Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje
Dekoracje sezonowe
...
Dekoracje
Dekoracje sezonowe
Dekoracje sezonowe
Ozdoby świąteczne
Dekoracje wielkanocne
Wiosenne dekoracje
Dekoracje ogrodowe
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Nowości
Premium
Kolor
Cena
Design
Motyw
+ Więcej (4)
463 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Ego Dekor
Dekoracja wielkanocna
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
21 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille
Na baterie, kremowa, ø 7,5 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sara Crown
2 szt., na baterie, białe, ø 5 cm, wysokość 25 cm
W magazynie
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
34,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ego Dekor
Figurki świąteczne zestaw Anděl Curl
2 szt., wysokość 37 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Świeczka LED Flamme
Na baterie, biała, 9x9 cm, wysokość 12,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Anisa
3 szt., 10 cm
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Świeczka LED Dea
Na baterie, ø 11 cm, wysokość 15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Star Trading
Świeczki LED zestaw
10 szt., na baterie, zewnętrzne, białe, ø 6 cm, wysokość 13 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
239 zł
z kodem
281 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Wisząca dekoracja świąteczna Jazmina
Papierowa, 182 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Dakls
Figurka świąteczna
Z żywicy polimerowej, wysokość 10,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Świeczka LED Flamme Romb
Na baterie, różowa, ø 8,5 cm, wysokość 10 cm
(1)
W magazynie
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
VDE Tivoli 1996
Figurka świąteczna Fungo
Ceramiczna, wysokość 23,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille
Na baterie, kremowa, ø 5 cm, wysokość 17 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille
Na baterie, kremowa, ø 5 cm, wysokość 26 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Wisząca dekoracja świąteczna Moon
Metalowa, ø 30,5 cm
(2)
W magazynie
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ego Dekor
Figurka świąteczna
Metalowa/plastikowa/z imitacji kamienia, wysokość 19,5 cm
(7)
W magazynie
173 zł
z kodem
204 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Wisząca dekoracja świąteczna Raimo
Z żywicy polimerowej, 40 cm
(4)
W magazynie
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille
3 szt., do ładowarki, bordowe, ø 5 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille
Na baterie, czerwona, ø 5 cm, wysokość 17 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Świeczka LED Flamme Cem
Na baterie, szara, 9x9 cm, wysokość 11,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ego Dekor
Ozdoba świąteczna
16 cm
(1)
W magazynie
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille
Na baterie, kremowa, ø 10 cm, wysokość 9 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Hani
3 szt., bambusowe, ø 11,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
z kodem
112 zł bez kodu
37,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille Solar
Solarna, zewnętrzna, biała, ø 7,5 cm, wysokość 15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
VDE Tivoli 1996
Figurka świąteczna Fungo
Ceramiczna, wysokość 18,5 cm
(1)
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ego Dekor
Ozdoby świąteczne zestaw
2 szt., 14 cm
W magazynie
204 zł
z kodem
240 zł bez kodu
120 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Ego Dekor
Bombki zestaw
3 szt., szklane, ręcznie dmuchane, ø 8 cm
(2)
W magazynie
125 zł
z kodem
147 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille
Na baterie, czerwona, ø 7,5 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Kartos
Ozdoby świąteczne zestaw Classics
6 szt., ø 8 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
223 zł
z kodem
262 zł bez kodu
43,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Szopka
Z żywicy polimerowej
(1)
W magazynie
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sass & Belle
Figurka świąteczna Honeycomb Tree
Papierowa, wysokość 18 cm
(3)
W magazynie
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Świeczka LED Dea
Na USB, ø 8 cm, wysokość 11 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Ozdoba świąteczna
Ø 10 cm
(1)
W magazynie
16 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Casa Selección
Bombki zestaw
6 szt., ø 8 cm
W magazynie
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
11,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Świeczka LED Flamme Marble
Na baterie, biała/szara, ø 10 cm, wysokość 7,5 cm
W magazynie
50 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Sztuczna choinka Wen
Ø 41 cm, wysokość 80 cm
Dostawa od 29.10.2026
484 zł
z kodem
569 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Świeczki LED zestaw Smilla
3 szt., na USB, białe, ø 7,5 cm, wysokość 15 cm
(1)
W magazynie
207 zł
z kodem
244 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Bombki zestaw
20 szt., ø 6 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
63 zł bez kodu
3,15 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 10 szt.
Spira
Ozdoby świąteczne zestaw Christmasy
10 szt., drewniane, 6,5 cm
(4)
W magazynie
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
11,40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Ego Dekor
Ozdoby świąteczne zestaw
3 szt., szklane, 7 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
36 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sara
Do ładowarki, biała, ø 5 cm, wysokość 25 cm
(4)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 18 szt.
Casa Selección
Bombki zestaw
18 szt., ø 6 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
3,94 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Ego Dekor
Ozdoby świąteczne zestaw Nature
3 szt., metalowe, 14 cm
W magazynie
64 zł
z kodem
75 zł bez kodu
25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ego Dekor
Ozdoba świąteczna
Tekstylna, 7 cm
(8)
W magazynie
37 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Eva
Na baterie, biała, ø 9 cm, wysokość 13 cm
(1)
W magazynie
96 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Bombka
Ø 8 cm
(4)
W magazynie
17 zł
z kodem
20 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille
3 szt., białe, ø 7,5 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
209 zł
z kodem
246 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Pończocha świąteczna Santa Claus
Tekstylna, 45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
4
5
6
7
8
Załaduj więcej