Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje
...
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje z kodem zniżkowym
Dekoracje ścienne
Lustra
Zegary i budziki
Kwiaty i doniczki
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Dekoracje sezonowe
Oświetlenie dekoracyjne
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Motyw
Kształt
+ Więcej (6)
Kod zniżkowy
4 437 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Sztuczny fikus Ficus
Ø 60 cm, wysokość 210 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
731 zł
z kodem
914 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Kwietnik na kółkach Indoor & Outdoor
Drewniany, ø 29 cm, wysokość 8 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rex London
Ramka
20x15 cm, ścienna, metalowa, w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 15x20
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Green Gate
Świecznik Laura
Metalowy, ze świątecznym motywem
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Green Gate
Świecznik Laura
Metalowy, ze świątecznym motywem
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Balvi
Ramka Isernia
44,5x28,5 cm, ścienna, plastikowa, biała, rozmiar zdjęcia: 10x15
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Ramka Kyoto White
29x53 cm, ścienna, biała, rozmiar zdjęcia: 10x10/rozmiar zdjęcia: 10x15/rozmiar zdjęcia: 13x18
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Styler
Ramka Kyoto Black
42x52 cm, ścienna, biała/czarna
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Sirius
Świeczka LED Dea
Na baterie, ø 8 cm, wysokość 11 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Markslöjd
Dekoracja świetlna Elisabeth
Do kontaktu, stołowa, metalowa, czarna, szerokość 6 cm, długość 44 cm, wysokość 61 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
222 zł
z kodem
278 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Bombki zestaw
20 szt., ø 6 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
3,15 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Ego Dekor
Ozdoby świąteczne zestaw
3 szt., szklane, 7 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
36 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Unipar
Świeca Pure Beauty
Czas palenia 18 h, ø 5 cm, wysokość 7,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
20 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Czas palenia (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Woods
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(3)
Dostawa od 04.11.2026
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
77 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Unipar
Świeca Pure Beauty
Czas palenia 73 h, ø 7 cm, wysokość 15 cm
(3)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Czas palenia (3)
-20% z kodem
Styler
Ramka Kyoto
12x17 cm, stojąca/ścienna, czarna, rozmiar zdjęcia: 10x15
(3)
Dostawa od 04.11.2026
18 zł
z kodem
22,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Styler
Ramka Yellowstone
39x39 cm, ścienna, ciemnoszara, rozmiar zdjęcia: 10x15/rozmiar zdjęcia: 15x21
(3)
Dostawa od 04.11.2026
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba zdjęć (2)
-20% z kodem
knor
Obraz Gold Avenue
50x70 cm, z ramą w zestawie
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Ozdoby świąteczne zestaw Bird
3 szt., plastikowe, 7,5 cm
(6)
W magazynie
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
10 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 100 szt.
Homéa
Świece zestaw
100 szt., czas palenia 3 h, liczba knotów 1 szt., ø 4 cm, wysokość 1 cm
(6)
W magazynie
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
0,42 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ambiance
Naklejka Woodstock
Na ścianę, 60x60 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Taca dekoracyjna Marble
Marmurowa, 16x31 cm
(4)
W magazynie
288 zł
z kodem
360 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Styler
Lustro Loft Two-Tone
Ścienne, 60x150 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
599 zł
z kodem
749 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Kalendarz adwentowy Edmund
5x12x19 cm
(4)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Konewka
Szklana, 1,4 l
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Ramka Venezia
19x24 cm, stojąca/ścienna, w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 13x18
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Czas palenia 30 h, ø 7 cm, wysokość 14 cm
(4)
W magazynie
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rowico
Lustro Hillmond Oak
Ścienne, 40x150 cm
(4)
Dostawa od 20.10.2026
579 zł
z kodem
724 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz New Story
120x90 cm, ręcznie malowany, z ramą w zestawie/na płótnie
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 735 zł
z kodem
2 169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Wazon Pria
Ręcznie wykonany/wysoki, z papier mâché, kremowy, ø 32 cm, wysokość 72 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
511 zł
z kodem
639 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Pojemnik na chusteczki Ume
Plastikowy, 13x13 cm, wysokość 15 cm
(2)
W magazynie
178 zł
z kodem
222 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Yes Everyday
Kwietnik Henley
Metalowy, 42,5x47,5 cm, wysokość 60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Dziecięcy kosz na zabawki Bear
Z hiacyntu wodnego, z nadrukiem, w naturalnym kolorze, ø 30x56 cm
(2)
W magazynie
313 zł
z kodem
391 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Yes Everyday
Osłonka na doniczkę Sorrento
Porcelanowa, bez otworu drenażowego, ø 18 cm, wysokość 17 cm
(2)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Peo
3 szt., tekstylne, 4 cm
(2)
W magazynie
143 zł
z kodem
179 zł bez kodu
59,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Wildflowers
60x80 cm, drukowany, na płótnie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Robin Reed
Crackery świąteczne zestaw Rudolph & Friends
6 szt., długość 30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
12,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Lustro Will
Ścienne, 60x150 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
467 zł
z kodem
584 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Konewka Flora
Szklana, 1 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Lampa olejna Aura
Szklana, ø 10,5 cm, wysokość 6 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Doniczki zestaw Rotja
3 szt., terakotowe, z otworem drenażowym , ø 47 cm, wysokość 57 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 022 zł
z kodem
1 278 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Kwietnik Tower
Metalowy, 26,5x25 cm, wysokość 70 cm
(2)
W magazynie
391 zł
z kodem
489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Świeczniki zestaw Reem
2 szt., kamionkowe
(2)
W magazynie
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
62 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Budzik Modern Cuckoo
12x6 cm, wysokość 20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
214 zł
z kodem
267 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Taca dekoracyjna Ivette
Marmurowa, ø 20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
164 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Lampa olejna Aura
Szklana, ø 10,5 cm, wysokość 11 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Sass & Belle
Dekoracje wiszące zestaw Swallow
3 szt., wysokość 14,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Bombki zestaw Zwirl
2 szt., szklane, ø 8 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
30
31
32
...
93
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Zegary i budziki
Lustra
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Dekoracje ścienne
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Naklejki
Ulubione filtry
Dekoracje w stylu retro
Metalowe dekoracje
Dekoracje z wielkanocnym motywem
Wszystkie ozdoby świąteczne
Wiosenne dekoracje