Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Serwowanie napojów
Kawa i herbata
Kawa i herbata
...
Serwowanie napojów
Kawa i herbata
Kawa i herbata · Oferty i zniżki
Kubki i filiżanki
Dzbanki do herbaty
Serwisy do herbaty
French pressy i kawiarki
Akcesoria do kawy
Akcesoria do herbaty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Okazja
Dostępność
+ Więcej (3)
Oferty i zniżki
646 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Kütahya Porselen
Filiżanki zestaw Eyes
4 szt., ceramiczne, na espresso/ze spodkiem, 90 ml
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Filiżanka Paula
Ceramiczna, do cappuccino, jasnozielona, 195 ml
(10)
W magazynie
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Pantone
Kubek Light Yellow 600
375 ml, porcelanowy, jasnożółty
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Tulip
2 szt., 350 ml, szklane, na kakao/do latte
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
43,99 zł bez kodu
22 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Spodek Grespresso
Kamionkowy, biały
(1)
W magazynie
55 zł
z kodem
68,37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Filiżanka Grespresso
Kamionkowa, na espresso, pomarańczowa, 210 ml
(17)
W magazynie
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Ulubione
Vialli Design
Kubek Amo
220 ml, szklany, do cappuccino/z podwójną ścianką
(434)
W magazynie
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Paula
280 ml, ceramiczny, szary/brązowy
(8)
W magazynie
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Spodek Grespresso
Kamionkowy, ciemnoniebieski
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
68,37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Pantone
Kubek Warm Gray 2
375 ml, porcelanowy, jasnoszary
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
-20% z kodem
Vialli Design
Kubek Bolla
300 ml, z sitkiem, szklany
(19)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Spodek Grespresso
Kamionkowy, czerwony
(1)
W magazynie
55 zł
z kodem
68,37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Brandani
Filiżanki zestaw Queen
2 szt., new bone china, ze spodkiem, białe, 170 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
46,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bitz
Kubek Gastro Grey/Cream
190 ml, ceramiczny, szary/beżowy
(8)
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Bolla
2 szt., 400 ml, szklane
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
23 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Pantone
Kubek Peach Fuzz 13-1023
375 ml, porcelanowy, brzoskwiniowy
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Tulip
2 szt., 250 ml, szklane, na espresso/z podwójną ścianką
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Kili
325 ml, ceramiczny, jasnoniebieski
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Rosalynde
4 szt., ceramiczne, białe, 400 ml
W magazynie
Ostatnia sztuka
302 zł
z kodem
378 zł bez kodu
94,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Tulip
2 szt., 360 ml, szklane, do latte
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
z kodem
105,99 zł bez kodu
53 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Kubek Coralie
400 ml, ceramiczny, czerwony/niebieski
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
La Rochére
Kubek Abeille
520 ml, kamionkowy, kremowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Orion
Zestaw do matchy
Szklany
W magazynie
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Carbon
2 szt., 80 ml, szklane, na espresso
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
62 zł
z kodem
77,99 zł bez kodu
39 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Eviaya
3 szt., 290 ml, kamionkowe, do latte
W magazynie
Ostatnie sztuki
194 zł
z kodem
242 zł bez kodu
80,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ONA
Kubek Coco
470 ml, new bone china, różowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
63,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Pantone
Filiżanka Warm Gray 2
Porcelanowa, do cappuccino, jasnoszara, 175 ml
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Paula
280 ml, ceramiczny, brązowy
(3)
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Maxima
510 ml, kamionkowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Brandani
Filiżanki zestaw Le Primizie
4 szt., new bone china, ze spodkiem, białe, 90 ml
W magazynie
Ostatnia sztuka
136 zł
z kodem
170 zł bez kodu
42,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vialli Design
Dzbanek do herbaty Tulip
1 l, z sitkiem, szklany, w kolorze matowego srebra
W magazynie
Ostatnie sztuki
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Design Letters
Kubek Favourite
250 ml, porcelanowy, zielony
(9)
W magazynie
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
S|P Collection
Filiżanka Cyril
Porcelanowa, bordowa/w kolorze kości słoniowej, 215 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Leopold Vienna
French press
Pojemność 1 l, szklany
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Kubek Vila
400 ml, kamionkowy, czerwony/biały
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
68,37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Brandani
Filiżanki zestaw
4 szt., szklane, 90 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
22 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Ewan
4 szt., kamionkowe, do cappuccino, 150 ml
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
34,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Premier Housewares
French press Akeala
Pojemność 820 ml, szklany, w kolorze różowego złota
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ONA
Kubek Coco
470 ml, new bone china, jasnoniebieski
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
51 zł
z kodem
63,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Sass & Belle
Filiżanka Colette
Ceramiczna, niebieska, 250 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Vialli Design
Kubki zestaw Diva
2 szt., 80 ml, szklane, na espresso/z podwójną ścianką
(66)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
32,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ONA
Kubek Coco
470 ml, new bone china, żółty
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
63,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Filiżanki zestaw Tulip
2 szt., szklane, do cappuccino/z podwójną ścianką, 350 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
45 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
S|P Collection
Dzbanek do herbaty Sencha
700 ml, żeliwny, czarno-biały
W magazynie
Ostatnia sztuka
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Sass & Belle
Filiżanka Colette
Ceramiczna, turkusowa, 250 ml
W magazynie
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Casafina
Filiżanka Pacifica
Kamionkowa, ze spodkiem, kremowa, 210 ml
(1)
W magazynie
65 zł
z kodem
81,70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 40 szt.
Costa Nova
Filiżanki zestaw Grespresso
40 szt., kamionkowe, na espresso, 100 ml
W magazynie
Ostatnia sztuka
874 zł
z kodem
1 092,20 zł bez kodu
27,31 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Filiżanka Colette
Ceramiczna, różowa/kremowa, 250 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
7
8
9
...
14
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Kubki
Akcesoria do kawy
Cukierniczki
Dzbanki do herbaty
Serwisy do herbaty
Sitka do herbaty
French pressy i kawiarki
Filiżanki