Salon ze zniżką do 25% | Zaoszczędź jeszcze dziś →
Mamy nową aplikację | Odkryj korzyści z apki →
50 zł dla CiebieRejestracjaLogowanieKoszykMenu

MiaCara

Markę MiaCara, która już od 2011 roku tworzy dodatki dla czworonogów, stworzyli Sebastian i Barbara Zweig kierując się holistycznym podejściem, że produkty powinny być przede wszystkim funkcjonalne, wysokiej jakości i o atrakcyjnym wyglądzie. Wśród bogatej oferty marki znajdziesz legowiska, miski, materace i wiele innych akcesoriów.

3 powody, dla których warto wybrać MiaCara

Założyciel marki - Sebastian ma wieloletnie doświadczenie w top managmencie międzynarodowych firm, gdzie zyskał know-how z dziedziny wypełnień i najwyższej jakości, łatwych w czyszczeniu tkanin. Jego miłość do zwierząt widoczna jest w każdym produkcie marki i motywuje założyciela do nieustannego poszukiwania innowacji i ulepszania całego procesu.

Innowacyjność
Produkty od pierwszego spojrzenia zachwycają wyjątkowym i ponadczasowym designem. Jednocześnie zostały zaprojektowane z uwzględnieniem maksymalnej funkcjonalności.

Jakość
Pieczołowity dobór najlepszych materiałów i precyzyjne wykonanie to priorytety dla marki MiaCara

Pasja
Marka podczas produkcji skupia się nie tylko na najdrobniejszych detalach, ale także na zrównoważonym rozwoju. Dlatego większość produktów pochodzi w Europy, szczególnie z Niemiec.

Filtry i sortowanie
Kolekcja
Cena
Dostępność
Nowości
Filtry i sortowanie
Cena
Dostępność
Wyświetlono 48 z 194 produktów