Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Naczynia i serwowanie
Misy i miski
Miski
Miski
...
Misy i miski
Miski
Miski · Oferty i zniżki
Filtry
1
Premium
Nowości
W magazynie
Kolor
Materiał
Rodzaj
Zestaw
+ Więcej (8)
Oferty i zniżki
311 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bitz
Miski zestaw Gastro Black/Mix
4 szt., do serwowania, ceramiczne, czarne, 200 ml, ø 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
36 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
zestaw 4 szt.
Bonami Selection
Miski zestaw Terra Vira
4 szt., na zupę/na ramen, kamionkowe, beżowe, 1 l, ø 17 cm
(1)
W magazynie
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
52,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Tylko na Bonami
zestaw 4 szt.
Bonami Selection
Miski zestaw Aura Vira
4 szt., na zupę/na ramen, kamionkowe, zielone, 1 l, ø 17 cm
(2)
W magazynie
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
52,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Tylko na Bonami
zestaw 4 szt.
Bonami Selection
Miski zestaw Aura Luma
4 szt., kamionkowe, zielone, 600 ml, ø 12,5 cm
(5)
W magazynie
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
34,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Tylko na Bonami
zestaw 4 szt.
Bonami Selection
Miski zestaw Terra Luma
4 szt., kamionkowe, beżowe, 600 ml, ø 12,5 cm
(2)
W magazynie
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
34,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Florist
2 szt., do serwowania, kamionkowe, 380 ml, ø 13 cm
(5)
W magazynie
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
73 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Florist
2 szt., na dip, kamionkowe, czerwone, 95 ml, ø 9 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
46,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Lacey
4 szt., na zupę, kamionkowe, kremowe, 625 ml, ø 21 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
423 zł
z kodem
529 zł bez kodu
132,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Linora
3 szt., kamionkowe, łososiowe/kremowe, 500 ml, ø 12,5 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
222 zł
z kodem
278 zł bez kodu
92,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Miska dla dzieci Celebrate
Kamionkowa, żółta/kremowa, ø 13,5 cm, pojemność 500 ml
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Jade
4 szt., kamionkowe, 400 ml, ø 12 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
218 zł
z kodem
272 zł bez kodu
68 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Lacey
Na zupę, kamionkowa, kremowa, 1,3 l, ø 26,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
187 zł
z kodem
234 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Fleur
Na zupę, kamionkowa, niebieska/beżowa, 200 ml, ø 11 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Milton
4 szt., kamionkowe, niebieskie/pomarańczowe, 200 ml, ø 10,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
z kodem
188 zł bez kodu
47 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Lacey
4 szt., na zupę, kamionkowe, kremowe, 525 ml, ø 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
219 zł
z kodem
274 zł bez kodu
68,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Check
4 szt., na zupę, kamionkowe, 590 ml, ø 14 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
266 zł
z kodem
333 zł bez kodu
83,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Darlene
4 szt., na zupę, kamionkowe, łososiowe, 890 ml, ø 20,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
395 zł
z kodem
494 zł bez kodu
123,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Hermia
Miski zestaw
2 szt., na zupę, porcelanowe, jasnozielone, 100 ml, ø 20 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
71 zł
z kodem
88,99 zł bez kodu
44,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Hermia
Miski zestaw Bistro
6 szt., do deseru/do lodów, szklane, 220 ml, ø 8 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
17,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Miska Flower
Na ramen, porcelanowa, niebieska/beżowa, 1 l, ø 18 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Miska Breeze
Na ramen, porcelanowa, niebieska/beżowa, 1 l, ø 18 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Miska Flower
Na ramen, porcelanowa, niebieska/beżowa, 900 ml, ø 19 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ladelle
Miski zestaw Essentials
6 szt., do serwowania, porcelanowe, białe
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
209 zł
z kodem
261 zł bez kodu
43,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Paula
Na zupę, kamionkowa, szara/brązowa, 525 ml, ø 16 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Paula
Na zupę, kamionkowa, łososiowa, 525 ml, ø 16 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Heather
Na zupę, kamionkowa, zielona, 500 ml, ø 17 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Paula
Na zupę, kamionkowa, różowa, 525 ml, ø 16 cm
(2)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Sass & Belle
Miska Cat
Na ramen, kamionkowa, szara, 450 ml, ø 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Miski zestaw Romance
3 szt., do deseru/na sałatkę, szklane, ø 17 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Linora
3 szt., kamionkowe, białe/niebieskie, 500 ml, ø 12,5 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
222 zł
z kodem
278 zł bez kodu
92,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Miska Margrethe
Plastikowa, beżowa, 750 ml, ø 14,5 cm
(12)
W magazynie
50 zł
z kodem
62,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (4)
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Miska Margrethe
Plastikowa, czarna, 750 ml, ø 14,5 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (4)
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Miska Margrethe
Plastikowa, czarna, 250 ml, ø 10 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (4)
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Miska Margrethe
Plastikowa, czerwona, 750 ml, ø 14,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (4)
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Miska Classic
Do ubijania, plastikowa, czerwona, 1,25 l, ø 11 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Miski zestaw Margrethe Mini
3 szt., plastikowe, czarne, 750 ml, ø 16 cm
(2)
W magazynie
168 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Miski zestaw Margrethe Mini
3 szt., plastikowe, czerwone, 750 ml, ø 16 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
168 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Miska Margrethe
Plastikowa, biała, 250 ml, ø 10 cm
(1)
W magazynie
37 zł
z kodem
45,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Miska Margrethe
Plastikowa, biała, 750 ml, ø 14,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
62,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Miski zestaw Margrethe Mini
3 szt., plastikowe, białe, 750 ml, ø 16 cm
(1)
W magazynie
168 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Miska Margrethe
Plastikowa, beżowa, 250 ml, ø 10 cm
(1)
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (4)
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Miska Margrethe
Plastikowa, czerwona, 250 ml, ø 10 cm
(1)
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (4)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
House Nordic
Miski zestaw Selma
4 szt., na zupę, kamionkowe, szare, 1,5 l, ø 15 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
26,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Miska Hammershøi Summer
Na zupę, porcelanowa, biała, 600 ml, ø 12 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Miska Hammershøi Summer
Na zupę, porcelanowa, biała, 600 ml, ø 12 cm
(2)
W magazynie
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Miska Hammershøi Summer
Na zupę, porcelanowa, biała, 600 ml, ø 12 cm
(18)
W magazynie
Ostatnia sztuka
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Miska Fuyu
Szklana, ø 16 cm
(1)
Dostawa od 02.11.2026
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Miska Fuyu
Na owoce/na sałatkę, szklana, ø 25 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
1
2
3
4
5
6
7
Załaduj więcej
Ulubione filtry
Miski w zestawie
Plastikowe miski
Szklane miski
Porcelanowe miski
Bambusowe miski
Ceramiczne miski