Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Krzesła
Krzesła
...
Meble
Krzesła
Krzesła · Oferty i zniżki
Krzesła do jadalni
Krzesła i fotele biurowe
Krzesła barowe
Stołki
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Dekor
Rodzaj
+ Więcej (8)
Oferty i zniżki
1 141 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Unique Furniture
Fotel jadalniany Milton
Z podłokietnikami, tapicerowany, aksamitny, w kolorze khaki
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
637 zł
z kodem
749 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Gain
Z podłokietnikami, z imitacji skóry, z imitacji skóry, czarne
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 011 zł
z kodem
1 189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Krzesła zestaw Paisley
2 szt., tapicerowane, beżowe
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 325 zł
z kodem
1 559 zł bez kodu
779,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
DAN-FORM Denmark
Fotel jadalniany Crib
Z podłokietnikami, z imitacji skóry, czarny/w ciemnym naturalnym kolorze
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 427 zł
z kodem
1 679 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Arus
2 szt., tapicerowane, sztruksowe, czarne
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
849 zł
z kodem
999 zł bez kodu
499,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Actona
Krzesło Flynn
Tapicerowane, szare
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
577 zł
z kodem
679 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Actona
Krzesło Flynn
Tapicerowane, ciemnoszare
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
569 zł
z kodem
669 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Actona
Krzesło Eris
Tapicerowane, sztruksowe, beżowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
462 zł
z kodem
544 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
DAN-FORM Denmark
Krzesło Cloud
Tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, zielone
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 045 zł
z kodem
1 229 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Leitmotiv
Stołek Cherish
Sztaplowany, plastikowy, zielony, wysokość 47 cm, nośność 150 kg
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Unique Furniture
Hoker Nolan
Z regulowaną wysokością/z podłokietnikami, tapicerowany, ciemnoszary, wysokość siedziska 73,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
569 zł
z kodem
669 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Arus
2 szt., tapicerowane, sztruksowe, niebieskie, wysokość siedziska 66 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 036 zł
z kodem
1 219 zł bez kodu
609,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Hokery zestaw Roxby
2 szt., z litego drewna kauczukowego, czarne, wysokość siedziska 77 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
926 zł
z kodem
1 089 zł bez kodu
544,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
DAN-FORM Denmark
Hoker Gaia
Tapicerowany, z imitacji skóry, koniakowy, wysokość siedziska 65 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 759 zł
z kodem
2 069 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Hoker A-Stool
Metalowy, czarny
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
649 zł
z kodem
764 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
DAN-FORM Denmark
Hoker Hype
Tapicerowany, z imitacji skóry, czarny, wysokość siedziska 75 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 419 zł
z kodem
1 669 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wysokość siedziska (3)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Hokery zestaw Trondheim
2 szt., z regulowaną wysokością/obrotowe, tapicerowane, z imitacji skóry, czarne, wysokość siedziska 60 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
556 zł
z kodem
654 zł bez kodu
327 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Krzesło Gena
W dekorze dębu, w naturalnym kolorze
(1)
Dostawa od 14.12.2026
542 zł
z kodem
638 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Nowość
Rowico
Fotel jadalniany Barnaby
Z podłokietnikami, z litego drewna dębowego, beżowy/w jasnym naturalnym kolorze
(1)
Dostawa od 22.10.2026
1 402 zł
z kodem
1 649 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Hoker Eamy
Tapicerowany, brązowy/beżowy, wysokość siedziska 65 cm
(1)
Dostawa od 14.12.2026
814 zł
z kodem
958 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wysokość siedziska (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Hokery zestaw Alison
2 szt., obrotowe, tapicerowane, szare, wysokość siedziska 65 cm
(1)
Dostawa od 22.10.2026
1 648 zł
z kodem
1 939 zł bez kodu
969,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Hoker Calixta
Z imitacji skóry, skórzany, w naturalnym kolorze, wysokość siedziska 67 cm
(1)
Dostawa od 14.12.2026
995 zł
z kodem
1 171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Stołek Vicentina
Z litego drewna tekowego, w naturalnym kolorze, wysokość 46 cm, nośność 90 kg
(1)
Dostawa od 14.12.2026
633 zł
z kodem
745 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Arus
2 szt., tapicerowane, sztruksowe, miętowe
(1)
Dostawa od 23.10.2026
849 zł
z kodem
999 zł bez kodu
499,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
House Nordic
Stołek Abano
Z litego drewna topolowego, w naturalnym kolorze, wysokość 46,5 cm, nośność 120 kg
(1)
Dostawa od 26.10.2026
289 zł
z kodem
340 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
DAN-FORM Denmark
Hoker Hype
Tapicerowany, z imitacji skóry, czarny, wysokość siedziska 65 cm
(1)
Dostawa od 23.10.2026
1 334 zł
z kodem
1 569 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wysokość siedziska (3)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Krzesło Gena
W dekorze orzecha, z szenilu, beżowe/ciemnobrązowe
(1)
Dostawa od 14.12.2026
542 zł
z kodem
638 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
DAN-FORM Denmark
Krzesło Sway
Tapicerowane, z imitacji skóry, czarne
(1)
Dostawa od 23.10.2026
1 002 zł
z kodem
1 179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Native Natural
Stołek dziecięcy Shearling Lamby
Beżowy, wysokość 35 cm, nośność 100 kg
(1)
Dostawa od 23.10.2026
552 zł
z kodem
649 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Hoker Paris
Tapicerowany, aksamitny, turkusowy, wysokość siedziska 74 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
479 zł
z kodem
564 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Saula
2 szt., sztaplowane, tapicerowane, z imitacji skóry, ciemnozielone
(1)
Dostawa od 23.10.2026
994 zł
z kodem
1 169 zł bez kodu
584,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Støraa
Krzesło biurowe Flori
Tapicerowane, na kółkach/z regulowaną wysokością/z podłokietnikami/obrotowe, brązowe, nośność 120 kg
(1)
Dostawa od 22.10.2026
824 zł
z kodem
969 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Actona
Krzesło Esra
Tapicerowane, z szenilu, beżowe
(1)
Dostawa od 29.10.2026
450 zł
z kodem
529 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Actona
Krzesło biurowe Benson
Tapicerowane, na kółkach/z regulowaną wysokością/z podłokietnikami/obrotowe, czarne, nośność 110 kg, wysokość siedziska 51,5-60,5 cm
(1)
Dostawa od 29.10.2026
1 104 zł
z kodem
1 299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Maika
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, z imitacji skóry, ceglaste
(1)
Dostawa od 23.10.2026
1 223 zł
z kodem
1 439 zł bez kodu
719,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Muli
4 szt., tapicerowane, jasnoszare
(1)
Dostawa od 23.10.2026
1 368 zł
z kodem
1 609 zł bez kodu
402,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Unique Furniture
Fotel jadalniany Nolan
Z podłokietnikami, tapicerowany, beżowy
(1)
Dostawa od 26.10.2026
624 zł
z kodem
734 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Fotele jadalniane zestaw Lizzy
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, beżowe
(1)
Dostawa od 29.10.2026
883 zł
z kodem
1 039 zł bez kodu
519,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Milu
4 szt., tapicerowane, łososiowe
(1)
Dostawa od 23.10.2026
1 325 zł
z kodem
1 559 zł bez kodu
389,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
House Nordic
Hoker Maceda
Tapicerowany, z przędzy pętelkowej Bouclé, ciemnozielony, wysokość siedziska 65 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
573 zł
z kodem
674 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Holly
4 szt., tapicerowane, musztardowe
(1)
Dostawa od 23.10.2026
1 113 zł
z kodem
1 309 zł bez kodu
327,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Fotele jadalniane zestaw Cordoba
2 szt., z podłokietnikami/obrotowe, tapicerowane, beżowe
(1)
Dostawa od 29.10.2026
1 385 zł
z kodem
1 629 zł bez kodu
814,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Fotele jadalniane zestaw Alison
2 szt., obrotowe, tapicerowane, beżowe
(1)
Dostawa od 20.10.2026
1 937 zł
z kodem
2 279 zł bez kodu
1 139,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Krzesła zestaw Alison
2 szt., obrotowe, tapicerowane, beżowe
(1)
Dostawa od 20.10.2026
1 810 zł
z kodem
2 129 zł bez kodu
1 064,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Fotele jadalniane zestaw Alison
2 szt., obrotowe, tapicerowane, beżowe
(1)
Dostawa od 22.10.2026
1 818 zł
z kodem
2 139 zł bez kodu
1 069,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-15% z kodem
Rowico
Krzesło Cato
Tapicerowane, w naturalnym kolorze
(1)
Dostawa od 22.10.2026
900 zł
z kodem
1 059 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Rowico
Krzesło Nagano
Tapicerowane, szare/w naturalnym kolorze
(1)
Dostawa od 22.10.2026
900 zł
z kodem
1 059 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Hoker Zahara
Tapicerowany, beżowy, wysokość siedziska 65 cm
(1)
Dostawa od 14.12.2026
678 zł
z kodem
798 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kolor nóg (2)
+ Wysokość siedziska (2)
1
...
6
7
8
...
24
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Stoły do jadalni
Krzesła do jadalni
Krzesła barowe
Krzesła i fotele biurowe
Ławki
Biurka
Stoliki i biurka dla dzieci
Poduszki na krzesła
Ulubione filtry
Krzesła w stylu retro
Krzesła z regulowaną wysokością