Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Strona główna
Kategorie
Kategorie · Przezroczysty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Marka
+ Więcej (3)
Przezroczysty
1 071 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
zestaw 12 szt.
Ulubione
Hermia
Pojemniki Fresco
12 szt., 1,2 l, na żywność, plastikowe, białe
(64)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
116,99 zł bez kodu
9,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
zestaw 12 szt.
Ulubione
Hermia
Pojemniki Fresco
12 szt., 1,7 l, na żywność, plastikowe, białe
(119)
W magazynie
110 zł
z kodem
129,99 zł bez kodu
10,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Ulubione
Hermia
Pojemniki Fresco
24 szt., 550 ml/1,2 l/1,7 l, na żywność, plastikowe, białe
(194)
W magazynie
131 zł
z kodem
153,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Star Trading
Żarówka Soft Glow
Z gwintem E27, 2100 K, 4 W, ze ściemniaczem, ø 6 cm
(65)
W magazynie
27 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Compactor
Worki próżniowe zestaw Compact Express
6 szt.
W magazynie
158 zł
z kodem
186 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 12 szt.
Ulubione
Hermia
Pojemniki Fresco
12 szt., 1,2 l, na żywność, plastikowe, szare
(76)
W magazynie
99 zł
z kodem
116,99 zł bez kodu
9,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Premier Housewares
Kieliszki zestaw Frosted
2 szt., 540 ml, do wina
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
142 zł bez kodu
71 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Hermia
Pojemniki Fresco
24 szt., 550 ml/1,2 l/1,7 l, na żywność, plastikowe, szare
(181)
W magazynie
131 zł
z kodem
153,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Premium Valve M/L
10 szt.
(451)
W magazynie
161 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Quadro
Bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowa
(196)
W magazynie
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Umbra
Ramka Flute
19x23 cm, stojąca, szklana, w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 13x18/rozmiar zdjęcia: 15x21
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Quadro
Bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowa
(307)
W magazynie
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Szklanki zestaw Mia
2 szt., 400 ml, ze szkła borokrzemowego
(1)
W magazynie
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
28 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Kinkiet Rimini
W kolorze srebra, szklany, IP44, ø10x10 cm
(2)
W magazynie
246 zł
z kodem
289 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Premier Housewares
Słój na lemoniadę Savita
4,8 l
(10)
W magazynie
306 zł
z kodem
360 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Casa De Engel
Organizery łazienkowe zestaw
4 szt., plastikowe, 17x13 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
56 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bizzotto
Krzesło Camilla
Z podłokietnikami, plastikowe
W magazynie
1 181 zł
z kodem
1 389 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Sagaform
Solniczka i pieprzniczka Oval Oak
Szklana
(206)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Joseph Joseph
Zestaw młynków do pieprzu i soli Duo
2 szt., szary, szklany
(71)
W magazynie
153 zł
z kodem
179,99 zł bez kodu
90 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Kieliszek Thalia
250 ml, do wina
(3)
W magazynie
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Quadro
Bez wiercenia/narożna, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowa, w kolorze srebra
(116)
W magazynie
133 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Rosendahl
Szklanki zestaw Grand Cru Nouveau
4 szt., 260 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
49,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Stół Argo
Ze szklanym blatem, ø 119 cm
(12)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 402 zł
z kodem
1 649 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Stół Arya
Ze szklanym blatem, 90x160 cm
(12)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 716 zł
z kodem
2 019 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Rosendahl
Młynek do soli i pieprzu Grand Cru Nouveau
Szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
z kodem
195 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sollux
Żarówka
Z gwintem E27, 3000 K, 7 W, ø 6 cm
(3)
W magazynie
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Kinkiet Da Muro Shell
W kolorze złota, szklany, 20x22x14 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Lustro Hennetved
Ścienne, 35x170 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
492 zł
z kodem
579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
zestaw 5 szt.
Compactor
Worki próżniowe zestaw Compress Lavender
5 szt.
(13)
W magazynie
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
12,80 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zestaw (2)
Premium
-15% z kodem
Black+Blum
Butelka Eau Good
600 ml, szklana
W magazynie
Ostatnia sztuka
162 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
RCR Cristalleria Italiana
Szklanki zestaw Jemma
6 szt., 350 ml
(262)
W magazynie
161 zł
z kodem
189 zł bez kodu
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Lékué
Dzbanek do herbaty
500 ml, z sitkiem, szklany, jasnobrązowy
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Pokrowiec na garnitur
Długość 60 cm, wysokość 100 cm
(146)
W magazynie
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Casa De Engel
Organizer na przyprawy
Obrotowy, plastikowy, ø 24 cm, wysokość 4 cm
(2)
W magazynie
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Quadro
Bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowa, w kolorze srebra
(106)
W magazynie
Ostatnie sztuki
148 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Misa Beaufort
Na sałatkę, szklana, ø 25 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
120 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Premier Housewares
Zestaw młynków do pieprzu i soli Cody
2 szt., w kolorze złota, plastikowy
(39)
W magazynie
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Premier Housewares
Pojemniki na żywność Freska
3 szt., plastikowe/szklane/silikonowe
(198)
W magazynie
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Lampa olejna Aura
Szklana, ø 9,5 cm, wysokość 10 cm
(3)
W magazynie
96 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
noo.ma
Wazon Tubu
Ręcznie wykonany, szklany, 9x8 cm, wysokość 24 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
195 zł
z kodem
229 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Pojemnik Freska
Na miód
W magazynie
50 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Szklanka Misa
560 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Ego Dekor
Słój na lemoniadę Authentic
12,5 l
(42)
W magazynie
Ostatnia sztuka
369 zł
z kodem
434 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Lampa olejna Aura
Szklana, ø 10,5 cm, wysokość 6 cm
(1)
W magazynie
96 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Casa De Engel
Organizer łazienkowy
Plastikowy, 26x25 cm, wysokość 15 cm
(4)
W magazynie
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Lyngby Glas
Szklanki zestaw Zero
6 szt., 420 ml
(1)
W magazynie
163 zł
z kodem
192 zł bez kodu
32 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Dekoracja świetlna Firework
Czarna, metalowa, LED, do kontaktu, 25x25x50 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki zestaw
6 szt., wiszące, plastikowe
(123)
W magazynie
Ostatnia sztuka
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
10,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
2
3
4
5
...
23
Załaduj więcej