-15% na dywany z kodem DYWANY15 | Już tylko do północy →
20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanieKoszykMenu

Materiał. Dębowe drewno

Charakterystyczny wzór, przyjemna powierzchnia, przytulne wrażenie i dobre właściwości. To tylko niektóre z zalet, które w skrócie najlepiej opisują jeden z ulubionych naturalnych materiałów – drewno dębowe.

Pasuje do każdego pomieszczenia i prezentuje się wspaniale w różnych stylach wnętrz. Co więcej, naturalny, jasny odcień drewna optycznie powiększy małe pomieszczenia i doda im lekkości.

Właściwości drewna

Drewno dębowe przewyższa na wiele sposobów inne gatunki. Jego wysoka gęstość sprawia, że jest bardzo silne i wytrzymałe. Oprócz tego, jest odporne na owady, grzyby, pleśnie oraz ciężkie warunki atmosferyczne.

Nie tylko jego doskonałe parametry techniczne, ale także niepowtarzalna struktura i wygląd sprawiają, że jest to najbardziej pożądany materiał zarówno w meblach, akcesoriach, jak i dekoracjach.

Materiał, który przetrwa trendy

Dębowy stół do jadalni to inwestycja, która będzie się zwracać każdego dnia. Przetrwa pokolenia, a ewentualne uszkodzenia można łatwo zeszlifować zachowując idealny wygląd. Bez względu na to, czy zdecydujesz się na drewno dębowe w postaci głównego mebla, czy postawisz jedynie na dodatki z tego materiału, efekt zawsze będzie zachwycający.

Piękno, które się nie nudzi

Kto nie chciałby mieć przestronnego mieszkania z wypolerowanym parkietem dębowym. Ale nawet jeśli nie mieszkasz w budynku z długą historią, nadal możesz cieszyć się luksusem litego drewna.

Stolik kawowy lub komoda będzie inwestycją, którą pokochasz na całe swoje życie i jej jakość będą doceniać nawet następnego pokolenia.

Gazzda, ponadczasowa jakość

Marka Gazzda powstała w 2013 roku w Bośni i Hercegowinie, obszarze, który łączy wschód z zachodem oraz dziewicze lasy z czystymi wodospadami. Za cel postawiła sobie tworzyć meble w ponadczasowym duchu, które uczynią dom pięknym i przytulnym.

Właśnie ze względu na swoją wyjątkowość ma na koncie kilka międzynarodowych nagród, w tym Red Dot Design Awards, czy Interior Innovation Award.

Chciałbyś zobaczyć inne style lub materiały?