Menu
20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanie20 zł dla CiebieKoszyk
Strona głównaStrona głównaInspiracje

Inspiracje. Przestronny salon nie tylko dla młodych par

Już sam pomysł znalezienia nowego mieszkania spełniającego wszystkie nasze wymagania może nas ogromnie stresować. Jeśli jesteś w takiej sytuacji, nie zamartwiaj się.

Przy odrobinie entuzjazmu i wyczucia estetycznego możesz stworzyć niezwykłą przestrzeń, w której będziesz czuć się świetnie nawet na kilku metrach kwadratowych. Zainspiruj się naszymi wskazówkami i przekonaj się, jak łatwo urządzić salon subtelnie połączony z jadalnią.

Tranquil Dawn – świeży, subtelny odcień

Zdaniem projektantów marki Dulux, klimat nowej dekady najlepiej oddaje kolor miętowo-szary, czyli odcień inspirowany porannym niebem Tranquil Dawn.

Barwa odpowiada na dystans międzyludzki spowodowany postępem technologicznym, a jej zadaniem jest ponowne wprowadzenie ludzkiego wymiaru i dotyku natury do naszych domów.

Zawsze znajdzie się miejsce na rośliny

Nawet w małych pomieszczeniach warto postawić kilka kwiatów lub ziół, które orzeźwią wnętrze. Wystarczy jedynie zastanowić się nad dobrym rozmieszczeniem.

Wiszące doniczki lub półki zajmą najmniej miejsca. W nieużywanym rogu pokoju świetnie będzie wyglądać wyższa donica na stojaku.

Więcej pomysłów na piękny salon znajdziesz...