Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje
...
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje · Oferty i zniżki
Dekoracje ścienne
Lustra
Zegary i budziki
Kwiaty i doniczki
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Dekoracje sezonowe
Oświetlenie dekoracyjne
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Motyw
Kształt
+ Więcej (6)
Oferty i zniżki
4 459 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Ulubione
Sass & Belle
Kominek zapachowy Frida
Ø 9 cm, wysokość 13,5 cm
(54)
W magazynie
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Lustro Unoa
Ścienne, 50x140 cm
(1)
W magazynie
279 zł
z kodem
349 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Ramki zestaw Exhibit
66x69 cm, 5 szt., ścienne, metalowe, w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 10x15/rozmiar zdjęcia: 13x18
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
234 zł
z kodem
293 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Esencia Classic XL
Ścienny, ø 60 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
319 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Lampa olejna
Z lastryko, ø 14 cm, wysokość 15,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Doniczka Berries
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 20 cm, wysokość 22,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
294 zł
z kodem
368 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Garden Pleasure
Kwietnik
Ze stali, 28x59 cm, wysokość 58 cm
(18)
W magazynie
194 zł
z kodem
243 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Myrtle
50x70 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
303 zł
z kodem
379 zł bez kodu
189,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Bonami Selection
Doniczka Terrazzo
Betonowa, z otworem drenażowym , ø 34 cm, wysokość 37 cm
(101)
W magazynie
278 zł
z kodem
348 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Sass & Belle
Osłonka na doniczkę Frida
Ręcznie malowana, kamienna, bez otworu drenażowego, ø 12 cm, wysokość 14 cm
(27)
W magazynie
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Miska dekoracyjna Tibor
Kamienna, ø 30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
217 zł
z kodem
271 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Gingko
Budzik Flip Click
Cyfrowy, 11,5x7 cm, wysokość 3 cm
(49)
W magazynie
201 zł
z kodem
251 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Nowość
Sass & Belle
Ozdoba świąteczna Pastel de Nata
Szklana, 3 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Sass & Belle
Ozdoba świąteczna Sardine
Szklana, 5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Mini
Pojemniki dziecięce zestaw Mana
3 szt., kartonowe, geometryczne, 31x22 cm, wysokość 14 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
201 zł
z kodem
251 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Obraz Maha
102x82 cm, 3D, z ramą w zestawie/na płótnie
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
341 zł
z kodem
426,32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-20% z kodem
Balvi
Skarbonka Oink
Ceramiczna, 20x17 cm, wysokość 18,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Konewka Flora
Szklana, 1 l
(6)
W magazynie
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Wazony zestaw Maien
7 szt., kamionkowe, ø 7 cm, wysokość 14 cm
(11)
W magazynie
179 zł
z kodem
224 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
The Poster Club
Plakat Meet Me At Jaurés – Sofia Lind
50x50 cm
(1)
W magazynie
278 zł
z kodem
348 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Styler
Obraz Ash
70x100 cm, z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
298 zł
z kodem
372 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Dekoracja ścienna Jaime
Bambusowa, wysokość 75 cm
(4)
W magazynie
186 zł
z kodem
233 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bizzotto
Sztuczna roślina Austorderia
Ø 55 cm, wysokość 145 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
220 zł
z kodem
275 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Dziecięcy kosz na zabawki Cillie
Z trawy morskiej, z nadrukiem, w naturalnym kolorze, ø 28x41 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
293 zł
z kodem
366 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Osłonki na doniczki zestaw Svarta
2 szt., metalowe, bez otworu drenażowego, ø 24,5 cm, wysokość 28 cm
(5)
W magazynie
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Pojemnik na chusteczki Ume
Plastikowy, 13x13 cm, wysokość 15 cm
(2)
W magazynie
178 zł
z kodem
222 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świeczniki zestaw Siffer
3 szt., z żywicy polimerowej
W magazynie
168 zł
z kodem
210 zł bez kodu
70 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Wazon Aram
Ceramiczny, kremowy, ø 14,5 cm, wysokość 37,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
194 zł
z kodem
242 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Taca dekoracyjna Lenorel
Marmurowa, 28x43 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
213 zł
z kodem
266,45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Maximex
Kwietnik Vertical
Metalowy, 62x56,5 cm, wysokość 108 cm
(8)
W magazynie
259 zł
z kodem
324 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Wallity
Dekoracja ścienna Tutku
Drewniana/metalowa, wysokość 58 cm
(85)
W magazynie
319 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Lan 3D Illusion
70x100 cm, - iluzja 3D/z ręcznie malowanymi elementami, z ramą w zestawie/na płótnie
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
551 zł
z kodem
689 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Taca dekoracyjna Marble
Marmurowa, 16x31 cm
(4)
W magazynie
288 zł
z kodem
360 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Styler
Obraz Circles 3D Illusion
70x100 cm, - iluzja 3D, z ramą w zestawie/na płótnie
(22)
W magazynie
335 zł
z kodem
419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Lofty
Ścienny, ø 40 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
316 zł
z kodem
394,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
S|P Collection
Podpórki do książek Opus
2 szt., kamienne
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
163 zł
z kodem
204 zł bez kodu
102 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Karlsson
Zegar Charm
Ścienny, ø 30 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
S|P Collection
Taca dekoracyjna Suds
Z żywicy polimerowej, 15x27 cm
W magazynie
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Osłonka na doniczkę
Ręcznie wykonana, na zioła, ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 22,5 cm, wysokość 17,5 cm
(9)
W magazynie
142 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Pojemnik na chusteczki
Metalowy, 12x20 cm, wysokość 8 cm
(78)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Yes Everyday
Kwietnik Henley
Metalowy, 42,5x47,5 cm, wysokość 60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Lustro Bosaro
Ścienne, 54x80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
264 zł
z kodem
330 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Free Play 2
60x80 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(5)
W magazynie
583 zł
z kodem
729 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Wazon Bashir
Ręcznie wykonany, kamionkowy, niebieski, ø 16 cm, wysokość 12 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
90 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
OYOY Living Design
Osłonka na doniczkę Kupla
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 30 cm, wysokość 25 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
225 zł
z kodem
281 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Ulubione
Wallity
Obraz Claude Monet
100x70 cm, - reprodukcja/drukowany, na płótnie
(210)
W magazynie
182 zł
z kodem
227 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Zegar New Classic
Ścienny, ø 40,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
327 zł
z kodem
409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Umbra
Lustro Hubba
Ścienne/stojące, 46x157 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
2
3
4
5
...
93
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Zegary i budziki
Lustra
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Dekoracje ścienne
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Naklejki
Ulubione filtry
Dekoracje w stylu retro
Metalowe dekoracje
Dekoracje z wielkanocnym motywem
Wszystkie ozdoby świąteczne
Wiosenne dekoracje