Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Maty stołowe
Maty stołowe
...
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Maty stołowe
Wiosenne maty stołowe
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Zestaw
Materiał
Kształt
+ Więcej (9)
Wiosna
40 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Meri Meri
Maty stołowe zestaw Butterflies & Flowers
8 szt., papierowe, do kolorowania, kwieciste, 28x42,5 cm
(1)
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
8,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Dakls
Maty stołowe zestaw Levander
2 szt., tekstylne, wodoodporne/zmywalne, kwieciste, 30x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
14,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Dakls
Maty stołowe zestaw Tone
2 szt., tekstylne, wodoodporne/zmywalne, kwieciste, 30x45 cm
(2)
W magazynie
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
15 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Cooksmart ®
Maty stołowe zestaw English Meadow
4 szt., korkowe, kwieciste, 21,5x29 cm
(14)
W magazynie
50 zł
z kodem
61,99 zł bez kodu
15,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Cooksmart ®
Maty stołowe zestaw Hen House
4 szt., korkowe, z nadrukiem, 21x29 cm
(5)
W magazynie
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
15,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
JAHU collections
Maty stołowe zestaw Chess
2 szt., plastikowe, geometryczne, 45x30 cm
(7)
Dostawa od 16.10.2026
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
16 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Les Fleurs
Plastikowa, z napisami, 28,5x44 cm
(19)
W magazynie
14 zł
z kodem
17,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Ilona
Plastikowa, z nadrukiem, 44x28,5 cm
W magazynie
14 zł
z kodem
18 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Jolie Fleur
Plastikowa, z nadrukiem/kwiecista, 44x28,5 cm
W magazynie
14 zł
z kodem
18 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Darcy
Plastikowa, kwiecista, 28,5x44 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
15 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Red flower
Plastikowa, kwiecista, 28,5x44 cm
(8)
W magazynie
15 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Joline
Plastikowa, 30x44 cm
W magazynie
16 zł
z kodem
20 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Joline
Plastikowa, 30x44 cm
(2)
W magazynie
16 zł
z kodem
20 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Maty stołowe zestaw Salcombe Boats
4 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, z nadrukiem, 30x46 cm
(2)
W magazynie
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
24,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
House Nordic
Maty stołowe zestaw Bombay
4 szt., z juty, 35x45 cm
(12)
W magazynie
94 zł
z kodem
117 zł bez kodu
29,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Maty stołowe zestaw Adesta
2 szt., tekstylne, geometryczne/w kratkę, 35x50 cm
W magazynie
52 zł
z kodem
64,40 zł bez kodu
32,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Mata stołowa Jacquard
Plastikowa, w paski, 33x45 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Maty stołowe zestaw Dramatic Floral
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, kwieciste, 30x46 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
OYOY Living Design
Maty stołowe zestaw Toppu
2 szt., z bawełny organicznej, w paski, 36x48 cm
(1)
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
OYOY Living Design
Maty stołowe zestaw Toppu
2 szt., z bawełny organicznej, w paski, 36x48 cm
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
OYOY Living Design
Maty stołowe zestaw Toppu
2 szt., z bawełny organicznej, w paski, 36x48 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Mata stołowa Noura
Z mieszanki lnu, odpowiednia do prania, 30x43 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Mata stołowa Noura
Z mieszanki lnu, odpowiednia do prania, 30x43 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
ONA
Mata stołowa Piff
Bawełniana, ø 35 cm
(1)
W magazynie
34 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
ONA
Mata stołowa Piff
Bawełniana, ø 35 cm
W magazynie
34 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Mata stołowa Noura
Z mieszanki lnu, odpowiednia do prania, 30x43 cm
W magazynie
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Södahl
Maty stołowe zestaw Statement Stripe
2 szt., z mieszanki juty, w paski, 33x48 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Södahl
Maty stołowe zestaw Statement Stripe
2 szt., z mieszanki juty, w paski, 33x48 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
ZicZac
Mata stołowa Arbin
Ze skóry ekologicznej, 33x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
57,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
IHR
Mata stołowa Mohana
Z mieszanki bawełny, odpowiednia do prania, kwiecista, 33x48 cm
(1)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Remember
Maty stołowe zestaw Lime
2 szt., bawełniane, geometryczne, ø 38 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
105 zł
z kodem
131 zł bez kodu
65,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Mata stołowa Botany 2
Lniana, odpowiednia do prania, kwiecista, 35x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Mata stołowa Light Grey
Lniana, odpowiednia do prania, 45x35 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Mata stołowa Ashes of Roses
Lniana, odpowiednia do prania, 45x35 cm
(8)
Dostawa od 19.11.2026
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
LIND DNA
Mata stołowa Monstera Leaf Nupo
Ze skóry ekologicznej, 22x26 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Södahl
Mata stołowa Tiles
Silikonowa, geometryczna, 33x48 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Gate
Mata stołowa
Bawełniana, odpowiednia do prania, kwiecista, 35x45 cm
(1)
W magazynie
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Green Gate
Mata stołowa
Bawełniana, odpowiednia do prania, kwiecista, 35x45 cm
(1)
W magazynie
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
LIND DNA
Mata stołowa Monstera Leaf Nupo
Ze skóry ekologicznej, 35x42 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
LIND DNA
Mata stołowa Monstera Leaf Nupo
Ze skóry ekologicznej, 35x42 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Aby zobaczyć więcej wyników usuń jeden z filtrów
Wiosna
1
Powiązane kategorie
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Ścierki kuchenne
Fartuchy kuchenne
Rękawice kuchenne
Obrusy
Bieżniki
Poduszki na krzesła
Serwetki
Ulubione filtry
Okrągłe maty stołowe
Tekstylne maty stołowe
Korkowe maty stołowe
Bambusowe maty stołowe
Maty stołowe ze świątecznym motywem
Maty stołowe z wielkanocnym motywem