Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Oświetlenie
Oświetlenie dekoracyjne
Dekoracje świetlne
Dekoracje świetlne
...
Oświetlenie dekoracyjne
Dekoracje świetlne
Bożonarodzeniowe dekoracje świetlne
Świeczki LED
Filtry
1
W magazynie
Nowości
Premium
Kolor
Kształt
Zasilanie
Funkcja
+ Więcej (6)
Boże Narodzenie
335 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Star Trading
Świecznik elektryczny Anno
Biały, z litego drewna sosnowego, do kontaktu, 51x10x71 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
689 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świecznik elektryczny Pagod
Biały, z litego drewna sosnowego, do kontaktu, 70x10x79 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
839 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Glow
Ciemnoszara, szklana, LED, do kontaktu, ø15x16 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Star Trading
Świecznik elektryczny Plate
Beżowy, z litego drewna sosnowego, do kontaktu, 36x7,5x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
355 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Star Trading
Świecznik elektryczny Vind
Biały, z litego drewna sosnowego, do kontaktu, 57x6x38 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
322 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świecznik elektryczny Plate
Biały, z litego drewna sosnowego, do kontaktu, 36x7,5x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
504 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Lively
Czarna/jasnoszara, papierowa, do kontaktu, 45x14x68 cm
(2)
W magazynie
149 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Bamboo
Czarna, bambusowa, do kontaktu, 40x14,5x38,5 cm
W magazynie
494 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Aratorp
Czerwona, papierowa, do kontaktu, ø45x21 cm
(2)
W magazynie
96 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Bertram
Czerwona, plastikowa, LED, na baterie, z timerem, 11,5x8,5x22,5 cm
W magazynie
214 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świecznik elektryczny Bjurfors
Czerwony, z litego drewna sosnowego, do kontaktu, 52x8x76,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
399 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Clara
Czarna, papierowa, do kontaktu, ø45x21 cm
(1)
W magazynie
81 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świecznik elektryczny Albero
Brązowy, z litego drewna sosnowego, do kontaktu, 56x6,5x36 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
310 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Tara
W kolorze złota, z juty, do kontaktu, 45x15x70 cm
(1)
W magazynie
176 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świecznik elektryczny Cassiopeia
Biały, z litego drewna, do kontaktu, 34,5x8x49 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
383 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świecznik elektryczny Ariele
W naturalnym kolorze, z litego drewna, do kontaktu, 47x7x52 cm
W magazynie
222 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Vega
Czarna, metalowa, LED, do kontaktu, 48,5x6x46 cm
(2)
W magazynie
257 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świecznik elektryczny Albero
Brązowy, z litego drewna sosnowego, do kontaktu, 41x6,5x32,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
246 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Aratorp
Czerwona, papierowa, do kontaktu, ø75x22 cm
(2)
W magazynie
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Markslöjd
Świecznik elektryczny Avento
Biały, z płyty MDF, do kontaktu, 67x6x34,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
363 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świecznik elektryczny Ariele
Biały, z płyty MDF, do kontaktu, 57x7x62 cm
(2)
W magazynie
280 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Baroque
Ciemnoniebieska, papierowa, do kontaktu, ø75x23 cm
W magazynie
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Leonie
Z żywicy polimerowej, LED, na baterie, 16,5x13,5x14,5 cm
W magazynie
148 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świecznik elektryczny Bjurfors
Ciemnobrązowy, z litego drewna sosnowego, do kontaktu, 52x8x76,5 cm
(1)
W magazynie
306 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Noah
Plastikowa, LED, na baterie, z timerem, 15,5x9x25,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
272 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Baroque
Ciemnoniebieska, papierowa, do kontaktu, ø45x21 cm
W magazynie
98 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Elta
Plastikowa, LED, na baterie, z timerem, 18,5x9,5x14 cm
W magazynie
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Daria
Biała, papierowa, do kontaktu, ø60x17 cm
W magazynie
170 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Lina
Fioletowa, szklana, LED, na baterie, ø18x18 cm
(2)
W magazynie
114 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Baroque
Biała, papierowa, do kontaktu, ø75x23 cm
W magazynie
128 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Hård
Biała, papierowa, do kontaktu, 35x10x58 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
156 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Saturnus
Czerwona, papierowa, do kontaktu, 45x15x69 cm
(1)
W magazynie
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Baroque
Bordowa, papierowa, do kontaktu, ø75x23 cm
(1)
W magazynie
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Solvalla
W kolorze złota, papierowa, do kontaktu, ø75x17 cm
(1)
W magazynie
121 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Rolf
Metalowa, LED, na baterie, z timerem, 17,5x15x33 cm
(3)
W magazynie
133 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Loco
Czerwona, plastikowa, LED, na baterie, z timerem, 24,5x10,5x22,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
222 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świeczka LED Sille Rechargeable
Do ładowarki, biała, ø 7,5 cm, wysokość 25 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille
3 szt., na baterie, zewnętrzne, białe, ø 7,5 cm, wysokość 20 cm
(2)
W magazynie
164 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille Mini Rechargeable
2 szt., do ładowarki, białe, ø 5 cm, wysokość 6,5 cm
W magazynie
127 zł
63,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świeczka LED Sille Rechargeable
Do ładowarki, biała, ø 10 cm, wysokość 25 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille
2 szt., na baterie, zewnętrzne, białe, ø 5 cm, wysokość 6,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
32 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille Rechargeable
2 szt., do ładowarki, białe, ø 6 cm, wysokość 3 cm
(1)
W magazynie
121 zł
60,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świeczka LED Sille Rechargeable
Do ładowarki, biała, ø 5 cm, wysokość 25 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille Exclusive
2 szt., na baterie, białe, ø 6 cm, wysokość 3 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62,99 zł
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świeczka LED Sille Solar
Solarna, zewnętrzna, biała, ø 7,5 cm, wysokość 15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Sirius
Świeczka LED Sille Exclusive
Na baterie, biała, ø 5 cm, wysokość 20 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Sirius
Świeczka LED Sille Rechargeable
Do ładowarki, biała, ø 7,5 cm, wysokość 20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Sirius
Świeczka LED Sille
Solarna, zewnętrzna, biała, ø 7,5 cm, wysokość 10 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
1
2
3
4
5
6
7
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Girlandy świetlne
Latarki
Kable zasilające
Ulubione filtry
gwiazdy
Dekoracje świetlne ze świątecznym motywem
Zewnętrzne dekoracje świetlne
Dekoracje świetlne na baterie
Dekoracje świetlne solarne