Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje
...
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje · Oferty i zniżki
Dekoracje ścienne
Lustra
Zegary i budziki
Kwiaty i doniczki
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Dekoracje sezonowe
Oświetlenie dekoracyjne
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Motyw
Kształt
+ Więcej (6)
Oferty i zniżki
4 455 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
House Nordic
Lustro Pagani
Ścienne, 57x160 cm
(11)
W magazynie
455 zł
z kodem
569 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Zegar Moreno
Ø 25,5 cm, wysokość 42,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
312 zł
z kodem
390 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Lustro Arcus
Ścienne, 50x70 cm
W magazynie
188 zł
z kodem
235 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Lustro Butterfly
Ścienne, ø 87 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
619 zł
z kodem
774 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Bonami Selection
Doniczka Isabel
Betonowa, z otworem drenażowym , ø 14,5 cm, wysokość 23 cm
(73)
W magazynie
186 zł
z kodem
232,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Kalendarz adwentowy Richie
10x38x33 cm
(6)
W magazynie
383 zł
z kodem
479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Maximex
Lustro
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 7x, ø 15 cm
(25)
W magazynie
90 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Kwietnik Tower
Metalowy, 26,5x25 cm, wysokość 70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
391 zł
z kodem
489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Gingko
Dekoracja świetlna Booklight
Na USB, stołowa/przenośna, drewniana/papierowa, brązowa, szerokość 2,5 cm, długość 21,5 cm, wysokość 17 cm
(40)
W magazynie
294 zł
z kodem
367 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Taca dekoracyjna Lenorel
Marmurowa, 23x30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
191,85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Kähler Design
Świecznik Nobili
Na świeczkę typu tealight, porcelanowy
(43)
W magazynie
Ostatnie sztuki
151 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
OYOY Mini
Organizer wiszący Saga
Tekstylny, 40x2x24 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Sztuczna choinka Vita
Ø 17 cm, wysokość 150 cm
(8)
W magazynie
306 zł
z kodem
382 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Vánoční stromeček
Sztuczna choinka Pine
Ø 136 cm, wysokość 220 cm
(11)
W magazynie
647 zł
z kodem
809 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 10 szt.
Ambiance
Zestaw naklejek Lorena
10 szt., na podłogę, 20x18 cm
(15)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
9,90 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Lustro Faun
Ścienne, 40x70 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
387 zł
z kodem
484 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, szary, 50x25 cm, wysokość 18 cm
(274)
W magazynie
170 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Roger la Borde
Kalendarz adwentowy A Christmas Party
Kartonowy
(1)
W magazynie
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Oranges
70x100 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
342 zł
z kodem
427,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Konewka Flora
Szklana, 1 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Figurka Woman With Butterfly
Z żywicy polimerowej, 21x20 cm, wysokość 36,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
301 zł
z kodem
376 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Cool Retro Cuadrado
Ścienny, wysokość 28 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Cuckoo
Ścienny, ø 31,5 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
319 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Styler
Lustro Lahti
Ścienne, 47x127 cm
(112)
W magazynie
Ostatnie sztuki
232 zł
z kodem
289,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Roger la Borde
Kalendarz adwentowy Brilliant Birds
Kartonowy
(3)
W magazynie
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Zegar Roma
Zewnętrzny, ścienny, ø 38 cm
(147)
W magazynie
156 zł
z kodem
194,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Esschert Design
Podpórka do roślin
8 szt., metalowa, 6x3 cm, wysokość 131 cm
(1)
W magazynie
399 zł
z kodem
499 zł bez kodu
62,38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Karlsson
Zegar Sunburst
Ścienny, ø 50 cm
(66)
W magazynie
403 zł
z kodem
504 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Esencia Dome
Ścienny, ø 30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Karlsson
Zegar Pure
Ścienny, ø 22 cm
(42)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
193 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
noo.ma
Taca dekoracyjna Tenu
Drewniana, 15x32 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
168 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Morris
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Parus Pair
60x80 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
z kodem
176,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Taca dekoracyjna Travertine
Kamienna, 15x30,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Yes Everyday
Wazon Zeyra
Ceramiczny, 13,5x17,5 cm, wysokość 20 cm
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Hannah
Na baterie, wisząca, szklana, biała, ø 1,5 cm, wysokość 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Kwietnik Oval
Metalowy, 20x60 cm, wysokość 70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
675 zł
z kodem
844 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świecznik Trudy
Kamionkowy
(4)
W magazynie
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Styler
Obraz Central Park
150x60 cm, drukowany, na płótnie
(25)
W magazynie
Ostatnie sztuki
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Naklejka
Lustrzana, na drzwi/na ścianę/na meble, 58x150 cm
(5)
W magazynie
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Konewka Sausage Dog
Porcelanowa
(7)
W magazynie
98 zł
z kodem
121,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Lampa olejna Aura
Szklana, ø 10,5 cm, wysokość 6 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Umbra
Ramka Flute
19x23 cm, stojąca, szklana, czarna, rozmiar zdjęcia: 13x18/rozmiar zdjęcia: 15x21
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Zone
Pojemnik na chusteczki Ume
Plastikowy, 14x26 cm, wysokość 11 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
178 zł
z kodem
222 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Doniczki zestaw Rotja
3 szt., terakotowe, z otworem drenażowym , ø 47 cm, wysokość 57 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 022 zł
z kodem
1 278 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Lampion Firefly
Metalowy, ø 22 cm, wysokość 35 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
343 zł
z kodem
429 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Mauro Ferretti
Wazon Woman
Porcelanowy, biały, 13x15 cm, wysokość 29 cm
(28)
W magazynie
Ostatnia sztuka
190 zł
z kodem
237,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Świecznik Quira
Metalowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
z kodem
106,58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
1
...
7
8
9
...
93
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Zegary i budziki
Lustra
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Dekoracje ścienne
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Naklejki
Ulubione filtry
Dekoracje w stylu retro
Metalowe dekoracje
Dekoracje z wielkanocnym motywem
Wszystkie ozdoby świąteczne
Wiosenne dekoracje