Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Strona główna
Kategorie
Kategorie · Przezroczysty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Marka
+ Więcej (3)
Przezroczysty
1 073 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Ego Dekor
Świecznik
Na świeczkę typu tealight, szklany
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Homéa
Pojemnik
2,6 l, na żywność, plastikowy
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (8)
Tefal
Ręczny malakser Pancake Express K1844404
Plastikowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
114,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Amo
2 szt., 350 ml, szklane, z podwójną ścianką/do latte
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
54 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Curver
Pojemnik T box
Z pokrywką, plastikowy, pojemność 20 l, 38x26,5x28,5 cm
(11)
W magazynie
50,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Szklanki zestaw Livio
2 szt., 350 ml, ze szkła borokrzemowego
(1)
W magazynie
37 zł
z kodem
43 zł bez kodu
21,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Ego Dekor
Zestaw akcesoriów łazienkowych Bubbles
Szklany
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
S|P Collection
Szklanki zestaw Robi
4 szt., 290 ml, do szampana
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
z kodem
152 zł bez kodu
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Tefal
Pokrywka 28097512
Szklana, ø 24 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
zestaw 6 szt.
MSV
Lustra
6 szt., ścienne, 10x10 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38,99 zł
6,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Addis
Organizer łazienkowy
Na kosmetyki, plastikowy, 25x25 cm, wysokość 12 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Homéa
Pojemnik
2 l, na żywność, plastikowy
(2)
W magazynie
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (8)
-15% z kodem
Homéa
Pojemnik
750 ml, na żywność, plastikowy
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
19 zł
z kodem
22 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (8)
-15% z kodem
Dakls
Bombka Tree
Szklana, ø 6 cm
(10)
W magazynie
23 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Casa De Engel
Organizer na przyprawy
Obrotowy, plastikowy, 29,5x28 cm, wysokość 8,5 cm
(1)
W magazynie
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Pojemnik Tromso
550 ml, na żywność, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (7)
-15% z kodem
Markslöjd
Lampa wisząca Gota
Metalowa, ø13x17 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
195 zł
z kodem
229 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Filiżanki zestaw Tulip
2 szt., szklane, do cappuccino/z podwójną ścianką, 350 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
45 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mepal
Butelka Nordic blue
900 ml, podróżna, z tritanu, jasnoniebieska
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
100,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
Nowość
Orion
Zestaw do matchy
Szklany
W magazynie
91 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Vialli Design
Kubek Amo
220 ml, szklany, do cappuccino/z podwójną ścianką
(434)
W magazynie
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Kieliszki zestaw Rocks
2 szt., 210 ml, do szampana
(1)
W magazynie
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
78,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Wazon Brenna
Wysoki, ze szkła z recyklingu, ø 22 cm, wysokość 51 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
225 zł
z kodem
265,15 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
Fischer & Honsel
Żarówka Standard
Z gwintem E14, 2700 K, 2 W, ø 3,5 cm
(1)
W magazynie
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
noo.ma
Stolik Kob
Ze szklanym blatem, bordowy, 55x105 cm, wysokość 40,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 048 zł
z kodem
2 409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Ego Dekor
Butelka na ocet Di Vino
Pojemność 0,5 ml, szklana
(16)
W magazynie
46 zł
z kodem
53,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Casa Selección
Pojemniki
2 szt., 1,7 l, na żywność, szklane, w kolorze srebra
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Lampa stołowa Hestia
W kolorze złota, szklana, ø15x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
272 zł
z kodem
319,46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Wazon Savita
Szklany, ø 14 cm, wysokość 25 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Lyngby Glas
Szklanki zestaw Juvel
6 szt., 290 ml, do whiskey
(16)
W magazynie
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
23,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Snips
Butelka dla dzieci Dinosaur
Z tritanu, zielona, 500 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Hermia
Szklanki zestaw
6 szt., 300 ml, do whiskey
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
73 zł
z kodem
86 zł bez kodu
14,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rotho
Organizer do lodówki Cauma
Plastikowy, wysokość 11 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
60,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (7)
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Orion
Szklanki zestaw Tokyo
6 szt., 350 ml
(12)
W magazynie
43 zł
z kodem
50,99 zł bez kodu
8,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Tefal
Pokrywka 28097712
Szklana, ø 28 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
103,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
zestaw 12 szt.
douceur d'intérieur
Haczyki do zasłony prysznicowej zestaw Vitamine
12 szt., plastikowe, 4 cm
(8)
W magazynie
12 zł
z kodem
14 zł bez kodu
1,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Premier Housewares
Pojemnik Tromso
1,3 l, na żywność, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (7)
-15% z kodem
Orion
Zestaw młynków do pieprzu i soli
2 szt., w kolorze srebra, szklany
(13)
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Mepal
Pojemnik Stora
1,6 l, na żywność, plastikowy, biały
(24)
W magazynie
Ostatnia sztuka
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 12 szt.
Esschert Design
Słoiki zestaw
12 szt., 90 ml, szklane
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
10,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Ulubione
Compactor
Worek próżniowy Single Space L
(72)
W magazynie
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Zone
Wazon Inu
Ręcznie wykonany, szklany, ø 11 cm, wysokość 9 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
103 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Orion
Organizer na przyprawy
Obrotowy, plastikowy, ø 27 cm, wysokość 3,5 cm
(11)
W magazynie
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Tescoma
Kieliszki zestaw Giorgio
6 szt., 350 ml, do wina
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118,99 zł
19,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
iDesign
Pojemnik
4,4 l, na żywność, plastikowy
(3)
W magazynie
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
-15% z kodem
Orion
Słój na lemoniadę
5,2 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Compactor
Worek próżniowy Espace L
(96)
W magazynie
34 zł
z kodem
39,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Szafka nocna Tisty
W kolorze złota, 60x30 cm, wysokość 40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
386 zł
z kodem
454 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
9
10
11
...
23
Załaduj więcej