Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Naczynia i serwowanie
Misy i miski
Miski
Miski
...
Misy i miski
Miski
Miski · Oferty i zniżki
Filtry
1
Premium
Nowości
W magazynie
Kolor
Materiał
Rodzaj
Zestaw
+ Więcej (8)
Oferty i zniżki
311 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Miska dla dzieci Addy
Kamionkowa, beżowa, ø 12 cm, pojemność 360 ml
W magazynie
Ostatnia sztuka
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Miska dla dzieci Addy
Kamionkowa, ciemnozielona, ø 12 cm, pojemność 360 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Latina
Na sałatkę, kamionkowa, ciemnofioletowa, 400 ml, ø 12 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Miska dla dzieci Dolly
Kamionkowa, biała/brązowa, ø 14 cm, pojemność 615 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Latina
Kamionkowa, ciemnofioletowa, 165 ml, ø 9 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Miska dla dzieci Celebrate
Kamionkowa, jasnoniebieska/kremowa, ø 13,5 cm, pojemność 500 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Miska Verde
Szklana, zielona, 450 ml, ø 13,5 cm
W magazynie
18 zł
z kodem
22 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Miska Hammershøi Summer
Na zupę, porcelanowa, biała, 600 ml, ø 12 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Hezha
Na zupę, kamionkowa, zielona, 460 ml, ø 13 cm
(1)
W magazynie
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska dla dzieci Nini
Ceramiczna, jasnoniebieska, ø 9 cm, pojemność 170 ml
(1)
W magazynie
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska dla dzieci Nini
Ceramiczna, niebieska, ø 9 cm, pojemność 170 ml
(1)
W magazynie
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Katrina
4 szt., na zupę, ceramiczne, szare, 625 ml, ø 15,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
290 zł
z kodem
362 zł bez kodu
90,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Carry
4 szt., na zupę, ceramiczne, różowe/kremowe, 295 ml, ø 13,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
289 zł
z kodem
361 zł bez kodu
90,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Chip
Do serwowania, ceramiczna, jasnozielona/kremowa, 1,9 l, ø 17,5 cm
(2)
Dostawa od 21.10.2026
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Tatum
4 szt., na zupę, ceramiczne, niebieskie/pomarańczowe, 350 ml, ø 12 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
51,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Phoenix
2 szt., ceramiczne, żółte/niebieskie, 300 ml, ø 13 cm
W magazynie
138 zł
z kodem
172 zł bez kodu
86 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Pucharek Nalu
Do lodów, szklany, jasnoróżowy, 220 ml, ø 13 cm
(2)
W magazynie
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska dla dzieci Nini
Ceramiczna, czerwona/różowa, ø 9 cm, pojemność 170 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miski zestaw Kana
4 szt., do deseru, szklane, 120 ml, ø 12 cm
(3)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Tatum
4 szt., ceramiczne, niebieskie/pomarańczowe, 110 ml, ø 9 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
37 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Miska Hammershøi Summer
Na zupę, porcelanowa, biała, 600 ml, ø 12 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Zone
Miska Eau
Na zupę, porcelanowa, kremowa, 600 ml, ø 16 cm
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (4)
Premium
-20% z kodem
Zone
Miska Eau
Na zupę, porcelanowa, kremowa, 900 ml, ø 20 cm
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (4)
Premium
-20% z kodem
Zone
Miska Eau
Na sałatkę, porcelanowa, kremowa, 1,4 l, ø 24 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (4)
Premium
-20% z kodem
Zone
Miska Eau
Na sałatkę, porcelanowa, kremowa, 400 ml, ø 12 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (4)
Premium
-20% z kodem
Balvi
Miska Chips
Do serwowania, ceramiczna, czarna, 1 l, ø 15 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Balvi
Miska Hungry Bird
Do serwowania, ceramiczna, żółta/biała, 250 ml, ø 16 cm
(1)
W magazynie
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Miska Louka
Na zupę, porcelanowa, biała/fioletowa, 500 ml, ø 12,5 cm
(1)
W magazynie
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Miska Alenia
Na dip, ceramiczna, szara, ø 12 cm
(2)
W magazynie
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Miska Alenia
Na zupę, ceramiczna, szara, ø 19 cm
(2)
W magazynie
55 zł
z kodem
68,66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Miski zestaw Nirela
2 szt., do lodów/na sałatkę, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, ø 12,5 cm
Dostawa od 07.12.2026
153 zł
z kodem
191,85 zł bez kodu
95,93 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Miska Sileia
Do deseru/na sałatkę, szklana, niebieska, ø 10 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
31 zł
z kodem
38,37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Miska Sileia
Do deseru/na sałatkę, szklana, ø 10 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
31 zł
z kodem
38,37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Miska Nover
Do serwowania, drewniana, w naturalnym kolorze, ø 12 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
z kodem
106,58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Emile Henry
Miska Ultime
Na zupę, ceramiczna, ciemnoniebieska, 550 ml, ø 14 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Emile Henry
Miska Ultime
Na zupę, ceramiczna, kremowa, 550 ml, ø 14 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Emile Henry
Miska Ultime
Na zupę, ceramiczna, ciemnozielona, 550 ml, ø 14 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Emile Henry
Miska Ultime
Na zupę, ceramiczna, czerwona, 550 ml, ø 14 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Mason Cash
Miski zestaw In The Meadow
4 szt., na zupę, ceramiczne, 175 ml, ø 10 cm
(1)
W magazynie
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
34 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Mason Cash
Miski zestaw Home to Roost
4 szt., na zupę, ceramiczne, 200 ml, ø 10,5 cm
(2)
W magazynie
110 zł
z kodem
138 zł bez kodu
34,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Orion
Miski zestaw Statek
4 szt., na zupę, ceramiczne, kremowe, 850 ml, ø 16 cm
(2)
W magazynie
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Cam Cam Copenhagen
Miski dla dzieci zestaw Earth
2 szt., silikonowe, beżowe, ø 13,5 cm, pojemność 500 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
64 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Bredemeijer
Miski zestaw Jara
5 szt., do serwowania, porcelanowe, 150 ml, ø 12 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
26,60 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Lyngby Glas
Miski zestaw Torino
2 szt., do deseru, szklane, różowe, 500 ml, ø 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
54 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Lyngby Glas
Miski zestaw Torino
2 szt., do deseru, szklane, niebieskie, 500 ml, ø 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
54 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Lyngby Glas
Miski zestaw Torino
2 szt., do deseru, szklane, zielone, 500 ml, ø 12 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
54 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bitz
Miska Gastro Dark Blue/Black
Na zupę/na sałatkę, kamionkowa, czarna/niebieska, 600 ml, ø 14 cm
(89)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bitz
Miska Gastro Green/Black
Na zupę/na ramen, kamionkowa, zielona/czarna, 1,2 l, ø 18 cm
(1)
W magazynie
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
2
3
4
5
6
7
Załaduj więcej
Ulubione filtry
Miski w zestawie
Plastikowe miski
Szklane miski
Porcelanowe miski
Bambusowe miski
Ceramiczne miski