Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Oświetlenie
Oświetlenie dekoracyjne
Dekoracje świetlne
Dekoracje świetlne
...
Oświetlenie dekoracyjne
Dekoracje świetlne
Bożonarodzeniowe dekoracje świetlne
Świeczki LED
Filtry
1
W magazynie
Nowości
Premium
Kolor
Kształt
Zasilanie
Funkcja
+ Więcej (6)
Boże Narodzenie
335 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Markslöjd
Dekoracja świetlna Cosy
Biała, plastikowa, LED, na baterie, ø10x20 cm
(14)
W magazynie
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Alberte
2 szt., bordowa, szklana, LED, na baterie, z timerem, ø6,5x10,5 cm
(3)
W magazynie
111 zł
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Markslöjd
Dekoracja świetlna Vikhem
Szara, metalowa, LED, na baterie, 22x8x44,5 cm
(27)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świeczka LED Sille
Na baterie, czerwona, ø 7,5 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świeczka LED Sille
Na baterie, kremowa, ø 10 cm, wysokość 9 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świeczka LED Sille Exclusive
Na baterie, biała, ø 5 cm, wysokość 15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Sirius
Świeczka LED Sille
Na baterie, czerwona, ø 10 cm, wysokość 9 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Hannah
Czerwona, szklana, LED, na baterie, ø1,5x14 cm
(1)
W magazynie
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Flinga
Biała, papierowa, LED, na baterie, 20x4x43 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świeczka LED Sille
Na baterie, czerwona, ø 5 cm, wysokość 20 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Fauna
Biała, z litego drewna, LED, na baterie, 40x2x12 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille Tall Rechargeable
2 szt., do ładowarki, białe, ø 2 cm, wysokość 25 cm
W magazynie
121 zł
60,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille Rechargeable
2 szt., do ładowarki, białe, ø 6 cm, wysokość 3 cm
(1)
W magazynie
121 zł
60,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świeczka LED Sille Exclusive
Na baterie, biała, ø 7,5 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Lou
Biała, z wosku, LED, na baterie, sterowana pilotem, ø7x10 cm
W magazynie
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Dekoracja świetlna Billy
W naturalnym kolorze, z litego drewna, LED, na baterie, ø6x17 cm
(9)
W magazynie
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świeczka LED Sille
Na baterie, czerwona, ø 5 cm, wysokość 15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille Mini Rechargeable
2 szt., do ładowarki, białe, ø 5 cm, wysokość 6,5 cm
W magazynie
127 zł
63,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świeczka LED Sille Exclusive
Na baterie, biała, ø 5 cm, wysokość 20 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Star Trading
Świeczka LED Flamme Granny
Na baterie, biała, ø 10 cm, wysokość 18 cm
(2)
W magazynie
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Smilla
2 szt., na USB, beżowe, ø 5 cm, wysokość 6,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
131 zł
65,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Joylight
Biała, plastikowa, LED, na baterie, 12x10,5x20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Świąteczna dekoracja świetlna Mishell
Jasnoszara, stalowa, LED, na baterie, 35x5,5x35 cm
W magazynie
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świeczka LED Sille Exclusive
Na baterie, biała, ø 7,5 cm, wysokość 12,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Sirius
Świeczka LED Sille Exclusive
Na baterie, biała, ø 6 cm, wysokość 25 cm
(3)
W magazynie
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Markslöjd
Dekoracja świetlna Saturnus
Biała, papierowa, do kontaktu, ø45x45 cm
(5)
W magazynie
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Sirius
Świeczka LED Sille Exclusive
Na baterie, biała, ø 7,5 cm, wysokość 15 cm
(3)
W magazynie
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Clara
Biała, z wosku, LED, na baterie, z timerem, ø10x13 cm
(6)
W magazynie
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Hannah
Zielona, szklana, LED, na baterie, ø1,5x12 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Star Trading
Dekoracja świetlna Nutcracker
Szara, z litego drewna, LED, na baterie, 8x5x25 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
71 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Vilma
2 szt., szklana, LED, na baterie, ø6x11 cm
W magazynie
142 zł
71 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 3 szt.
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Meteor
3 szt., czarna, metalowa, LED, do kontaktu, IP44, ø25x200 cm
(7)
W magazynie
214 zł
71,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Penguin
Biała, z wosku, LED, na baterie, sterowana pilotem, ø9x11 cm
W magazynie
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Hannah
Biała, szklana, LED, na baterie, ø1,5x12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Hannah
Czerwona, szklana, LED, na baterie, ø1,5x12 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Sirius
Świeczka LED Sille
Na baterie, czerwona, ø 5 cm, wysokość 25 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Star Trading
Świeczka LED Flamme Swirl Antique
Na baterie, beżowa, ø 2 cm, wysokość 25 cm
(2)
W magazynie
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Star Trading
Świeczka LED Flamme Swirl Antique
Na baterie, biała, ø 2 cm, wysokość 25 cm
(5)
W magazynie
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Sirius
Świeczka LED Sara Exclusive
Na baterie, biała, ø 7,5 cm, wysokość 15 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Claire
Biała, z wosku, LED, na baterie, z timerem, ø11x16 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świeczki LED zestaw Flamme
2 szt., na baterie, czarne, ø 2 cm, wysokość 25 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Lina
Szara, szklana, LED, na baterie, ø18x18 cm
(4)
W magazynie
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Sirius
Świeczka LED Sille
Solarna, zewnętrzna, biała, ø 7,5 cm, wysokość 10 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Kave Home
Świąteczna dekoracja świetlna Phytia
Jasnoszara, stalowa, LED, na baterie, 26x4,5x45,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Lina
Pomarańczowa, szklana, LED, na baterie, ø18x18 cm
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Irma
Biała, papierowa, do kontaktu, ø75x18 cm
W magazynie
79 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Dekoracja świetlna Frida
Bordowa, szklana, LED, na baterie, z timerem, ø7x15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świeczka LED Sille
Na baterie, zewnętrzna, biała, ø 10 cm, wysokość 20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
2
3
4
5
6
7
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Girlandy świetlne
Latarki
Kable zasilające
Ulubione filtry
gwiazdy
Dekoracje świetlne ze świątecznym motywem
Zewnętrzne dekoracje świetlne
Dekoracje świetlne na baterie
Dekoracje świetlne solarne