Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje
...
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje · Oferty i zniżki
Dekoracje ścienne
Lustra
Zegary i budziki
Kwiaty i doniczki
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Dekoracje sezonowe
Oświetlenie dekoracyjne
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Motyw
Kształt
+ Więcej (6)
Oferty i zniżki
4 470 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
knor
Ramka
44x54 cm, ścienna, plastikowa, szara, rozmiar zdjęcia: 40x50
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Wazon Brenna
Wysoki, ze szkła z recyklingu, ø 22 cm, wysokość 51 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
225 zł
z kodem
265,15 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
LEGO®
Pojemnik dziecięcy Head Happy Boy Mini
Plastikowy, z nadrukiem, żółty, ø 10 cm, wysokość 11,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
50,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
Homéa
Świeca Rustic
Czas palenia 26 h, liczba knotów 1 szt., ø 7 cm, wysokość 10 cm
(1)
W magazynie
20 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Clara
Czarna, papierowa, do kontaktu, ø45x21 cm
(1)
W magazynie
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sass & Belle
Bombki zestaw Disco Stars Mini
12 szt., szklane, ø 3 cm
(1)
W magazynie
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
5,42 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
knor
Obrazy zestaw Coffee
20x20 cm, 2 szt.
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karlsson
Zegar Grato Pendulum
Wahadłowy/ścienny, ø 41 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
LEGO®
Pojemnik dziecięcy Head Skeleton S
Plastikowy, z nadrukiem, zielony, ø 16 cm, wysokość 19 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
OYOY Mini
Dziecięce kosze na zabawki Foxy
2 szt., tekstylne, z nadrukiem, beżowe, ø 18x22 cm
(1)
W magazynie
64 zł
z kodem
75 zł bez kodu
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
PT LIVING
Wazon Animado Anillo
Szklany, jasnoróżowy, ø 13,5 cm, wysokość 28 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
149 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Bizzotto
Wazon Reel
Ręcznie wykonany, metalowy, w kolorze złota, 13,5x13,5 cm, wysokość 31,5 cm
(1)
W magazynie
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Unipar
Świeca Sweetness
Czas palenia 32 h, ø 7 cm, wysokość 8 cm
(1)
W magazynie
51 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Yes Everyday
Wazon Kaelis
Ceramiczny, 21,5x23,5 cm, wysokość 20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Dakls
Bombki zestaw
3 szt., plastikowe, ø 6 cm
(1)
W magazynie
20 zł
z kodem
23 zł bez kodu
7,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Villa Collection
Osłonka na doniczkę Calbe
Betonowa, bez otworu drenażowego, ø 22 cm, wysokość 22,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
148 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Forest Friends
Szklana, LED, na baterie, ø8x9 cm
(1)
W magazynie
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Yes Everyday
Wazon Florysia
Ceramiczny, kremowy, 6x10 cm, wysokość 21 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Lustro Alura
Ścienne, z drewnianą ramą, 45,5x47 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
497 zł
z kodem
585 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Yes Everyday
Lampion LED Juny
Szary, tekstylny, LED, przenośny, solarny, IP44, ø15,5x17 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
78,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Sztuczny kwiat Edge
Ø 30 cm, wysokość 80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
307 zł
z kodem
361 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Spirella
Lustro Alesia
Kosmetyczne, 14x24 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
107 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
The Poster Club
Plakat Dancing – By Garmi
40x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
187 zł
z kodem
220 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
PT LIVING
Obraz Margarita
31,5x41,5 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Esschert Design
Konewka
Metalowa, 1 l
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
127 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Dziecięce kosze na zabawki Agnes
2 szt., z hiacyntu wodnego, w naturalnym kolorze, ø 32x32 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
279 zł
z kodem
328 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
ILLUME x Bloomingville
Świeca Cozy Nectarine
Zapachowa, czas palenia 50 h, liczba knotów 1 szt., ø 8 cm, wysokość 9 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Czas palenia 60 h, ø 7 cm, wysokość 20 cm
(1)
W magazynie
53 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Star Trading
Girlanda świetlna Bliss
Bordowa, szklana, LED, na baterie, długość 160 cm
(1)
W magazynie
105 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Styler
Obraz Spices Box
30x30 cm, drukowany, szklany
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
82 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Taca dekoracyjna Opal
Szklana, 14x25,5 cm
(1)
W magazynie
179 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Birdshape
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
348 zł
z kodem
409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
PT LIVING
Świecznik Animado Anillo
Na świeczkę typu tealight, szklany
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Styler
Obraz Virgin Forest
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
176 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Styler
Obrazy zestaw Parisienne
30x40 cm, 3 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
162 zł
z kodem
190 zł bez kodu
63,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brandani
Dyfuzor
Ø 9 cm, wysokość 12 cm
(1)
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Esschert Design
Kula nawadniająca
Szklana, 197 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Lustro Loft Slate
Ścienne, 69x95 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
475 zł
z kodem
559 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
PT LIVING
Świecznik Animado Anillo
Na świeczkę typu tealight, szklany
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Keter
Doniczka Deco Rectangle
Samonawadniająca, plastikowa, z otworem drenażowym , wysokość 45,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
411 zł
z kodem
483,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Karlsson
Zegar Modern Doggy
Ścienny, wysokość 29 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
323 zł
z kodem
380 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
The Poster Club
Plakat The Cat’s In The Bag – Chloe Purpero Johnson
30x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
187 zł
z kodem
220 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kähler Design
Świecznik Kantarel
Ceramiczny
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
The Poster Club
Plakat Kittens – Enikő Katalin Eged
30x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
187 zł
z kodem
220 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Green Grafica
32x42 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
226 zł
z kodem
266 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
PT LIVING
Obraz Mojito
31,5x41,5 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Zilverstad
Ramka Sweet Memory
11x16 cm, stojąca/ścienna, metalowa, czarna, rozmiar zdjęcia: 10x15
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
The Poster Club
Plakat Blue Stripe at Concorde – Sofia Lind
50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
332 zł
z kodem
391 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
45
46
47
...
94
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Zegary i budziki
Lustra
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Dekoracje ścienne
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Naklejki
Ulubione filtry
Dekoracje w stylu retro
Metalowe dekoracje
Dekoracje z wielkanocnym motywem
Wszystkie ozdoby świąteczne
Wiosenne dekoracje