1)
W magazynie
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
34 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Tatum
4 szt., na zupę, ceramiczne, niebieskie/pomarańczowe, 350 ml, ø 12 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
51,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Tatum
4 szt., ceramiczne, niebieskie/pomarańczowe, 110 ml, ø 9 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
37 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Linora
3 szt., kamionkowe, łososiowe/kremowe, 500 ml, ø 12,5 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
222 zł
z kodem
278 zł bez kodu
92,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Hermia
Miski zestaw Bistro
6 szt., do deseru/do lodów, szklane, 220 ml, ø 8 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
17,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Miska Cat
Na ramen, kamionkowa, szara, 450 ml, ø 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Jade
4 szt., kamionkowe, 400 ml, ø 12 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
218 zł
z kodem
272 zł bez kodu
68 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Lacey
Na zupę, kamionkowa, kremowa, 1,3 l, ø 26,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
187 zł
z kodem
234 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Check
4 szt., na zupę, kamionkowe, 590 ml, ø 14 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
266 zł
z kodem
333 zł bez kodu
83,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Lacey
4 szt., na zupę, kamionkowe, kremowe, 625 ml, ø 21 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
423 zł
z kodem
529 zł bez kodu
132,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Miska Sileia
Do deseru/na sałatkę, szklana, ø 10 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
31 zł
z kodem
38,37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Miska Sileia
Do deseru/na sałatkę, szklana, niebieska, ø 10 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
31 zł
z kodem
38,37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Paula
Na zupę, kamionkowa, szara/brązowa, 525 ml, ø 16 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Rex London
Miska Flower
Na ramen, porcelanowa, niebieska/beżowa, 900 ml, ø 19 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Paula
Na zupę, kamionkowa, łososiowa, 525 ml, ø 16 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ladelle
Miski zestaw Essentials
6 szt., do serwowania, porcelanowe, białe
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
209 zł
z kodem
261 zł bez kodu
43,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Miska Breeze
Na ramen, porcelanowa, niebieska/beżowa, 1 l, ø 18 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Design Letters
Miska dla dzieci Boss
Plastikowa, żółta, ø 11 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Masami
Do serwowania, kamionkowa, biała/beżowa
(1)
W magazynie
199 zł
z kodem
249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bitz
Miska Gastro Black/Amber
Na zupę, kamionkowa, czarna/w bursztynowym kolorze, 850 ml, ø 18 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Chip
Do serwowania, ceramiczna, jasnozielona/kremowa, 1,9 l, ø 17,5 cm
(2)
Dostawa od 21.10.2026
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
La Rochére
Pucharek Abeille
Do lodów, szklany, 200 ml, ø 11,5 cm
(27)
W magazynie
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Casafina
Miska Poterie
Na zupę
(2)
W magazynie
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Heather
Na zupę, kamionkowa, zielona, 500 ml, ø 17 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Remember
Miski zestaw Mono
3 szt., do serwowania, porcelanowe, ø 9 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
167 zł
z kodem
209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Carmel
Na zupę, kamionkowa, pomarańczowa, 600 ml, ø 15,5 cm
W magazynie
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Miski zestaw Margrethe Mini
3 szt., plastikowe, czerwone, 750 ml, ø 16 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
168 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
MIJ
Miska Earth
Na zupę, ceramiczna, szara/w naturalnym kolorze, 1,8 l, ø 29 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
146 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Miska Redonda
Na zupę, kamionkowa, brązowa, 580 ml, ø 13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Gate
Miska
Na zupę, porcelanowa, biała/niebieska, 150 ml, ø 10 cm
(1)
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Miska Fuyu
Na owoce/na sałatkę, szklana, ø 25 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Green Gate
Miska Maise
Na sałatkę, porcelanowa, biała, 400 ml, ø 13,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
z kodem
172 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Casafina
Miska Pacifica
Na ramen, kamionkowa, kremowa, 970 ml, ø 19 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
151 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Miska Margrethe
Plastikowa, czerwona, 750 ml, ø 14,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (4)
-20% z kodem
Ladelle
Miski zestaw Heath Jade
2 szt., do serwowania, porcelanowe, turkusowe, ø 30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
222 zł
z kodem
278 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bitz
Miska Gastro Black/Amber
Na zupę/na ramen, kamionkowa, czarna/w bursztynowym kolorze, 1,2 l, ø 18 cm
(4)
W magazynie
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Holmegaard
Miski zestaw Lily
2 szt., do deseru/na sałatkę, szklane, jasnoniebieskie, ø 13 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
149 zł
z kodem
186 zł bez kodu
93 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
BonBistro
Miska Ovio
Na zupę, porcelanowa, brązowa, 710 ml, ø 16 cm
Dostawa od 23.10.2026
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Ladelle
Miska Essentials
Do serwowania, porcelanowa/drewniana, szara
(3)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Miski zestaw Nirela
2 szt., do lodów/na sałatkę, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, ø 12,5 cm
Dostawa od 07.12.2026
153 zł
z kodem
191,85 zł bez kodu
95,93 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Antic Line
Miska Dolce Vita
Na zupę, kamionkowa, ø 14 cm
(34)
W magazynie
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
House Nordic
Miski zestaw Viola
4 szt., na zupę, kamionkowe, beżowe, 1 l, ø 14,5 cm
Dostawa od 26.10.2026
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Miski zestaw Yule
2 szt., na zupę, kamionkowe, zielone/kremowe, 500 ml, ø 14 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
z kodem
179 zł bez kodu
89,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Miska Hammershøi
Na zupę, porcelanowa, biała, 540 ml, ø 12 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Wenko
Miski zestaw Elo
4 szt., do serwowania, ceramiczne, czarne
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
26,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Gate
Miska Kylie
Na zupę, kamionkowa, biała, 600 ml, ø 15 cm
(1)
W magazynie
145 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
1
2
3
4
5
6
7
Załaduj więcej
Ulubione filtry
Miski w zestawie
Plastikowe miski
Szklane miski
Porcelanowe miski
Bambusowe miski
Ceramiczne miski