Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Strona główna
Kategorie
Kategorie · Przezroczysty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Marka
+ Więcej (3)
Przezroczysty
1 071 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Ulubione
iDesign
Organizer na przyprawy Linus
Obrotowy, plastikowy, ø 29 cm, wysokość 4,5 cm
(388)
W magazynie
76 zł
z kodem
89,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Wazon Aino
Ręcznie wykonany, szklany, ø 22 cm, wysokość 19 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
230 zł
z kodem
271 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Rosendahl
Pojemnik na marynatę z pędzelkiem Grand Cru
Szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
107 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vialli Design
Dzbanek Mia
Szklany, 1,1 l
(1)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
La Rochére
Szklanki zestaw Troquet
4 szt., 220 ml, do whiskey
(53)
W magazynie
Ostatnia sztuka
159 zł
z kodem
187 zł bez kodu
46,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
La Rochére
Kubek Versailles
200 ml, szklany
(51)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Vacuum XL
3 szt.
(181)
W magazynie
76 zł
z kodem
89 zł bez kodu
29,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Premier Housewares
Zestaw na olej i ocet Montela
330 ml, szklany
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Pojemniki Freska
5 szt., na żywność, w naturalnym kolorze
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Unique Furniture
Stoliki zestaw Bronco
2 szt., szklane, czarne, 45x90 cm, wysokość 40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
985 zł
z kodem
1 159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bizzotto
Krzesło Camilla
Z podłokietnikami, plastikowe
W magazynie
1 181 zł
z kodem
1 389 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
RCR Cristalleria Italiana
Szklanki zestaw
6 szt., 547 ml, do whiskey
(75)
W magazynie
Ostatnia sztuka
151 zł
z kodem
178 zł bez kodu
29,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
La Rochére
Szklanka Abeille
150 ml
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Mia
2 szt., 320 ml, szklane, do latte
W magazynie
Ostatnia sztuka
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
26 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Girlanda świetlna Chania
Plastikowa, LED, solarna, IP44, długość 280 cm
(11)
W magazynie
110 zł
z kodem
128,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw Palermo
4 szt., 650 ml, do koktajli
(8)
W magazynie
185 zł
z kodem
218 zł bez kodu
54,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Miarka Layer
Plastikowa
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Cooksmart ®
Skarbonka Coastal Birds
Szklana, ø 7 cm, wysokość 13 cm
(2)
W magazynie
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 12 szt.
Wenko
Kółka do zasłony prysznicowej zestaw
12 szt., plastikowe, 6 cm
(18)
W magazynie
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
3,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Maximex
Uniwersalne osłonki na żywność zestaw
Silikonowe
(4)
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Organizer do lodówki Frigo
Plastikowy, wysokość 10 cm
(13)
W magazynie
27 zł
z kodem
31,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Hübsch
Kubki zestaw Kiosk
4 szt., 350 ml, szklane
(1)
W magazynie
145 zł
z kodem
171 zł bez kodu
42,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
La Rochére
Dzbanek Abeille
Szklany, 1 l
(43)
W magazynie
Ostatnia sztuka
145 zł
z kodem
171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Szklanki zestaw Palermo
4 szt., 500 ml
(2)
W magazynie
166 zł
z kodem
195 zł bez kodu
48,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
La Rochére
Pucharek Abeille
Do lodów, szklany, 600 ml, ø 14 cm
(73)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Vialli Design
Kubek Geo
450 ml, szklany, do latte
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
64 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Słój na lemoniadę Savita
4,8 l
(10)
W magazynie
306 zł
z kodem
360 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Umbra
Ramka Flute
19x23 cm, stojąca, szklana, czarna, rozmiar zdjęcia: 13x18/rozmiar zdjęcia: 15x21
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Worek próżniowy
(92)
W magazynie
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Mepal
Butelka Vita
700 ml, podróżna, z tritanu, szałwiowa
(22)
W magazynie
Ostatnia sztuka
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
Premium
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Sagaform
Szklanki zestaw Rocking Whiskey
6 szt., 200 ml, do whiskey
(309)
W magazynie
122 zł
z kodem
142,99 zł bez kodu
23,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Premier Housewares
Zestaw pojemników na przyprawy Luca
4 szt., szklane, 90 ml
(194)
W magazynie
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
9,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Stolik Beam
Ze szklanym blatem, niebieski, ø 45 cm, wysokość 42 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
552 zł
z kodem
649 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mepal
Pojemnik Black
500 ml/1,2 l, czarny
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
84,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Lampa olejna Aura
Szklana, ø 10,5 cm, wysokość 6 cm
(1)
W magazynie
96 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Wenko
Taśma uszczelniająca
Plastikowa
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Lampa olejna Aura
Szklana, ø 9,5 cm, wysokość 10 cm
(3)
W magazynie
96 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Ego Dekor
Miska
Dla czworonoga, szklana, z napisami, ø 24 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Rosendahl
Pojemnik Grand Cru
Na żywność, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
-15% z kodem
Markslöjd
Kinkiet Rimini
W kolorze srebra, szklany, IP44, ø10x10 cm
(2)
W magazynie
246 zł
z kodem
289 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Orion
Taca
Ø 32 cm , szklana
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Worki próżniowe zestaw Espace
2 szt.
(42)
W magazynie
61 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
La Rochére
Szklanka Versailles
340 ml
(41)
W magazynie
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Dakls
Bombka Angel
Szklana, ø 6 cm
(14)
W magazynie
23 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Kieliszek Neia
100 ml, do szampana
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
z kodem
31,95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Lina
Szklana, LED, na baterie, ø18x18 cm
(8)
W magazynie
112 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Fischer & Honsel
Żarówka Standard
Z gwintem E27, 2700 K, 4 W, ø 6 cm
(2)
W magazynie
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mepal
Maselniczka White
Biała, 10x17 cm
(14)
W magazynie
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
2
3
4
5
...
23
Załaduj więcej