Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Meble według typu pomieszczenia
Meble do kuchni i jadalni
Meble do kuchni i jadalni
...
Meble według typu pomieszczenia
Meble do kuchni i jadalni
Meble do kuchni i jadalni · Marckeric
Krzesła do jadalni
Krzesła barowe
Stoły do jadalni
Stoliki barowe
Witryny
Regały
Komody
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Nowości
Premium
Dekor
Design
Kolor
Cena
+ Więcej (4)
Marckeric
211 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Marckeric
Stół Oda
Ø 110 cm
(36)
W magazynie
1 478 zł
z kodem
1 739 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Pisco
Z płyty MDF, powłoka: lakierowanie, szarozielona, szerokość 140 cm, wysokość 81 cm, głębokość 40 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 546 zł
z kodem
1 819 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Miranda
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie/powłoka: woskowanie, biała, szerokość 90 cm, wysokość 110 cm, głębokość 40 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 257 zł
z kodem
1 479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Kredens Misti
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, biały, szerokość 90 cm, wysokość 180,5 cm, głębokość 40 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 090 zł
z kodem
2 459 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Adriana
2 szt., sztaplowane, tapicerowane, czarne/szarobrązowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
960 zł
z kodem
1 129 zł bez kodu
564,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Nussa
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie/powłoka: woskowanie, antracytowa, szerokość 140 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 589 zł
z kodem
1 869 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Adriana
2 szt., sztaplowane, tapicerowane, zielone/w naturalnym kolorze
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 036 zł
z kodem
1 219 zł bez kodu
609,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Abba
2 szt., ceglaste, wysokość siedziska 65 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
700 zł
z kodem
824 zł bez kodu
412 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Muli
2 szt., tapicerowane, szare, wysokość siedziska 65 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
883 zł
z kodem
1 039 zł bez kodu
519,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Campus
Z płyty MDF, powłoka: lakierowanie, biała, szerokość 120 cm, wysokość 83 cm, głębokość 40 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 249 zł
z kodem
1 469 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Campus
Z płyty MDF, powłoka: lakierowanie, biała, szerokość 80 cm, wysokość 83 cm, głębokość 40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 045 zł
z kodem
1 229 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Cori
2 szt., tapicerowane, ceglaste
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 563 zł
z kodem
1 839 zł bez kodu
919,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Regał Aviva
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, czarny/w naturalnym kolorze, szerokość 150 cm, wysokość 180 cm, głębokość 34,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 657 zł
z kodem
1 949 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Adriana
2 szt., tapicerowane, czarne/szarobrązowe, wysokość siedziska 66 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 002 zł
z kodem
1 179 zł bez kodu
589,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Abba
2 szt., zielone, wysokość siedziska 65 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
700 zł
z kodem
824 zł bez kodu
412 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Adriana
2 szt., tapicerowane, niebieskie/w naturalnym kolorze, wysokość siedziska 66 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 028 zł
z kodem
1 209 zł bez kodu
604,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Diora
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, ceglasta, szerokość 140 cm, wysokość 90 cm, głębokość 40 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 589 zł
z kodem
1 869 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Adriana
2 szt., tapicerowane, beżowe/w naturalnym kolorze, wysokość siedziska 66 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 079 zł
z kodem
1 269 zł bez kodu
634,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Marckeric
Krzesło Angie
Z podłokietnikami, tapicerowane, w kolorze terakoty
W magazynie
Ostatnie sztuki
844 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Abba
2 szt., czarne, wysokość siedziska 65 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
700 zł
z kodem
824 zł bez kodu
412 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Marckeric
Kredens Miranda
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie/powłoka: woskowanie, biały, szerokość 90 cm, wysokość 180 cm, głębokość 40 cm
(26)
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 167 zł
z kodem
2 549 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Misti
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, czerwona, szerokość 110 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 189 zł
z kodem
1 399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Miranda
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie/powłoka: woskowanie, zielona, szerokość 100 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
(32)
W magazynie
1 079 zł
z kodem
1 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Misti
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, czerwona, szerokość 130 cm, wysokość 80 cm, głębokość 45 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 300 zł
z kodem
1 529 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Maika
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, z imitacji skóry, ceglaste, wysokość siedziska 68 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 342 zł
z kodem
1 579 zł bez kodu
789,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Witryna Misti
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, czerwona, szerokość 90 cm, wysokość 110 cm, głębokość 40 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 495 zł
z kodem
1 759 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Marckeric
Kredens Miranda
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie/powłoka: woskowanie, zielony, szerokość 90 cm, wysokość 180 cm, głębokość 40 cm
(39)
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 116 zł
z kodem
2 489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Maura
2 szt., tapicerowane, z imitacji skóry, ciemnozielone
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 096 zł
z kodem
1 289 zł bez kodu
644,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Witryna Alessandra
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, zielona, szerokość 142 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 657 zł
z kodem
1 949 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Miranda
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie/powłoka: woskowanie, zielona, szerokość 190 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
(31)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 963 zł
z kodem
2 309 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Berna
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, biała, szerokość 130 cm, wysokość 80 cm, głębokość 45 cm
(23)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 563 zł
z kodem
1 839 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Fotele jadalniane zestaw Ansu
2 szt., tapicerowane, w kolorze terakoty
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 087 zł
z kodem
1 279 zł bez kodu
639,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Fayna
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, bordowa, szerokość 140 cm, wysokość 90 cm, głębokość 40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 708 zł
z kodem
2 009 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Misti
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, szarozielona, szerokość 110 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 215 zł
z kodem
1 429 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Misti
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, szarozielona, szerokość 90 cm, wysokość 110 cm, głębokość 40 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 359 zł
z kodem
1 599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Misti
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, szarozielona, szerokość 130 cm, wysokość 80 cm, głębokość 45 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 376 zł
z kodem
1 619 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Misti
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, ciemnoniebieska, szerokość 110 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
(14)
W magazynie
1 155 zł
z kodem
1 359 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Muli
4 szt., tapicerowane, jasnobrązowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 402 zł
z kodem
1 649 zł bez kodu
412,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Diora
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, miętowa, szerokość 140 cm, wysokość 90 cm, głębokość 40 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 589 zł
z kodem
1 869 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Misti
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, szarozielona, szerokość 150 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 444 zł
z kodem
1 699 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Lucile
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, kremowa/w naturalnym kolorze, szerokość 150 cm, wysokość 82 cm, głębokość 40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 708 zł
z kodem
2 009 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Cusco
Z litego drewna sosnowego, powłoka: woskowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 80 cm, wysokość 82 cm, głębokość 40 cm
(31)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 062 zł
z kodem
1 249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Ansu
4 szt., tapicerowane, zielone
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 376 zł
z kodem
1 619 zł bez kodu
404,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Pisco
Z płyty MDF, powłoka: lakierowanie, szarozielona, szerokość 120 cm, wysokość 83 cm, głębokość 40 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 300 zł
z kodem
1 529 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Miranda
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie/powłoka: woskowanie, biała, szerokość 190 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
(25)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 903 zł
z kodem
2 239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Marckeric
Witryna Misti
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, biała, szerokość 90 cm, wysokość 110 cm, głębokość 40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 487 zł
z kodem
1 749 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Berna
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, biała, szerokość 79 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
(56)
W magazynie
Ostatnia sztuka
960 zł
z kodem
1 129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Luna
4 szt., tapicerowane, miętowe
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 427 zł
z kodem
1 679 zł bez kodu
419,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
1
2
3
4
5
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Stoły do jadalni
Krzesła do jadalni
Krzesła barowe
Ławki
Witryny
Wózki kuchenne
Stojaki na wino
Półki
Regały
Ulubione filtry
Meble do kuchni i jadalni w dekorze dębu
Nowoczesne meble do kuchni i jadalni