Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Serwowanie napojów
Kawa i herbata
Kubki i filiżanki
Filiżanki
Filiżanki
...
Kubki i filiżanki
Filiżanki
Filiżanki · Oferty i zniżki
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Materiał
Rodzaj
+ Więcej (6)
Oferty i zniżki
204 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Nowość
ONA
Filiżanka Duo
Kamionkowa, na espresso, ciemnozielona, 130 ml
(1)
Dostawa od 23.10.2026
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Nowość
BonBistro
Filiżanka Nuance
Porcelanowa, do cappuccino, jasnoszara, 200 ml
Dostawa od 23.10.2026
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
ONA
Filiżanka Duo
Kamionkowa, ciemnozielona, 270 ml
(1)
Dostawa od 23.10.2026
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Vivielle
4 szt., kamionkowe, do latte, ciemnobrązowe, 325 ml
Dostawa od 21.10.2026
297 zł
z kodem
371 zł bez kodu
92,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Rosalynde
4 szt., ceramiczne, zielone, 400 ml
Dostawa od 21.10.2026
302 zł
z kodem
378 zł bez kodu
94,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Filiżanka Paula
Kamionkowa, różowa, 195 ml
(1)
Dostawa od 21.10.2026
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
S|P Collection
Filiżanki zestaw Odette
2 szt., new bone china, na espresso, białe, 190 ml
Dostawa od 23.10.2026
98 zł
z kodem
122 zł bez kodu
61 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Casafina
Filiżanka Pacifica
Kamionkowa, zielona, 210 ml
Dostawa od 21.10.2026
38 zł
z kodem
47,30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
S|P Collection
Filiżanka Arto
Kamionkowa, brązowa/beżowa, 200 ml
Dostawa od 23.10.2026
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Casafina
Filiżanka Pacifica
Kamionkowa, ze spodkiem, zielona, 210 ml
(1)
Dostawa od 21.10.2026
65 zł
z kodem
81,70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Orion
Filiżanki zestaw Statek
6 szt., ceramiczne, na espresso, kremowe, 90 ml
(2)
Dostawa od 22.10.2026
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
10,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Filiżanka Pearl
Kamionkowa, na espresso/ze spodkiem, biała, 90 ml
(2)
Dostawa od 21.10.2026
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Aby zobaczyć więcej wyników usuń jeden z filtrów
Oferty i zniżki
1
2
3
4
5
Powiązane kategorie
Kubki
Cukierniczki
Serwisy do herbaty
Ulubione filtry
Porcelanowe filiżanki
Filiżanki do kawy
Filiżanki na espresso
Filiżanki do cappuccino
Filiżanki ze spodkiem