Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Naczynia i serwowanie
Misy i miski
Miski
Miski
...
Misy i miski
Miski
Miski · Oferty i zniżki
Filtry
1
Premium
Nowości
W magazynie
Kolor
Materiał
Rodzaj
Zestaw
+ Więcej (8)
Oferty i zniżki
311 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Orion
Miski zestaw Statek
4 szt., na zupę, ceramiczne, kremowe, 850 ml, ø 16 cm
(2)
W magazynie
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Miska Hammershøi Summer
Na zupę, porcelanowa, biała, 600 ml, ø 12 cm
(2)
W magazynie
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Miski zestaw Billie
2 szt., na dip, kamionkowe, różowe, 110 ml, ø 9,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
52,99 zł bez kodu
26,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Bitz
Miska Gastro Cream
Na zupę/na sałatkę, kamionkowa, beżowa, 600 ml, ø 14 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bitz
Miska Gastro Green/Black
Na zupę/na ramen, kamionkowa, zielona/czarna, 1,2 l, ø 18 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tylko na Bonami
zestaw 4 szt.
Bonami Selection
Miski zestaw Terra Luma
4 szt., kamionkowe, beżowe, 600 ml, ø 12,5 cm
(2)
W magazynie
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
34,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Costa Nova
Miska Pearl
Na zupę, kamionkowa, biała, 800 ml, ø 16,5 cm
(23)
W magazynie
Ostatnia sztuka
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Neri
Na zupę, kamionkowa, czarna, 700 ml, ø 14,5 cm
(12)
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kütahya Porselen
Miski zestaw Lux
2 szt., niebieskie, 90 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
258 zł
z kodem
323 zł bez kodu
161,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Miska Hammershøi Summer
Na zupę, porcelanowa, biała, 600 ml, ø 12 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Tierra Bella
Miska Lemons and Oranges
Na zupę, ceramiczna, 300 ml, ø 23 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
165 zł
z kodem
206 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Casafina
Miska Taormina
Na zupę, kamionkowa, niebieska/turkusowa, 650 ml, ø 15 cm
(15)
W magazynie
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Sandrine
Na zupę, kamionkowa, szara, 900 ml, ø 22 cm
(3)
W magazynie
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Miska Nover
Do serwowania, drewniana, w naturalnym kolorze, ø 12 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
z kodem
106,58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Casafina
Miska Poterie
Na zupę, kamionkowa, ceglasta/beżowa, 560 ml
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
62 zł
z kodem
76,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bitz
Miski zestaw Gastro Black/Mix
4 szt., na dip, ceramiczne, czarne, ø 7,5 cm
(9)
W magazynie
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
31 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
BonBistro
Miska Resto
Na sałatkę, porcelanowa, brązowa, ø 16 cm
W magazynie
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Brandani
Miska Appetizers
Do serwowania, porcelanowa/bambusowa, biała
(192)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ONA
Miska Fika
Na zupę, porcelanowa, beżowa, 500 ml, ø 13 cm
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rex London
Miska Flower
Na ramen, porcelanowa, niebieska/beżowa, 1 l, ø 18 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bitz
Miska Gastro Green/Black
Na zupę, kamionkowa, zielona/czarna, 850 ml, ø 18 cm
(2)
W magazynie
98 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Casafina
Miska Taormina
Na zupę, kamionkowa, biała, 650 ml, ø 15 cm
(8)
W magazynie
50 zł
z kodem
61,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Miska Pearl
Na zupę, kamionkowa, biała, 360 ml, ø 15 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Lyngby Glas
Miski zestaw Torino
2 szt., do deseru, szklane, zielone, 500 ml, ø 12 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
54 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Miska Margrethe
Plastikowa, beżowa, 250 ml, ø 10 cm
(1)
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (4)
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Miska Margrethe
Plastikowa, beżowa, 750 ml, ø 14,5 cm
(12)
W magazynie
50 zł
z kodem
62,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (4)
Premium
-20% z kodem
Bitz
Miska Gastro Green/Black
Na dip, kamionkowa, zielona/czarna, 200 ml, ø 10 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
ONA
Miska Gravel
Na zupę, kamionkowa, zielona/kremowa, 740 ml, ø 14,5 cm
(1)
W magazynie
29 zł
z kodem
35,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Ulubione
La Rochére
Pucharek Abeille
Do lodów, szklany, 600 ml, ø 14 cm
(73)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Florist
2 szt., na dip, kamionkowe, czerwone, 95 ml, ø 9 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
46,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Latina
Na sałatkę, kamionkowa, ciemnofioletowa, 400 ml, ø 12 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Miska Brisa
Na zupę, kamionkowa, biała/jasnoniebieska, 670 ml, ø 16 cm
(7)
W magazynie
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Hermia
Miski zestaw
2 szt., na zupę, porcelanowe, jasnozielone, 100 ml, ø 20 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
71 zł
z kodem
88,99 zł bez kodu
44,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Lyngby Glas
Miski zestaw Torino
2 szt., do deseru, szklane, różowe, 500 ml, ø 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
54 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Green Gate
Miska
Na zupę, porcelanowa, biała/niebieska, 600 ml, ø 15 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Fleur
Na zupę, kamionkowa, niebieska/beżowa, 200 ml, ø 11 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Bredemeijer
Miski zestaw Jara
5 szt., do serwowania, porcelanowe, 150 ml, ø 12 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
26,60 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Gate
Miska
Na zupę, porcelanowa, biała/zielona/fioletowa/w kolorze złota, 150 ml, ø 10 cm
(6)
W magazynie
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Casafina
Miska Pacifica
Na ramen, kamionkowa, bordowa, 970 ml, ø 19 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
151 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Green Gate
Miska
Na zupę, porcelanowa, biała/różowa, 600 ml, ø 15 cm
(2)
W magazynie
92 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Orion
Miska Louka
Na zupę, porcelanowa, biała/fioletowa, 500 ml, ø 12,5 cm
(1)
W magazynie
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Miska Hammershøi Summer
Na zupę, porcelanowa, biała, 600 ml, ø 12 cm
(18)
W magazynie
Ostatnia sztuka
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Bitz
Miska Gastro Grey/Light Pink
Na zupę, kamionkowa, różowa/szara, 1 l, ø 20 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
BonBistro
Miska Serve
Na dip, metalowa, w kolorze srebra, 80 ml, ø 8,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
17 zł
z kodem
21 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Latina
Kamionkowa, ciemnofioletowa, 165 ml, ø 9 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miski zestaw Jolly
2 szt., na zupę, kamionkowe, kremowe, 500 ml, ø 14 cm
(6)
W magazynie
140 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Costa Nova
Miska Alentejo
Na zupę, kamionkowa, turkusowa, 770 ml, ø 16 cm
(60)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
71,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bitz
Miska Gastro Dark Blue/Black
Na zupę/na sałatkę, kamionkowa, czarna/niebieska, 600 ml, ø 14 cm
(89)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
2
3
4
5
6
7
Załaduj więcej
Ulubione filtry
Miski w zestawie
Plastikowe miski
Szklane miski
Porcelanowe miski
Bambusowe miski
Ceramiczne miski