Ta witryna używa plików cookie. Więcej o używanych przez nas plikach, ich zastosowaniu, modyfikacji i akceptacji można znaleźć tutaj

ok
Menu
20 złRejestracjaLogowanie20 złKoszyk
Strona głównaStrona głównaInspiracje

Kreatywny salon z artystyczną duszą

Ciągnie Cię do niecodziennego stylu i lubisz się wyróżniać? Drzemie w Tobie dusza artysty lub nieokiełznanej gwiazdy rocka? Nie pozwól, by ograniczały Cię zasady i urządź wnętrze, które będzie odzwierciedleniem Twojej wyjątkowości.

Nie bój się łączenia elementów, które wydają się przeciwstawne, wybierz różnorodne meble, otocz się ulubionymi książkami lub stwórz na ścianie małą galerię. W takim wnętrzu kreatywność Cię nie opuści, a Ty poczujesz się sam sobą.

W fotelu bujanym...

...przychodzi inspiracja. To idealne miejsce do delektowania się muzyką lub lekturą książek i czasopism. Wieczór z lampką wina i popołudnie z filiżanką kawy wraz z delikatnym kołysaniem nabiorą nowego wymiaru.

Czerń i biel

Jedna bez drugiej nie może istnieć. Nieśmiertelne połączenie, które ożywi wnętrze sprawdzi się zarówno w dodatkach, jak i elementach dominujących.

Inspirująca muzyka

Jeżeli chcesz cieszyć się tonami i melodiami w pełnej krasie, postaw na gramofon, który można podłączyć do głośników.

Daj sobie czas

Przy tworzeniu swojego gniazdka pośpiech nie jest dobrym doradcą. W przypadku eklektycznego wnętrza warto kierować się zasadą, aby nie włączać do kompozycji więcej niż 3 wyrazistych kolorów.

Chciałbyś zobaczyć inne inspiracje?