Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Meble według typu pomieszczenia
Meble do kuchni i jadalni
Meble do kuchni i jadalni
...
Meble według typu pomieszczenia
Meble do kuchni i jadalni
Meble do kuchni i jadalni · Marckeric
Krzesła do jadalni
Krzesła barowe
Stoły do jadalni
Stoliki barowe
Witryny
Regały
Komody
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Nowości
Premium
Dekor
Design
Kolor
Cena
+ Więcej (4)
Marckeric
211 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Campus
Z płyty MDF, powłoka: lakierowanie, biała, szerokość 80 cm, wysokość 83 cm, głębokość 40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 045 zł
z kodem
1 229 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Adriana
2 szt., tapicerowane, czarne/szarobrązowe, wysokość siedziska 66 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 002 zł
z kodem
1 179 zł bez kodu
589,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Inca
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 90 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 325 zł
z kodem
1 559 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Fotele jadalniane zestaw Ansu
2 szt., tapicerowane, w kolorze terakoty
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 087 zł
z kodem
1 279 zł bez kodu
639,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Abba
2 szt., kremowe, wysokość siedziska 65 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
700 zł
z kodem
824 zł bez kodu
412 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Ansu
4 szt., tapicerowane, zielone
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 376 zł
z kodem
1 619 zł bez kodu
404,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Lia
2 szt., tapicerowane, zielone
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 053 zł
z kodem
1 239 zł bez kodu
619,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Fotele jadalniane zestaw Ansu
2 szt., tapicerowane, beżowe
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 062 zł
z kodem
1 249 zł bez kodu
624,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Ansu
4 szt., tapicerowane, kremowe
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 376 zł
z kodem
1 619 zł bez kodu
404,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Emily
2 szt., sztaplowane, metalowe, beżowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 546 zł
z kodem
1 819 zł bez kodu
909,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Daia
4 szt., tapicerowane, zielone
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 311 zł
z kodem
2 719 zł bez kodu
679,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Fayna
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, zielona, szerokość 140 cm, wysokość 90 cm, głębokość 40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 708 zł
z kodem
2 009 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Fotele jadalniane zestaw Rush
2 szt., tapicerowane, ciemnoszare
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 147 zł
z kodem
1 349 zł bez kodu
674,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Milu
4 szt., tapicerowane, ceglaste
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 427 zł
z kodem
1 679 zł bez kodu
419,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Luna
4 szt., tapicerowane, beżowe
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 334 zł
z kodem
1 569 zł bez kodu
392,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Fotele jadalniane zestaw Nadi
2 szt., tapicerowane, jasnoszare
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 572 zł
z kodem
1 849 zł bez kodu
924,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Lucile
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, kremowa/w naturalnym kolorze, szerokość 180 cm, wysokość 82 cm, głębokość 40 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Adriana
2 szt., sztaplowane, tapicerowane, beżowe/w naturalnym kolorze
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
960 zł
z kodem
1 129 zł bez kodu
564,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Lilou
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, kremowa/w naturalnym kolorze, szerokość 180 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 869 zł
z kodem
2 199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Stół Cleo
Rozkładany, z dodatkowym blatem, ø 120 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 600 zł
z kodem
3 059 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Rush
2 szt., tapicerowane, ciemnoszare, wysokość siedziska 65 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 155 zł
z kodem
1 359 zł bez kodu
679,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Fotele jadalniane zestaw Tamara
2 szt., z podłokietnikami/obrotowe, tapicerowane, jasnoszare
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 546 zł
z kodem
1 819 zł bez kodu
909,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Amira
Z płyty wiórowej, powłoka: melamina, kremowa, szerokość 180 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 827 zł
z kodem
2 149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Arus
2 szt., tapicerowane, sztruksowe, czarne
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
849 zł
z kodem
999 zł bez kodu
499,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Stół Ada
Z blatem w dekorze marmuru, ø 110 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 954 zł
z kodem
2 299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Arus
2 szt., tapicerowane, sztruksowe, szare
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
849 zł
z kodem
999 zł bez kodu
499,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Muli
2 szt., tapicerowane, jasnobrązowe, wysokość siedziska 65 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
849 zł
z kodem
999 zł bez kodu
499,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Arus
2 szt., tapicerowane, sztruksowe, niebieskie, wysokość siedziska 66 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 036 zł
z kodem
1 219 zł bez kodu
609,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Titan
Z płyty MDF, powłoka: melamina, szara/beżowa, szerokość 200 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 725 zł
z kodem
2 029 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Rush
2 szt., tapicerowane, beżowe, wysokość siedziska 65 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 215 zł
z kodem
1 429 zł bez kodu
714,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Rush
2 szt., tapicerowane, jasnoróżowe, wysokość siedziska 65 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 181 zł
z kodem
1 389 zł bez kodu
694,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Marckeric
Stół Comba
Z blatem w dekorze dębu, 100x180 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 946 zł
z kodem
2 289 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kolor drewna (2)
-15% z kodem
Marckeric
Stolik barowy Peru
Z blatem w dekorze dębu, 52x120 cm, wysokość 102 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
892 zł
z kodem
1 049 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Cori
2 szt., tapicerowane, beżowe
(4)
Dostawa od 23.10.2026
1 427 zł
z kodem
1 679 zł bez kodu
839,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Witryna Alessandra
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, zielona, szerokość 90 cm, wysokość 120 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 23.10.2026
1 563 zł
z kodem
1 839 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Marckeric
Stół Ada
Z blatem w dekorze marmuru, ø 110 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
1 937 zł
z kodem
2 279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Adriana
2 szt., sztaplowane, tapicerowane, czerwone/w naturalnym kolorze
(2)
Dostawa od 23.10.2026
1 036 zł
z kodem
1 219 zł bez kodu
609,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Rush
2 szt., tapicerowane, zielone, wysokość siedziska 65 cm
Dostawa od 23.10.2026
1 215 zł
z kodem
1 429 zł bez kodu
714,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Marckeric
Witryna Alessandra
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, czarna, szerokość 142 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 23.10.2026
1 657 zł
z kodem
1 949 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Marckeric
Witryna Misti
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, szarozielona, szerokość 90 cm, wysokość 110 cm, głębokość 40 cm
(7)
Dostawa od 23.10.2026
1 478 zł
z kodem
1 739 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Tayra
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, miętowa, szerokość 160 cm, wysokość 90 cm, głębokość 40 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
1 640 zł
z kodem
1 929 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Stół Oda
Ø 110 cm
(15)
Dostawa od 27.10.2026
1 461 zł
z kodem
1 719 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Cailin
Z płyty MDF, powłoka: melamina, kremowa, szerokość 140 cm, wysokość 80 cm, głębokość 42 cm
(4)
Dostawa od 23.10.2026
1 682 zł
z kodem
1 979 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Marckeric
Kredens Misti
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, szarozielony, szerokość 90 cm, wysokość 180,5 cm, głębokość 40 cm
(5)
Dostawa od 23.10.2026
2 090 zł
z kodem
2 459 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Witryna Misti
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, ciemnoniebieska, szerokość 90 cm, wysokość 110 cm, głębokość 40 cm
(2)
Dostawa od 23.10.2026
1 495 zł
z kodem
1 759 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Abba
2 szt., zielone, wysokość siedziska 65 cm
(2)
Dostawa od 23.10.2026
700 zł
z kodem
824 zł bez kodu
412 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Marckeric
Regał Dusan
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, czarny/w naturalnym kolorze, szerokość 144 cm, wysokość 175 cm, głębokość 30 cm
(3)
Dostawa od 27.10.2026
1 810 zł
z kodem
2 129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Cusco
Z litego drewna sosnowego, powłoka: woskowanie, biała/szara/w naturalnym kolorze, szerokość 120 cm, wysokość 82 cm, głębokość 40 cm
(22)
Dostawa od 23.10.2026
1 640 zł
z kodem
1 929 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
1
2
3
4
5
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Stoły do jadalni
Krzesła do jadalni
Krzesła barowe
Ławki
Witryny
Wózki kuchenne
Stojaki na wino
Półki
Regały
Ulubione filtry
Meble do kuchni i jadalni w dekorze dębu
Nowoczesne meble do kuchni i jadalni