Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje
Dekoracje sezonowe
...
Dekoracje
Dekoracje sezonowe
Dekoracje sezonowe
Ozdoby świąteczne
Dekoracje wielkanocne
Wiosenne dekoracje
Dekoracje ogrodowe
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Nowości
Premium
Kolor
Cena
Design
Motyw
+ Więcej (4)
463 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Dakls
Czubek na choinkę
28 cm
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
24 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Otilde
3 szt., ø 9,5 cm
W magazynie
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
41 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Ego Dekor
Ozdoby świąteczne zestaw
3 szt., 10 cm
(1)
W magazynie
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
16 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ego Dekor
Łańcuch choinkowy
23 cm
(3)
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Boltze
Pończocha świąteczna Stevy
2 szt., 16 cm
(3)
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ego Dekor
Ozdoby świąteczne zestaw
2 szt., tekstylne, 13 cm
(6)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ego Dekor
Ozdoba świąteczna
14,5 cm
(1)
W magazynie
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille Rechargeable
Do ładowarki, biała, ø 5 cm, wysokość 25 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
103 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Green Gate
Wiszące dekoracje świąteczne Dina
2 szt.
(1)
W magazynie
54 zł
z kodem
63 zł bez kodu
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Ego Dekor
Ozdoby świąteczne zestaw
3 szt., 8 cm
W magazynie
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
19 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Casa Selección
Ozdoby świąteczne zestaw Icicle
6 szt., ø 4 cm
(2)
W magazynie
21 zł
z kodem
25 zł bez kodu
4,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Boltze
Wisząca dekoracja świąteczna Nara
Szklana, ø 10 cm
W magazynie
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Ego Dekor
Ozdoby świąteczne zestaw
3 szt., ø 8,5 cm
W magazynie
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
17,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 8 szt.
Spira
Ozdoby świąteczne zestaw Space
8 szt., drewniane, 6,5 cm
W magazynie
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
14,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 8 szt.
Spira
Ozdoby świąteczne zestaw Space
8 szt., z filcu, 6,5 cm
W magazynie
82 zł
z kodem
96 zł bez kodu
12 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Ozdoba świąteczna Jannet
20 cm
(2)
W magazynie
93 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Bizzotto
Figurka świąteczna Dunster
Porcelanowa, wysokość 20 cm
Dostawa od 30.10.2026
50 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Dakls
Dekoracje wielkanocne zestaw
12 szt.
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Boltze
Dekoracje wielkanocne zestaw Dandelion
2 szt.
W magazynie
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ladelle
Figurka świąteczna Noelle Reindeer
Metalowa, wysokość 11 cm
Dostawa od 13.11.2026
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ladelle
Figurka świąteczna Noelle Christmas Tree
Metalowa, wysokość 16 cm
Dostawa od 13.11.2026
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Ego Dekor
Dekoracje wielkanocne zestaw
6 szt.
W magazynie
109 zł
z kodem
128 zł bez kodu
21,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Meri Meri
Dekoracje wielkanocne zestaw Surprise Eggs
6 szt.
W magazynie
108 zł
z kodem
127 zł bez kodu
21,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
4
5
6
7
8