Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje
...
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje z kodem zniżkowym
Dekoracje ścienne
Lustra
Zegary i budziki
Kwiaty i doniczki
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Dekoracje sezonowe
Oświetlenie dekoracyjne
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Motyw
Kształt
+ Więcej (6)
Kod zniżkowy
4 459 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Lifestyle
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
288 zł
z kodem
360 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Accurate
90x120 cm, ręcznie malowany, z ramą w zestawie/na płótnie
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 647 zł
z kodem
2 059 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Blue Vibes
90x120 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
W magazynie
Ostatnia sztuka
927 zł
z kodem
1 159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Grace
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
Dostawa od 04.11.2026
278 zł
z kodem
348 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Lifestyle
70x100 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(2)
Dostawa od 04.11.2026
471 zł
z kodem
589 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz White Sculpture
90x120 cm, ręcznie malowany, na płótnie
(5)
Dostawa od 06.11.2026
1 343 zł
z kodem
1 679 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz On a Mission
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
290 zł
z kodem
363 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Light Leaves
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
275 zł
z kodem
343,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Fortuna White
90x120 cm, ręcznie malowany, na płótnie
(1)
Dostawa od 06.11.2026
1 511 zł
z kodem
1 889 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Water Plants
50x70 cm, z ramą w zestawie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
272 zł
z kodem
339,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Lino Cut
70x100 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
487 zł
z kodem
609 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz The Right Ambience
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(5)
Dostawa od 04.11.2026
190 zł
z kodem
237 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Light Leaves
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
142 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Downhill
60x80 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
527 zł
z kodem
659 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Just a Little While
70x100 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
Dostawa od 04.11.2026
627 zł
z kodem
784 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Picasa Greige
70x100 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(2)
Dostawa od 04.11.2026
491 zł
z kodem
614 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
House Nordic
Lustro Madrid
Ścienne, 50x70 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
281 zł
z kodem
350,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Lustro Madrid
Ścienne, 50x70 cm
(2)
W magazynie
282 zł
z kodem
353 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Lustro Madrid
Stojące, 40x150 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
507 zł
z kodem
634 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Zegar Biel
Ścienny, ø 51 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Lustro Madrid
Stojące, 40x150 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
507 zł
z kodem
634 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Lustro Madrid
Ścienne, 50x80 cm
(17)
W magazynie
294 zł
z kodem
368 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Lustro Malo
Ścienne, z rattanową ramą, ø 50 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
142 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
House Nordic
Doniczka Antas
Z hiacyntu wodnego, ø 24 cm, wysokość 28 cm
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Lustro Palermo
Ścienne, 50x55 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
181 zł
z kodem
226 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Sztuczny kwiat Magnolia
40x30 cm, wysokość 75 cm
(5)
Dostawa od 19.10.2026
248 zł
z kodem
310 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Wazon Corvo
Wysoki, z terakoty, brązowy, ø 40 cm, wysokość 80 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 439 zł
z kodem
1 799 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Lustro Madrid
Ścienne, 50x80 cm
(33)
W magazynie
301 zł
z kodem
376 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Wazon Corvo
Wysoki, z terakoty, brązowy, ø 32 cm, wysokość 60 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wallity
Obraz Abstract Sunset
100x70 cm, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
511 zł
z kodem
639 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wallity
Obraz Hongkong
100x70 cm, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
439 zł
z kodem
549 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wallity
Obraz Earth
70x100 cm, drukowany, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
535 zł
z kodem
669 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wallity
Obraz Dark Marble
100x70 cm, szklany
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
527 zł
z kodem
659 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wallity
Obraz Marble
70x50 cm, szklany
W magazynie
282 zł
z kodem
352 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Wallity
Obrazki dziecięce zestaw Good Night
4 szt., 30x30 cm
Dostawa od 04.11.2026
182 zł
z kodem
228 zł bez kodu
57 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Alberte
2 szt., na baterie, stołowa, szklana, bordowa, ø 6,5 cm, wysokość 10,5 cm
(3)
W magazynie
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Alberte
2 szt., na baterie, stołowa, szklana, brązowa, ø 6,5 cm, wysokość 10,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Casa Selección
Obrazy zestaw
30x40 cm, 4 szt., drukowane, na płótnie
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
38,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Sztuczny bambus
Ø 75 cm, wysokość 120 cm
(2)
Dostawa od 20.10.2026
443 zł
z kodem
554 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Sztuczna roślina Orchid
Ø 11 cm, wysokość 45 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Ramka
18x60 cm, ścienna, biała/w naturalnym kolorze
(12)
W magazynie
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Luna
Na baterie, wisząca, szklana, ø 9 cm, wysokość 10 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Sirius
Sztuczna choinka
Zewnętrzna, ø 138 cm, wysokość 210 cm
(1)
W magazynie
1 703 zł
z kodem
2 129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Asta
2 szt., na baterie, stołowa, z wosku, biała, ø 9 cm, wysokość 10 cm
(6)
W magazynie
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
52 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Girlanda świetlna Millie
Szklana, LED, na baterie, z timerem, długość 120 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
z kodem
165 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Milas
Do kontaktu, stojąca, plastikowa, brązowa, ø 35 cm, wysokość 120 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
301 zł
z kodem
376 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Dekoracja świetlna Frida
Na baterie, stołowa, szklana, bordowa, ø 7 cm, wysokość 15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Noah
Do kontaktu, wbijana, plastikowa, ciemnobrązowa, ø 40 cm, wysokość 110 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
165 zł
z kodem
206 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
60
61
62
...
93
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Zegary i budziki
Lustra
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Dekoracje ścienne
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Naklejki
Ulubione filtry
Dekoracje w stylu retro
Metalowe dekoracje
Dekoracje z wielkanocnym motywem
Wszystkie ozdoby świąteczne
Wiosenne dekoracje