Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Oświetlenie
Oświetlenie dekoracyjne
Oświetlenie dekoracyjne
Dekoracje świetlne
...
Oświetlenie dekoracyjne
Dekoracje świetlne
Dekoracje świetlne
Neony
Świeczki LED
Lampiony LED
Zewnętrzne dekoracje świetlne
Świecące świeczniki świąteczne
Gwiazdy i komety świąteczne
Świąteczne dekoracje świetlne
Girlandy świetlne
Świąteczne dekoracje świetlne
Gwiazdy i komety świąteczne
Wieńce z oświetleniem
Świecące świeczniki świąteczne
Lampki choinkowe
Świąteczne girlandy świetlne
Filtry
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Kształt
Zasilanie
Funkcja
+ Więcej (6)
477 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Sirius
Świeczka LED Sille
Na baterie, czerwona, ø 7,5 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Aria
W kolorze mosiądzu, metalowa, LED, na baterie, z timerem
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
Markslöjd
Podświetlana gwiazda na choinkę Glina
W kolorze mosiądzu, metalowa, LED, na baterie, z timerem
W magazynie
Ostatnie sztuki
148 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Lively
Biała, papierowa, do kontaktu, ø60x16,5 cm
W magazynie
117 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Orbit
Czarna, metalowa, LED, do kontaktu, 33x4x33 cm
W magazynie
154 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Markslöjd
Świecznik elektryczny Evelin
Biały, z płyty MDF, LED, na baterie, z timerem, 37,5x5x29 cm
W magazynie
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Markslöjd
Świecznik elektryczny Soro
Czarny, metalowy, LED, do kontaktu, 35x6x47,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
265 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Spiky
Czarna, metalowa, LED, wbijana, do kontaktu, IP44, 60x2x73 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
271 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille Mini Rechargeable
2 szt., do ładowarki, białe, ø 5 cm, wysokość 6,5 cm
W magazynie
127 zł
63,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świeczka LED Sara
Do ładowarki, biała, ø 7,5 cm, wysokość 20 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Dekoracja świetlna Noel
Brązowa, z litego drewna, LED, na baterie, 31x5,5x31 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świeczka LED Flamme Marble
Na baterie, biała/szara, ø 6 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Dekoracja świetlna Christmas Joy
Czarno-biała, z litego drewna sosnowego, do kontaktu, 16x10x21 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
227 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świeczka LED Flamme Leaf
Na baterie, brązowa, ø 8,5 cm, wysokość 10 cm
(6)
W magazynie
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Dekoracja świetlna Bubbly
W kolorze srebra, ze stali nierdzewnej, LED, wbijana, solarna, IP44, 160x7x83 cm
W magazynie
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Bobo
W naturalnym kolorze, bambusowa, LED, do kontaktu, 32x6,5x33 cm
W magazynie
285 zł
Do koszyka
Do koszyka
Yes Everyday
Lampion LED Nikhita
W naturalnym kolorze, tekstylny, LED, przenośny, solarny, IP44, ø28,5x29 cm
W magazynie
259,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Brandani
Dekoracja świetlna
Biała, porcelanowa, LED, do kontaktu, 17x14x34 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
221 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Gingko
Dekoracja świetlna Twist
Biała/szara, papierowa, LED, przenośna, na USB, ze ściemniaczem, ø8x14 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
149 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Vilma Tree
Czarna, szklana, LED, na baterie, sterowana pilotem, ø9,5x19 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Neela
Biała, papierowa, do kontaktu, ø75x18 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
257 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna York
Szara, metalowa, LED, na baterie, z timerem, 21x9,5x12 cm
W magazynie
175 zł
Do koszyka
Do koszyka
Reality
Dekoracja świetlna Duke
Czarna, plastikowa, LED, do kontaktu, z wyborem koloru/sterowana pilotem/ze ściemniaczem/ze sterowaniem głosowym, ø60x3 cm
Dostawa od 03.11.2026
614 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Irma
Biała, papierowa, do kontaktu, ø75x18 cm
W magazynie
79 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Dekoracja świetlna Lively
Biała, papierowa, do kontaktu, ø45x14 cm
W magazynie
90 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Dekoracja świetlna Luton
Czerwona, metalowa, LED, na baterie, z timerem, 12x12x22 cm
W magazynie
208 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Dekoracja świetlna Sweetie
W kolorze złota, metalowa, LED, na baterie, z timerem, 18x12x35,5 cm
W magazynie
133 zł
Do koszyka
Do koszyka
Fischer & Honsel
Lampion LED Kante
Czarny, metalowy, LED, przenośny, na USB, ze ściemniaczem, IP54, ø13x36 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
694 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Penguin
Biała, z wosku, LED, na baterie, sterowana pilotem, ø9x11 cm
W magazynie
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Coco
2 szt., biała, z wosku, LED, na baterie, sterowana pilotem, 6,5x6,5x10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Lou
Biała, z wosku, LED, na baterie, sterowana pilotem, ø7x10 cm
W magazynie
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Dekoracja świetlna King
Plastikowa, LED, na baterie, z timerem, 11,5x9,5x25,5 cm
W magazynie
116 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Copenhagen Half-Timbered House
Biała, z wosku, LED, na baterie, sterowana pilotem, 9x6,5x8 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Copenhagen Nyhavn Townhouse
Biała, z wosku, LED, na baterie, sterowana pilotem, 6x6x17,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Vilma Tree
2 szt., czarna, szklana, LED, na baterie, sterowana pilotem, ø6x11 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
54 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świeczka LED Sille
Na baterie, kremowa, ø 7,5 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Świąteczna dekoracja świetlna Orazia
Jasnoszara, stalowa, LED, na baterie, 40x4x40 cm
W magazynie
117 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Copenhagen City Church
Biała, z wosku, LED, na baterie, sterowana pilotem, 18x10x20 cm
W magazynie
180 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świecznik elektryczny Skog
Biały, z litego drewna sosnowego, do kontaktu, 46x8x24 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
494 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sara Crown
2 szt., na baterie, białe, ø 5 cm, wysokość 25 cm
W magazynie
69 zł
34,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Iris
LED, na baterie, ø12x14 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świecznik elektryczny Christmas Joy
Biały, z litego drewna sosnowego, do kontaktu, 10x16x21 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
291 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Daria
Biała, papierowa, do kontaktu, ø60x17 cm
W magazynie
170 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Forest Friends
Z litego drewna, LED, na baterie, z timerem, 45x5x27 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
147 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Elta
Plastikowa, LED, na baterie, z timerem, 18,5x9,5x14 cm
W magazynie
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Liva
Biała, metalowa, LED, do kontaktu, z timerem
W magazynie
Ostatnia sztuka
173 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świeczka LED Sille
Na baterie, kremowa, ø 5 cm, wysokość 17 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świeczka LED Sille
Na baterie, kremowa, ø 5 cm, wysokość 26 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
2
3
4
5
6
7
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Girlandy świetlne
Latarki
Kable zasilające
Ulubione filtry
gwiazdy
Dekoracje świetlne ze świątecznym motywem
Zewnętrzne dekoracje świetlne
Dekoracje świetlne na baterie
Dekoracje świetlne solarne