Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Akcesoria ozdobne
Akcesoria ozdobne
...
Dekoracje
Akcesoria ozdobne
Akcesoria ozdobne · Oferty i zniżki
Tace dekoracyjne
Świeczniki
Podpórki do książek
Dekoracje wiszące
Magnesy
Pojemniki na chusteczki
Pozostałe dekoracje
Wieńce
Skarbonki i szkatułki na pierwszy ząbek
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Motyw
Cena
+ Więcej (5)
Oferty i zniżki
592 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
WOOOD
Miska dekoracyjna Evo
36x37 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
299 zł
z kodem
374 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska dekoracyjna Harmonia
Marmurowa, ø 17,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
181 zł
z kodem
226 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
noo.ma
Miska dekoracyjna Tuga
Ceramiczna, ø 36 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
319 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świecznik Bess
Z żywicy polimerowej
(3)
W magazynie
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska dekoracyjna Sway
Kamionkowa, ø 24 cm
W magazynie
213 zł
z kodem
266 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Świecznik Kali
Szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Świecznik
Szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Świecznik Acadia
Metalowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82,28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
noo.ma
Miska dekoracyjna Tuga
Ceramiczna, ø 36 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
319 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Mała dekoracja Rouyi
Kamionkowa, 12x28 cm, wysokość 34,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
319 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
noo.ma
Podpórka do książek Fala
Metalowa
W magazynie
202 zł
z kodem
253 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ego Dekor
Wiszące dekoracje świąteczne
2 szt., metalowe, 12 cm
(2)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Figurki świąteczne zestaw
18 szt., drewniane, wysokość 5 cm
(18)
W magazynie
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Taca dekoracyjna Opal
Szklana, 14x25,5 cm
(1)
W magazynie
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Świecznik Animado Anillo
Na świeczkę typu tealight, szklany
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
PT LIVING
Świecznik Animado Anillo
Na świeczkę typu tealight, szklany
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
PT LIVING
Świecznik Animado Anillo
Na świeczkę typu tealight, szklany
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Boltze
Świeczniki zestaw Linga
2 szt., na świeczkę typu tealight, kamionkowe
(5)
W magazynie
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
20,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
noo.ma
Świecznik Mis
Metalowy
W magazynie
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Figurka świąteczna
Wysokość 21 cm
(4)
W magazynie
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brandani
Dekoracja wisząca Nonna Rosa
Ø 20 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Pojemnik na chusteczki Marble
Kamienny, 14x25,5 cm, wysokość 6,5 cm
(11)
W magazynie
287 zł
z kodem
359 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Świecznik Kantarel
Ceramiczny
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Dakls
Dekoracje wiszące zestaw
2 szt., drewniane, 2x12 cm, wysokość 12 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
17,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Podpórka do książek Mistra
Metalowa
W magazynie
Ostatnia sztuka
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rex London
Taca dekoracyjna
13x28 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Wieniec Pine
Bożonarodzeniowy, ø 60 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
290 zł
z kodem
363 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Boltze
Wiszące dekoracje świąteczne Beads
2 szt., drewniane, ø 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Figurka świąteczna Sled
Drewniana, wysokość 13 cm
(3)
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Świecznik Zalvori
Kamienny
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Świecznik Zalvori
Kamienny
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świecznik Karan
Na świeczkę typu tealight, szklany
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świeczniki zestaw Efsa
3 szt., metalowe
W magazynie
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Świeczniki zestaw Hambra
2 szt., kamienne
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świecznik Maxime
Adwentowy, metalowy
(2)
W magazynie
148 zł
z kodem
185 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Świecznik Babirye
Metalowy
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
70,34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świecznik Briar
Z żywicy polimerowej
W magazynie
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Boltze
Dekoracje wielkanocne zestaw Lumara
2 szt.
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
25,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Świecznik Anillo Vivo
Szklany
W magazynie
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Świecznik Signe
Kamienny
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świecznik Edger
Na świeczkę typu tealight, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Świecznik Hurricane
Szklany
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Dekoracja wielkanocna
(3)
W magazynie
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Świecznik Houses
Metalowy, ze świątecznym motywem
(1)
W magazynie
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Taca dekoracyjna Servir
Ø 30 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
PT LIVING
Świecznik Anillo Vivo
Szklany
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Świecznik Anillo Vivo
Szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Light & Living
Miska dekoracyjna Carsoli
Metalowa, 12,5x15 cm
(3)
W magazynie
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
7
8
9
...
13
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Figurki
Magnesy
Pozostałe dekoracje
Wieńce