Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Serwowanie napojów
Kawa i herbata
Kawa i herbata
...
Serwowanie napojów
Kawa i herbata
Kawa i herbata · Oferty i zniżki
Kubki i filiżanki
Dzbanki do herbaty
Serwisy do herbaty
French pressy i kawiarki
Akcesoria do kawy
Akcesoria do herbaty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Okazja
Dostępność
+ Więcej (3)
Oferty i zniżki
646 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Rosalynde
4 szt., ceramiczne, zielone, 400 ml
Dostawa od 21.10.2026
302 zł
z kodem
378 zł bez kodu
94,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Filiżanka Hezha
Ceramiczna, do cappuccino, zielona, 260 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Cherish
325 ml, ceramiczny, jasnoniebieski
(4)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Phoenix
2 szt., 250 ml, ceramiczne, niebieskie/różowe
(1)
W magazynie
136 zł
z kodem
170 zł bez kodu
85 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Berrie
420 ml, ceramiczny, kremowy
W magazynie
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Dzbanek do herbaty Tatum
890 ml, z sitkiem, ceramiczny, niebieski/pomarańczowy
Dostawa od 21.10.2026
155 zł
z kodem
194 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Camilla
2 szt., 430 ml, ceramiczne, kremowe
(1)
W magazynie
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
92 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Carry
4 szt., ceramiczne, do cappuccino, różowe, 235 ml
W magazynie
Ostatnia sztuka
265 zł
z kodem
331 zł bez kodu
82,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Polly
2 szt., 350 ml, ceramiczne, jasnożółte/jasnoniebieskie
W magazynie
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
92 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Maricala
2 szt., 300 ml, ceramiczne, czarne/beżowe
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
z kodem
182 zł bez kodu
91 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Tatum
4 szt., 200 ml, ceramiczne, niebieskie/pomarańczowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
198 zł
z kodem
247 zł bez kodu
61,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Filiżanka Neri
Ceramiczna, do cappuccino/ze spodkiem, czarna, 200 ml
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Filiżanka Nini
Ceramiczna, na espresso, jasnozielona/jasnoróżowa, 110 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Rosalynde
4 szt., ceramiczne, białe, 400 ml
W magazynie
Ostatnia sztuka
302 zł
z kodem
378 zł bez kodu
94,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Rosendahl
Stojak na filtry do kawy Grand Cru
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Filiżanka Hammershøi Poppy
Porcelanowa, ze spodkiem, biała, 380 ml
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
150 zł
z kodem
187 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Kubek Hammershøi Summer
330 ml, porcelanowy, biały
(29)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Zone
Filiżanka Eau
Porcelanowa, kremowa, 320 ml
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Leopold Vienna
Filiżanki zestaw Franca
4 szt., ceramiczne, na espresso, białe, 180 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
z kodem
165 zł bez kodu
41,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Shangdong
1 l, z sitkiem, żeliwny, czarny
Dostawa od 26.10.2026
210 zł
z kodem
263 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Henan
750 ml, z sitkiem, żeliwny, w kolorze khaki
Dostawa od 26.10.2026
186 zł
z kodem
233 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bredemeijer
Zestaw do matchy
Zielony/w naturalnym kolorze, porcelanowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
183 zł
z kodem
229 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Leopold Vienna
Młynek do kawy Franca
Drewniany
Dostawa od 26.10.2026
205 zł
z kodem
256 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Leopold Vienna
Sitko do kawy Salento
Ze stali nierdzewnej
Dostawa od 26.10.2026
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Duet Boston
1,1 l, ze stali nierdzewnej, beżowy
Dostawa od 26.10.2026
571 zł
z kodem
714 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Duet Boston
1,1 l, ze stali nierdzewnej, zielony
Dostawa od 26.10.2026
571 zł
z kodem
714 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Xilin
1,25 l, z sitkiem, żeliwny, czarny
(164)
W magazynie
Ostatnia sztuka
202 zł
z kodem
253 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Pantone
Kubek Cortado Cloud Dancer 11-4201
375 ml, porcelanowy, biały
(158)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
-20% z kodem
Pantone
Filiżanka Cloud Dancer 11-4201
Porcelanowa, na espresso, biała, 120 ml
(1)
W magazynie
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Dzbanek do herbaty Tower
600 ml, z sitkiem, plastikowy, czarny
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Dzbanek do herbaty Louka
1 l, porcelanowy, biały/fioletowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Serwis do herbaty Louka
Porcelanowy, biały/fioletowy, objętość kubków 280 ml, objętość dzbanka 400 ml
(2)
W magazynie
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Kubek Louka
430 ml, porcelanowy, biały/fioletowy
(6)
W magazynie
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Filiżanka Louka
Porcelanowa, ze spodkiem, biała/fioletowa, 280 ml
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Filiżanki zestaw Nirela
2 szt., ze stali nierdzewnej, ze spodkiem, w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
91,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Dripper Zunel
Ceramiczny
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
z kodem
106,58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Filiżanka Julnet
Ceramiczna
W magazynie
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mason Cash
Kubek In The Meadow
400 ml, ceramiczny, zielony
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Kubek Tea Time
420 ml, ceramiczny, czarny
(1)
Dostawa od 22.10.2026
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Dzbanek do herbaty Tea Time
1,3 l, ceramiczny, czarny
(1)
Dostawa od 22.10.2026
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Filiżanka Tea Time
Ceramiczna, do cappuccino/ze spodkiem, czarna, 250 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Mlecznik
Ze stali nierdzewnej
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Orion
Filiżanki zestaw Statek
6 szt., ceramiczne, na espresso, kremowe, 90 ml
(2)
Dostawa od 22.10.2026
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
10,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Orion
Filiżanki zestaw Statek
6 szt., ceramiczne, do latte, kremowe, 340 ml
(2)
Dostawa od 22.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
16,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Orion
Miotełka do matchy
W naturalnym kolorze, bambusowa
(3)
W magazynie
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Zestaw do matchy
Jasnozielony/w naturalnym kolorze, ceramiczny
(13)
W magazynie
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Leopold Vienna
French press Otto
Pojemność 800 ml, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Leopold Vienna
French press Moshi
Pojemność 600 ml, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
103 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
6
7
8
...
14
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Kubki
Akcesoria do kawy
Cukierniczki
Dzbanki do herbaty
Serwisy do herbaty
Sitka do herbaty
French pressy i kawiarki
Filiżanki