Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Krzesła
Krzesła
...
Meble
Krzesła
Krzesła · Oferty i zniżki
Krzesła do jadalni
Krzesła i fotele biurowe
Krzesła barowe
Stołki
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Dekor
Rodzaj
+ Więcej (8)
Oferty i zniżki
1 138 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Actona
Krzesło Cliff
Tapicerowane, z szenilu, w kolorze khaki
W magazynie
Ostatnie sztuki
462 zł
z kodem
544 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Gazzda
Krzesło Flip
Z podłokietnikami, z litego drewna dębowego, niebieskie
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 461 zł
z kodem
1 719 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Actona
Krzesło Cliff
Tapicerowane, z szenilu, beżowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
475 zł
z kodem
559 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Actona
Krzesło biurowe Brooke
Tapicerowane, na kółkach/z regulowaną wysokością/z podłokietnikami/obrotowe, szare, nośność 110 kg, wysokość siedziska 46-55,5 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
849 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
noo.ma
Stołek Oly
Czerwony, wysokość 42,5 cm, nośność 100 kg
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 266 zł
z kodem
1 489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Fotele jadalniane zestaw Nolan Stripe
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, z imitacji skóry, brązowe
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 045 zł
z kodem
1 229 zł bez kodu
614,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Hoker Granite
Z litego drewna jesionowego, z szenilu, beżowy/w jasnym naturalnym kolorze, wysokość siedziska 75 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 629 zł
z kodem
1 916 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
noo.ma
Stołek Oly
Żółty, wysokość 42,5 cm, nośność 100 kg
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 266 zł
z kodem
1 489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Fotele jadalniane zestaw Nolan Stripe
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, aksamitne, szare
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 045 zł
z kodem
1 229 zł bez kodu
614,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Hoker Granite
Z litego drewna jesionowego, z szenilu, beżowy/w ciemnym naturalnym kolorze, wysokość siedziska 75 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 629 zł
z kodem
1 916 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
noo.ma
Stołek Doon
Stalowy, czarny, wysokość 45 cm, nośność 120 kg
W magazynie
Ostatnie sztuki
705 zł
z kodem
829 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
noo.ma
Stołek Doon
Stalowy, żółty, wysokość 45 cm, nośność 120 kg
W magazynie
Ostatnie sztuki
705 zł
z kodem
829 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Rowico
Krzesło biurowe Alison
Tapicerowane, obrotowe, szare, nośność 110 kg
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
773 zł
z kodem
909 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Krzesło Timons
Tapicerowane, z szenilu, brązowe/beżowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 810 zł
z kodem
2 129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Hoker Granite
Z litego drewna jesionowego, z szenilu, w kolorze terakoty/w jasnym naturalnym kolorze, wysokość siedziska 75 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 901 zł
z kodem
2 236 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Krzesło Granite
Z litego drewna jesionowego, z szenilu, brązowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 539 zł
z kodem
1 810 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Daia
4 szt., tapicerowane, zielone
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 311 zł
z kodem
2 719 zł bez kodu
679,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Hoker Konna
Z podłokietnikami, tapicerowany, z szenilu, beżowy, wysokość siedziska 66 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
814 zł
z kodem
958 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kolor nóg (2)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Hoker Granite
Z litego drewna jesionowego, z szenilu, zielony/w ciemnym naturalnym kolorze, wysokość siedziska 75 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 629 zł
z kodem
1 916 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Fotele jadalniane zestaw Marilla
2 szt., obrotowe, tapicerowane, z szenilu, pomarańczowe
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 903 zł
z kodem
2 239 zł bez kodu
1 119,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Actona
Krzesło Owen
Tapicerowane, kremowe
W magazynie
Ostatnia sztuka
696 zł
z kodem
819 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Leitmotiv
Krzesło Cheer
Sztaplowane, plastikowe, kremowe
W magazynie
330 zł
z kodem
388 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Light & Living
Fotele jadalniane zestaw Radaja
2 szt., metalowe, niebieskie
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 589 zł
z kodem
1 869 zł bez kodu
934,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Actona
Krzesło Addi
Z podłokietnikami, tapicerowane, z imitacji skóry, koniakowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
756 zł
z kodem
889 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
House Nordic
Hoker Middelfart
Z regulowaną wysokością/obrotowy, tapicerowany, beżowy, wysokość siedziska 61 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
522 zł
z kodem
614 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
noo.ma
Stołek Oly
Beżowy, wysokość 42,5 cm, nośność 100 kg
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 266 zł
z kodem
1 489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Fotele jadalniane zestaw Rush
2 szt., tapicerowane, ciemnoszare
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 147 zł
z kodem
1 349 zł bez kodu
674,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Actona
Fotel jadalniany Zoe
Z podłokietnikami, tapicerowany, z przędzy pętelkowej Bouclé, szary
W magazynie
Ostatnia sztuka
764 zł
z kodem
899 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Relate
W naturalnym kolorze
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 351 zł
z kodem
1 589 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
House Nordic
Fotel jadalniany Melilla
Z podłokietnikami, tapicerowany, z przędzy pętelkowej Bouclé, biały
W magazynie
Ostatnia sztuka
768 zł
z kodem
904 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Krzesła zestaw Marlo
2 szt., sztaplowane, tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, kremowe
W magazynie
1 206 zł
z kodem
1 419 zł bez kodu
709,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Actona
Hoker Eddie
Z regulowaną wysokością/z podłokietnikami, tapicerowany, beżowy, wysokość siedziska 64 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
683 zł
z kodem
804 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Unique Furniture
Fotel jadalniany Milton
Z podłokietnikami, tapicerowany, aksamitny, niebieski
(58)
W magazynie
Ostatnia sztuka
530 zł
z kodem
624 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
WOOOD
Krzesła zestaw Vogue
2 szt., tapicerowane, aksamitne, w kolorze khaki
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 235 zł
z kodem
2 629 zł bez kodu
1 314,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Zama
Z podłokietnikami, tapicerowane, kremowe
W magazynie
Ostatnia sztuka
994 zł
z kodem
1 169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Unique Furniture
Fotel jadalniany Easton
Z podłokietnikami, tapicerowany, w kolorze khaki
W magazynie
Ostatnie sztuki
900 zł
z kodem
1 059 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Unique Furniture
Fotel jadalniany Minto
Z podłokietnikami, tapicerowany, szary
W magazynie
790 zł
z kodem
929 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Unique Furniture
Fotel jadalniany Easton
Z podłokietnikami, tapicerowany, ciemnoszary
W magazynie
Ostatnie sztuki
926 zł
z kodem
1 089 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Luna
4 szt., tapicerowane, beżowe
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 334 zł
z kodem
1 569 zł bez kodu
392,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Fotele jadalniane zestaw Nadi
2 szt., tapicerowane, jasnoszare
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 572 zł
z kodem
1 849 zł bez kodu
924,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Hokery zestaw Lucy
2 szt., z regulowaną wysokością/obrotowe, tapicerowane, z szenilu, wysokość siedziska 62 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 198 zł
z kodem
1 409 zł bez kodu
704,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Buffalo
Tapicerowane, ciemnoszare
W magazynie
Ostatnie sztuki
590 zł
z kodem
694 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Fotele jadalniane zestaw Yunia
2 szt., tapicerowane, sztruksowe, beżowe
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 470 zł
z kodem
1 729 zł bez kodu
864,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Adriana
2 szt., sztaplowane, tapicerowane, beżowe/w naturalnym kolorze
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
960 zł
z kodem
1 129 zł bez kodu
564,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
Teulat
Fotel jadalniany Mogi
Obrotowy, tapicerowany, ceglasty
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 558 zł
z kodem
3 009 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Krzesła zestaw Amesbury
2 szt., tapicerowane, beżowe
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 031 zł
z kodem
2 389 zł bez kodu
1 194,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Krzesła zestaw Maymont
2 szt., sztaplowane, tapicerowane, kremowe/ciemnobrązowe
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 674 zł
z kodem
1 969 zł bez kodu
984,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Teulat
Fotel jadalniany Mogi
Obrotowy, tapicerowany, z imitacji skóry, beżowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 405 zł
z kodem
2 829 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
10
11
12
...
24
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Stoły do jadalni
Krzesła do jadalni
Krzesła barowe
Krzesła i fotele biurowe
Ławki
Biurka
Stoliki i biurka dla dzieci
Poduszki na krzesła
Ulubione filtry
Krzesła w stylu retro
Krzesła z regulowaną wysokością