Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Serwowanie napojów
Kawa i herbata
Kawa i herbata
...
Serwowanie napojów
Kawa i herbata
Kawa i herbata · Najtańsze · Oferty i zniżki
Kubki i filiżanki
Dzbanki do herbaty
Serwisy do herbaty
French pressy i kawiarki
Akcesoria do kawy
Akcesoria do herbaty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Okazja
Dostępność
+ Więcej (3)
Oferty i zniżki
646 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Sass & Belle
Kubek Mojave
360 ml, ceramiczny, w kolorze terakoty
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
56,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Bredemeijer
Sitko na herbatę
Ze stali nierdzewnej
(20)
W magazynie
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Kubek Mojave
360 ml, ceramiczny, do latte, szary
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Kubek Doris
380 ml, metalowy, ciemnozielony
W magazynie
Ostatnia sztuka
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Kubek Doris
380 ml, metalowy, czarny
W magazynie
Ostatnia sztuka
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Kubek Doris
380 ml, metalowy, kremowy
W magazynie
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Filiżanka Paula
Kamionkowa, różowa, 195 ml
(1)
Dostawa od 21.10.2026
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Sass & Belle
Kubek Mojave
360 ml, ceramiczny, żółty
(36)
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Green Gate
Filiżanka
Porcelanowa, na espresso, biała, 100 ml
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Salt&Pepper
Kubek Ora Gloss
410 ml, new bone china, biały
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
S|P Collection
Filiżanka Arto
Kamionkowa, brązowa/beżowa, 200 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Filiżanki zestaw Sferico
2 szt., szklane, na espresso/z podwójną ścianką, 70 ml
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
29 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
S|P Collection
Filiżanka Arto
Kamionkowa, brązowa/beżowa, 200 ml
Dostawa od 23.10.2026
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bitz
Kubek Gastro Green/Black
190 ml, ceramiczny, zielony/czarny
(16)
W magazynie
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Orion
Filiżanki zestaw Srdíčka
2 szt., ceramiczne, do cappuccino, białe, 230 ml
(43)
W magazynie
Ostatnia sztuka
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
29,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ladelle
Filiżanka Abode
Porcelanowa, do cappuccino, pomarańczowa, 250 ml
(3)
W magazynie
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Mason Cash
Kubek In The Meadow
400 ml, ceramiczny, zielony
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Kubek Yule
380 ml, kamionkowy, kremowy
(10)
W magazynie
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Pantone
Filiżanka Orange 021
Porcelanowa, na espresso, pomarańczowa, 120 ml
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
60,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
-20% z kodem
Orion
Dzbanek do herbaty
800 ml, z sitkiem, szklany
(8)
Dostawa od 22.10.2026
49 zł
z kodem
60,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Kubek Cherry
400 ml, jasnoróżowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
French press Akeala
Pojemność 350 ml, szklany
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ladelle
Filiżanka Cafe
Ceramiczna, do latte, jasnobrązowa, 300 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Dakls
Kubki zestaw Rings
2 szt., 380 ml, ceramiczne, ciemnoniebieskie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
31 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Dakls
Kubki zestaw Rings
2 szt., 380 ml, ceramiczne, jasnobrązowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
31 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Nowość
Pantone
Filiżanka Blue 2150
Porcelanowa, na espresso, niebieska, 120 ml
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
-20% z kodem
Nowość
Pantone
Filiżanka Red 2035
Porcelanowa, na espresso, czerwona, 120 ml
(114)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Linne
255 ml, ceramiczny, w kolorze brązu
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Kubek Grespresso
380 ml, kamionkowy, czarny
(716)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
63,64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Pojemność (3)
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Kubek Grespresso
380 ml, kamionkowy, jasnoszary
(716)
W magazynie
51 zł
z kodem
63,64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Pojemność (3)
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Kubek Grespresso
380 ml, kamionkowy, turkusowy
(716)
W magazynie
51 zł
z kodem
63,64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Kubek Grespresso
380 ml, kamionkowy, biały
(716)
W magazynie
51 zł
z kodem
63,64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Pojemność (3)
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Kubek Grespresso
380 ml, kamionkowy, jasnoróżowy
(716)
W magazynie
51 zł
z kodem
63,64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Pojemność (3)
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Kubek Grespresso
380 ml, kamionkowy, niebieski
(716)
W magazynie
51 zł
z kodem
63,64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Pojemność (3)
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Kubek Grespresso
380 ml, kamionkowy, pomarańczowy
(716)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
63,64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
ONA
Kubek Coco
470 ml, new bone china, różowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
63,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
ONA
Kubek Coco
470 ml, new bone china, jasnoniebieski
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
51 zł
z kodem
63,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
ONA
Kubek Coco
470 ml, new bone china, żółty
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
63,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
ONA
Kubek Coco
470 ml, new bone china, ciemnobrązowy
(2)
W magazynie
51 zł
z kodem
63,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Kubek Brisa
440 ml, ceramiczny, biały/jasnoniebieski
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brandani
Kubek Lo schiaccianoci
400 ml, porcelanowy, biały
(9)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Pantone
Filiżanka Light Blue 550
Porcelanowa, na espresso, jasnoniebieska, 120 ml
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
-20% z kodem
Salt&Pepper
Kubek Muggies
430 ml, kamionkowy, niebieski
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
zestaw 2 szt.
ONA
Filiżanki zestaw Billie
2 szt., kamionkowe, musztardowe, 230 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
32,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
zestaw 2 szt.
ONA
Filiżanki zestaw Billie
2 szt., kamionkowe, beżowe, 230 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
32,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
zestaw 2 szt.
ONA
Filiżanki zestaw Billie
2 szt., kamionkowe, różowe, 230 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
32,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Green Gate
Talerzyk na torebkę herbaty
Biały/różowy, ceramiczny
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Pantone
Filiżanka Warm Gray 2
Porcelanowa, na espresso, jasnoszara, 120 ml
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
1
...
4
5
6
...
14
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Kubki
Akcesoria do kawy
Cukierniczki
Dzbanki do herbaty
Serwisy do herbaty
Sitka do herbaty
French pressy i kawiarki
Filiżanki