Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje
...
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje z kodem zniżkowym
Dekoracje ścienne
Lustra
Zegary i budziki
Kwiaty i doniczki
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Dekoracje sezonowe
Oświetlenie dekoracyjne
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Motyw
Kształt
+ Więcej (6)
Kod zniżkowy
4 441 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Candy Shock
Neon Rectangle
LED, biały, 8 W, 30x2 cm, wysokość 40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
214 zł
z kodem
267 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Gingko
Dekoracja świetlna Amber
Na USB, stołowa/przenośna, drewniana/szklana, ciemnobrązowa, szerokość 8 cm, długość 8 cm, wysokość 9,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Czas palenia 50 h, ø 7 cm, wysokość 18 cm
(4)
W magazynie
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Wazon Irving
Ręcznie malowany, kamionkowy, 7,5x10,5 cm, wysokość 22 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Lustro
Kosmetyczne, ø 17 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Obraz Silpa
200x120 cm, z ramą w zestawie/na płótnie
(4)
Dostawa od 09.12.2026
1 620 zł
z kodem
2 025 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sara
Do ładowarki, biała, ø 5 cm, wysokość 25 cm
(4)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Styler
Zegar Feminine line
Ścienny, ø 30 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Green
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(8)
Dostawa od 04.11.2026
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
75,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Naklejka
Lustrzana, na drzwi/na ścianę/na meble, 58x150 cm
(5)
W magazynie
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Ramka Prague
23x32 cm, ścienna, w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 21x30
(5)
W magazynie
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świecznik Trudy
Kamionkowy
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
90,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
SP TREND
Płytki samoprzylepne zestaw Statuario Venato
6 szt., na ścianę, 60x30 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
16,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Crystal
50x70 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(5)
Dostawa od 04.11.2026
335 zł
z kodem
419 zł bez kodu
209,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Girlanda świetlna Tri
W kolorze srebra, metalowa, LED, na baterie, z timerem, długość 160 cm
(5)
W magazynie
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Penelope
70x100 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
300 zł
z kodem
375 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
knor
Ramka
55x45 cm, ścienna, plastikowa, w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 10x15/rozmiar zdjęcia: 13x18
(3)
W magazynie
128 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
PT LIVING
Taca dekoracyjna Pure
Metalowa, ø 39,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Zilverstad
Ramka Family Tree
27x18 cm, stojąca, metalowa, w kolorze srebra
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
234 zł
z kodem
293 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Nostalgia 2
52x72 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
379 zł
z kodem
474 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Lustro Arc
Ścienne, ø 80 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
451 zł
z kodem
564 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Doniczki zestaw
2 szt., ceramiczne, ø 22 cm, wysokość 19 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
263 zł
z kodem
329 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Świecznik Singles
Na świeczkę typu tealight, metalowy
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Markslöjd
Dekoracja świetlna Junior
Do kontaktu, stołowa, metalowa/szklana, w kolorze srebra, szerokość 6,5 cm, długość 37 cm, wysokość 50 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
359 zł
z kodem
449 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
SQUISHMALLOWS
Ozdoba świąteczna Darla
Tekstylna, 10 cm
(3)
W magazynie
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Clara
2 szt., na baterie, stołowa, z wosku, biała, ø 8 cm, wysokość 10 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
47 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Lustro Hub
Stojące, 37x157 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Ramka Malaga
22x28 cm, ścienna, pomarańczowa, rozmiar zdjęcia: 15x21
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
KIS
Pojemnik dziecięcy C Box Style
Plastikowy, z nadrukiem, biały, 37x26 cm, wysokość 15 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (5)
-20% z kodem
House Nordic
Zegar Istanbul
Ścienny, ø 30 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Bombka Ciri
Szklana, ø 8 cm
(3)
W magazynie
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Świecznik elektryczny Organo
Do kontaktu, metalowy, czarny, szerokość 4 cm, długość 17 cm, wysokość 30 cm
(3)
W magazynie
230 zł
z kodem
287 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Star Trading
Świecznik elektryczny Gustavo
Do kontaktu, metalowy/plastikowy, czarny, szerokość 6 cm, długość 37 cm, wysokość 37 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
264 zł
z kodem
330 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świecznik Elef
Kamionkowy
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
IHR
Świecznik
Na świeczkę typu tealight, szklany
(3)
W magazynie
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille Exclusive
Na baterie, biała, ø 6 cm, wysokość 25 cm
(3)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Styler
Lustro Stella
Ścienne/stojące, 40x150 cm
(3)
W magazynie
252 zł
z kodem
315 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Świecznik
Na świeczkę typu tealight, szklany
(3)
W magazynie
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Unipar
Świeca Element
Czas palenia 48 h, ø 7 cm, wysokość 10 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
62,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
knor
Ramka
75x30 cm, ścienna, plastikowa, czarna, rozmiar zdjęcia: 10x15
(3)
W magazynie
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Doniczka Kokedama
Bez otworu drenażowego, ø 9 cm, wysokość 7 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Łańcuch choinkowy Boa
180 cm
(3)
W magazynie
19 zł
z kodem
24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Artevasi
Doniczka Juno
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 14 cm, wysokość 13 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
45,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Ego Dekor
Dekoracja wielkanocna
(3)
W magazynie
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Zegar Takamaka
Ścienny, ø 40 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Miska dekoracyjna Carsoli
Metalowa, 12,5x15 cm
(3)
W magazynie
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Taca dekoracyjna Ikigai
Ø 14 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Dekoracja świetlna Flamme Ring
Na baterie, wisząca, metalowa/z wosku, w kolorze srebra, szerokość 2,5 cm, długość 28,5 cm, wysokość 30 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
29
30
31
...
93
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Zegary i budziki
Lustra
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Dekoracje ścienne
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Naklejki
Ulubione filtry
Dekoracje w stylu retro
Metalowe dekoracje
Dekoracje z wielkanocnym motywem
Wszystkie ozdoby świąteczne
Wiosenne dekoracje