Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Strona główna
Kategorie
Kategorie · Przezroczysty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Marka
+ Więcej (3)
Przezroczysty
1 070 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Stripe
4 szt., 350 ml, do wina
W magazynie
167 zł
z kodem
196 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
iDesign
Pojemnik Eco System
800 ml, na żywność, plastikowy
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Prism
4 szt., 240 ml, do szampana
W magazynie
Ostatnia sztuka
230 zł
z kodem
271 zł bez kodu
67,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ego Dekor
Pojemnik na przyprawy
Szklany, 100 ml
(10)
W magazynie
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mepal
Butelka Nordic black
900 ml, podróżna, z tritanu, czarna
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Leopold Vienna
Kawiarka Slow Coffee
500 ml, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
213 zł
z kodem
251 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
GTV
Żarówka
Z gwintem E27, 2200 K, 4 W, ze ściemniaczem, ø 12,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
96 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
GTV
Żarówka
Z gwintem E27, 4000 K, 0,5 W, ø 4,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
13 zł
z kodem
14,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Prism
4 szt., 240 ml, do szampana
W magazynie
Ostatnia sztuka
206 zł
z kodem
242 zł bez kodu
60,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Diva
2 szt., 350 ml, szklane, z podwójną ścianką/do latte
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mepal
Kubek dla dzieci Forest Friends by Little Dutch
200 ml, plastikowy, jasnoniebieski
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
83,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
iDesign
Organizer iD Wallspace
Ścienny, z plastiku z recyklingu, 39x32x20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Szklanki zestaw Prism
4 szt., 400 ml, do koktajli
W magazynie
Ostatnie sztuki
193 zł
z kodem
227 zł bez kodu
56,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Szklanki zestaw Prism
4 szt., 400 ml, do koktajli
W magazynie
Ostatnie sztuki
193 zł
z kodem
227 zł bez kodu
56,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Vialli Design
Kubek Soho
350 ml, z sitkiem, szklany
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Świeczka LED Dea
Na USB, ø 8 cm, wysokość 11 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Prism
4 szt., 240 ml, do szampana
W magazynie
Ostatnie sztuki
193 zł
z kodem
227 zł bez kodu
56,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Brandani
French press Bridge
Pojemność 350 ml, szklany, zielony
W magazynie
Ostatnia sztuka
81 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Tulip
2 szt., 350 ml, szklane, na kakao/do latte
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
22,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
MSV
Lustra
3 szt., ścienne, 30x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
106,99 zł
35,66 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Prism
4 szt., 540 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
z kodem
224 zł bez kodu
56 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mepal
Kubek dla dzieci Little Farm by Little Dutch
300 ml, plastikowy, jasnozielony
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
Ulubione
La Rochére
Miska Bubble
Do deseru/do lodów, szklana, 50 ml, ø 7,5 cm
(21)
W magazynie
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-15% z kodem
Kähler Design
Wazon Hammershøi
Ręcznie wykonany, szklany, ø 13 cm, wysokość 14 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
178 zł
z kodem
209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Light & Living
Żarówka Light
Z gwintem E27, 2000 K, ze ściemniaczem, ø 4,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 20 szt.
Joseph Joseph
Worki na śmieci zestaw Titan20/Porta
20 szt., z taśmą, 40 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
4,15 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Holmegaard
Szklanki zestaw Mikkeller
2 szt., 400 ml, do piwa
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
z kodem
177 zł bez kodu
88,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
La Rochére
Szklanki zestaw Troquet
4 szt., 100 ml, do whiskey
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
36 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mepal
Kubek dla dzieci Sunshine & Rainbow
200 ml, plastikowy, beżowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
83,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
DecoKing
Girlanda świetlna Ledlig
Plastikowa, LED, do kontaktu, z timerem, długość 200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Świeczka LED Dea
Na baterie, ø 11 cm, wysokość 15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Addis
Pojemniki na żywność Clip Tight
3 szt., 240 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
11,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Pojemnik chłodzący Beaufort
Szklany, 2,1 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Villa Altachiara
Kieliszki zestaw Mirto
6 szt., 90 ml, do likieru
W magazynie
Ostatnie sztuki
258,99 zł
43,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Verdalis
Zmywalny, z nadrukiem, ø 140 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-15% z kodem
Mepal
Kubek dla dzieci Fairy Garden by Little Dutch
200 ml, plastikowy, jasnoróżowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
83,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Wazon Ruffle
Szklany, ø 23 cm, wysokość 30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
285 zł
z kodem
335 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rosendahl
Kieliszki zestaw Premium
2 szt., 540 ml, do wina
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Nkuku
Kieliszki zestaw Mila
4 szt., 200 ml, ze szkła z recyklingu, do koktajli
W magazynie
Ostatnia sztuka
373 zł
z kodem
439 zł bez kodu
109,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Duralex
Szklanki zestaw Unie
6 szt., 280 ml
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
11,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
-15% z kodem
Sirius
Świeczka LED Dea
Na baterie, ø 8 cm, wysokość 11 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Kubki zestaw Nero
2 szt., 250 ml, do cappuccino/z podwójną ścianką
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
65 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Stelton
Butelka do saturatora Brus
Plastikowa, pojemność 1,15 l
W magazynie
108 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Villa Altachiara
Kieliszki zestaw Mirto
6 szt., 90 ml, do likieru
W magazynie
Ostatnie sztuki
259,99 zł
43,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 6 szt.
Villa Altachiara
Kieliszki zestaw Mirto
6 szt., 90 ml, do likieru
W magazynie
Ostatnie sztuki
318,99 zł
53,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mepal
Kubek dla dzieci Sunshine & Rainbow
300 ml, plastikowy, beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Ulubione
Djeco
Piłka dmuchana Space
Ø 33 cm
(20)
W magazynie
Ostatnia sztuka
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
iDesign
Separator do pojemnika iD Wallspace
Ścienny, z plastiku z recyklingu, 27x5x16 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
17
18
19
...
23
Załaduj więcej