Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Serwowanie napojów
Kawa i herbata
Kubki i filiżanki
Filiżanki
Filiżanki
...
Kubki i filiżanki
Filiżanki
Filiżanki · Oferty i zniżki
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Materiał
Rodzaj
+ Więcej (6)
Oferty i zniżki
204 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Salt&Pepper
Filiżanka Meridian
Kamionkowa, w kolorze kości słoniowej, 240 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Salt&Pepper
Filiżanka Meridian
Kamionkowa, zielona/szara, 240 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Filiżanka Grespresso
Kamionkowa, ciemnozielona, 190 ml
(1)
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Filiżanka Brisa
Kamionkowa, na espresso/ze spodkiem, biała, 70 ml
(1)
W magazynie
68 zł
z kodem
85,57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Casafina
Filiżanka Poterie
Kamionkowa, ciemnobrązowa, 190 ml
W magazynie
45 zł
z kodem
55,90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Filiżanka Imogen
Kamionkowa, beżowa, 175 ml
(1)
W magazynie
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Filiżanka Nini
Ceramiczna, na espresso, jasnozielona/jasnoróżowa, 110 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
House Nordic
Filiżanki zestaw Viola
4 szt., kamionkowe, szarobeżowe, 360 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
29,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Filiżanka Hammershøi Poppy
Porcelanowa, ze spodkiem, biała, 380 ml
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
150 zł
z kodem
187 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Filiżanka Neri
Ceramiczna, do cappuccino/ze spodkiem, czarna, 200 ml
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Filiżanka Julnet
Ceramiczna
W magazynie
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bredemeijer
Filiżanki zestaw Umea
2 szt., ceramiczne, beżowe, 200 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
46,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Filiżanka Tea Time
Ceramiczna, do cappuccino/ze spodkiem, czarna, 250 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bredemeijer
Filiżanki zestaw Jari
3 szt., ceramiczne, 200 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
28,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Check
4 szt., ceramiczne, 375 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
197 zł
z kodem
246 zł bez kodu
61,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bredemeijer
Filiżanki zestaw Jang
2 szt., żeliwne, szare, 100 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Nigel
4 szt., ceramiczne, niebieskie, 300 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
74,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bredemeijer
Filiżanki zestaw Xilin
2 szt., żeliwne, bordowe, 100 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Dakls
Filiżanka Xmas Tree
Porcelanowa, ze spodkiem, biała, 110 ml
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ladelle
Filiżanka Cafe
Ceramiczna, do latte, jasnobrązowa, 300 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Filiżanka Snowman
Porcelanowa, ze spodkiem, biała, 110 ml
(4)
W magazynie
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Filiżanka Hammershøi
Porcelanowa, do cappuccino, ciemnoniebieska, 200 ml
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Filiżanki zestaw Sferico
2 szt., szklane, na espresso/z podwójną ścianką, 70 ml
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
29 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ladelle
Filiżanka Ombre
Ceramiczna, do cappuccino, biała/czarna, 300 ml
(9)
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ladelle
Filiżanka Abode
Porcelanowa, do cappuccino, ciemnoniebieska, 250 ml
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Green Gate
Filiżanka
Porcelanowa, na espresso, biała/w kolorze złota, 100 ml
(2)
W magazynie
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Ladelle
Filiżanka
Szara, 300 ml
(3)
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ladelle
Filiżanka Host
Ceramiczna, do cappuccino, zielona, 300 ml
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Remember
Filiżanka Greta
Ceramiczna, ze spodkiem, różowa, 250 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
192 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Costa Nova
Filiżanki zestaw Grespresso
8 szt., ceramiczne, na espresso, niebieskie, 210 ml
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
314 zł
z kodem
392 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Casafina
Filiżanka Taormina
Kamionkowa, na espresso/ze spodkiem, biała, 100 ml
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Casafina
Filiżanka Pacifica
Kamionkowa, ze spodkiem, czerwona, 210 ml
(1)
Dostawa od 21.10.2026
65 zł
z kodem
81,70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Ewan
4 szt., kamionkowe, na espresso, brązowe, 150 ml
(5)
Dostawa od 21.10.2026
103 zł
z kodem
129 zł bez kodu
32,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Filiżanki zestaw Amo
2 szt., szklane, ze spodkiem/z podwójną ścianką, 250 ml
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
47 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Design Letters
Filiżanka A-Z
Porcelanowa, czarna, 250 ml
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ladelle
Filiżanka Host
Ceramiczna, do cappuccino, czarna/beżowa, 300 ml
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
House Nordic
Filiżanki zestaw Viola
4 szt., kamionkowe, beżowe, 360 ml
(2)
Dostawa od 19.10.2026
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Pantone
Filiżanka Blue 2150
Porcelanowa, na espresso, niebieska, 120 ml
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
-20% z kodem
Nowość
Pantone
Filiżanka Red 2035
Porcelanowa, na espresso, czerwona, 120 ml
(114)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
-20% z kodem
Nowość
Pantone
Filiżanka Light Blue 550
Porcelanowa, na espresso, jasnoniebieska, 120 ml
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
-20% z kodem
Nowość
Pantone
Filiżanka Red 2035
Porcelanowa, do cappuccino, czerwona, 175 ml
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Filiżanka Grespresso
Kamionkowa, na espresso, pomarańczowa, 100 ml
(6)
W magazynie
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Fauni
3 szt., ceramiczne, do cappuccino, 205 ml
(2)
Dostawa od 21.10.2026
142 zł
z kodem
177 zł bez kodu
59 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Blomus
Filiżanki zestaw Makoto Steel
2 szt., ze stali nierdzewnej, z podwójną ścianką, w kolorze srebra
Dostawa od 20.10.2026
148 zł
z kodem
185 zł bez kodu
92,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Blomus
Filiżanki zestaw Makoto Steel
2 szt., ze stali nierdzewnej, z podwójną ścianką, w kolorze srebra
Dostawa od 20.10.2026
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
99,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Blomus
Filiżanki zestaw Makoto Steel
2 szt., ze stali nierdzewnej, na espresso/z podwójną ścianką, w kolorze srebra
Dostawa od 20.10.2026
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
80,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Orion
Filiżanki zestaw Statek
6 szt., ceramiczne, do latte, kremowe, 340 ml
(2)
Dostawa od 22.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
16,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Filiżanka Grespresso
Kamionkowa, na espresso, ciemnozielona, 100 ml
(1)
W magazynie
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
1
2
3
4
5
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Kubki
Cukierniczki
Serwisy do herbaty
Ulubione filtry
Porcelanowe filiżanki
Filiżanki do kawy
Filiżanki na espresso
Filiżanki do cappuccino
Filiżanki ze spodkiem