Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Krzesła
Krzesła
...
Meble
Krzesła
Krzesła · Oferty i zniżki
Krzesła do jadalni
Krzesła i fotele biurowe
Krzesła barowe
Stołki
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Dekor
Rodzaj
+ Więcej (8)
Oferty i zniżki
1 154 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Hoker Granite
Z litego drewna jesionowego, z szenilu, brązowy/w ciemnym naturalnym kolorze, wysokość siedziska 65 cm
Dostawa od 14.12.2026
1 629 zł
z kodem
1 916 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Krzesło Falconera
Z podłokietnikami, tapicerowane, beżowe/w naturalnym kolorze
Dostawa od 16.12.2026
1 425 zł
z kodem
1 677 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Hoker Granite
Z litego drewna jesionowego, z szenilu, w kolorze terakoty/w ciemnym naturalnym kolorze, wysokość siedziska 65 cm
Dostawa od 14.12.2026
1 629 zł
z kodem
1 916 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Bizzotto
Stołek Artur
Z litego drewna akacjowego, w naturalnym kolorze, wysokość 41 cm
Dostawa od 22.10.2026
777 zł
z kodem
914 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Leitmotiv
Krzesło Cheer
Sztaplowane, plastikowe, żółte
Dostawa od 26.10.2026
343 zł
z kodem
404 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Maori
2 szt., tapicerowane, zielone
Dostawa od 23.10.2026
1 113 zł
z kodem
1 309 zł bez kodu
654,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Hoker Granite
Z litego drewna jesionowego, z szenilu, w kolorze terakoty/w ciemnym naturalnym kolorze, wysokość siedziska 75 cm
Dostawa od 14.12.2026
1 629 zł
z kodem
1 916 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Fotele jadalniane zestaw Marilla
2 szt., obrotowe, tapicerowane, z szenilu, szare
(3)
Dostawa od 21.10.2026
1 895 zł
z kodem
2 229 zł bez kodu
1 114,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kolor nóg (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Light & Living
Fotele jadalniane zestaw Kosaka
2 szt., tapicerowane, aksamitne, zielone
Dostawa od 06.11.2026
1 971 zł
z kodem
2 319 zł bez kodu
1 159,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Fotele jadalniane zestaw Marilla
2 szt., obrotowe, tapicerowane, z szenilu, szare
(3)
Dostawa od 21.10.2026
1 835 zł
z kodem
2 159 zł bez kodu
1 079,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kolor nóg (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Fotele jadalniane zestaw Dover
2 szt., z podłokietnikami/obrotowe, tapicerowane, kremowe
Dostawa od 29.10.2026
1 657 zł
z kodem
1 949 zł bez kodu
974,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Fotele jadalniane zestaw Avola
2 szt., z podłokietnikami/obrotowe, tapicerowane, zielone
(2)
Dostawa od 21.10.2026
1 810 zł
z kodem
2 129 zł bez kodu
1 064,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Fotele jadalniane zestaw Avola
2 szt., z podłokietnikami/obrotowe, tapicerowane, szare
(2)
Dostawa od 21.10.2026
1 844 zł
z kodem
2 169 zł bez kodu
1 084,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
DAN-FORM Denmark
Krzesło biurowe Hype
Tapicerowane, na kółkach/z regulowaną wysokością/obrotowe, koniakowe, nośność 120 kg, wysokość siedziska 42-54 cm
Dostawa od 23.10.2026
1 597 zł
z kodem
1 879 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Maori
2 szt., tapicerowane, kremowe
Dostawa od 23.10.2026
1 070 zł
z kodem
1 259 zł bez kodu
629,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Fotele jadalniane zestaw Avola
2 szt., z podłokietnikami/obrotowe, tapicerowane, pomarańczowe
(2)
Dostawa od 21.10.2026
1 835 zł
z kodem
2 159 zł bez kodu
1 079,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kolor nóg (2)
-15% z kodem
DAN-FORM Denmark
Krzesło biurowe Gaia
Tapicerowane, na kółkach/z regulowaną wysokością/z podłokietnikami/obrotowe, czarne, nośność 120 kg, wysokość siedziska 43-55 cm
(5)
Dostawa od 23.10.2026
1 852 zł
z kodem
2 179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Damon
2 szt., tapicerowane, w kolorze terakoty
Dostawa od 27.10.2026
1 436 zł
z kodem
1 689 zł bez kodu
844,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Light & Living
Fotele jadalniane zestaw Radaja
2 szt., metalowe, kremowe
Dostawa od 04.11.2026
1 665 zł
z kodem
1 959 zł bez kodu
979,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Maika
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, z imitacji skóry, w kolorze khaki
(1)
Dostawa od 23.10.2026
1 223 zł
z kodem
1 439 zł bez kodu
719,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Unique Furniture
Fotel jadalniany Roxana
Z podłokietnikami/obrotowy, tapicerowany, różowy
Dostawa od 19.10.2026
943 zł
z kodem
1 109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Maika
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, z imitacji skóry, beżowe
(1)
Dostawa od 23.10.2026
1 164 zł
z kodem
1 369 zł bez kodu
684,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Krzesła zestaw Teslin
2 szt., metalowe, z imitacji skóry, brązowe
(2)
Dostawa od 19.10.2026
1 189 zł
z kodem
1 399 zł bez kodu
699,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
MOME
Hokery zestaw Ilia
2 szt., z podłokietnikami/obrotowe, tapicerowane, z szenilu, kremowe/w naturalnym kolorze
Dostawa od 23.10.2026
1 844 zł
z kodem
2 169 zł bez kodu
1 084,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Hoker Levanto
Tapicerowany, beżowy/w naturalnym kolorze, wysokość siedziska 65 cm
Dostawa od 29.10.2026
900 zł
z kodem
1 059 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
noo.ma
Stołek Feo
Tapicerowany, czarny, wysokość 45 cm, nośność 100 kg
Dostawa od 27.10.2026
1 257 zł
z kodem
1 479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Maika
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, z imitacji skóry, ciemnoszare
(1)
Dostawa od 23.10.2026
1 164 zł
z kodem
1 369 zł bez kodu
684,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
House Nordic
Hoker Middelfart
Z regulowaną wysokością/obrotowy, tapicerowany, beżowy, wysokość siedziska 61 cm
Dostawa od 26.10.2026
522 zł
z kodem
614 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Light & Living
Fotel jadalniany Adante
Z podłokietnikami, metalowy, brązowy
Dostawa od 06.11.2026
1 393 zł
z kodem
1 639 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Maura
2 szt., tapicerowane, z imitacji skóry, beżowe
Dostawa od 23.10.2026
1 147 zł
z kodem
1 349 zł bez kodu
674,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Saula
2 szt., tapicerowane, z imitacji skóry, beżowe, wysokość siedziska 65,5 cm
Dostawa od 23.10.2026
1 036 zł
z kodem
1 219 zł bez kodu
609,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Light & Living
Fotele jadalniane zestaw Radaja
2 szt., metalowe, w kolorze ochry
Dostawa od 04.11.2026
1 555 zł
z kodem
1 829 zł bez kodu
914,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Krzesło Fondes
Z podłokietnikami, z litego drewna dębowego, w naturalnym kolorze
Dostawa od 16.12.2026
2 263 zł
z kodem
2 662 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
noo.ma
Stołek Hopp
Z litego drewna bukowego, czarny, wysokość 45 cm, nośność 100 kg
Dostawa od 27.10.2026
849 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
noo.ma
Stołek Doon
Stalowy, czerwony, wysokość 45 cm, nośność 120 kg
Dostawa od 27.10.2026
679 zł
z kodem
799 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Saula
2 szt., tapicerowane, z imitacji skóry, ciemnozielone, wysokość siedziska 65,5 cm
Dostawa od 23.10.2026
1 036 zł
z kodem
1 219 zł bez kodu
609,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
noo.ma
Stołek Feo
Tapicerowany, beżowy, wysokość 45 cm, nośność 100 kg
Dostawa od 27.10.2026
1 257 zł
z kodem
1 479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
noo.ma
Stołek Feo
Tapicerowany, szary, wysokość 45 cm, nośność 100 kg
Dostawa od 27.10.2026
1 257 zł
z kodem
1 479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
noo.ma
Stołek Feo
Tapicerowany, czarny, wysokość 45 cm, nośność 100 kg
Dostawa od 27.10.2026
1 257 zł
z kodem
1 479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
noo.ma
Stołek Feo
Tapicerowany, szary, wysokość 45 cm, nośność 100 kg
Dostawa od 27.10.2026
1 257 zł
z kodem
1 479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
noo.ma
Stołek Feo
Tapicerowany, beżowy, wysokość 45 cm, nośność 100 kg
Dostawa od 27.10.2026
1 257 zł
z kodem
1 479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
noo.ma
Stołek Feo
Tapicerowany, w kolorze terakoty, wysokość 45 cm, nośność 100 kg
Dostawa od 27.10.2026
1 257 zł
z kodem
1 479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
House Nordic
Hoker Levanto
Tapicerowany, beżowy/ciemnobrązowy, wysokość siedziska 65 cm
Dostawa od 29.10.2026
900 zł
z kodem
1 059 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Actona
Fotel jadalniany Ella
Z podłokietnikami/obrotowy, tapicerowany, beżowy
Dostawa od 29.10.2026
717 zł
z kodem
844 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Mauro Ferretti
Hokery zestaw Alaska
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, zielone, wysokość siedziska 78 cm
Dostawa od 26.10.2026
1 223 zł
z kodem
1 439 zł bez kodu
719,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Hübsch
Fotele jadalniane zestaw Ecto
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, szare
(1)
Dostawa od 02.11.2026
2 371 zł
z kodem
2 789 zł bez kodu
1 394,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Krzesło Falconera
Z podłokietnikami, tapicerowane, brązowe/beżowe
Dostawa od 16.12.2026
1 425 zł
z kodem
1 677 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Relate
Czarne
(2)
Dostawa od 21.10.2026
1 351 zł
z kodem
1 589 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
1
...
21
22
23
24
25
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Stoły do jadalni
Krzesła do jadalni
Krzesła barowe
Krzesła i fotele biurowe
Ławki
Biurka
Stoliki i biurka dla dzieci
Poduszki na krzesła
Ulubione filtry
Krzesła w stylu retro
Krzesła z regulowaną wysokością